Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Prosím ohodnotit Stibůrek

Vykupminci.cz
Numisargo

Prosím ohodnotit Stibůrek

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
Rád bych vás požádal o pomoc při ohodnocení tohoto obrazu.
Jedná se o "Zelený pokoj" autor (Antonín) Stibůrek 150x130 rozměr.
Byl zakoupen asi před 20-30 lety v galerii asi za 17,500,-
Předem díky.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
17 500 Kč (Kčs) před 20-30 lety byly úplně jiné peníze než teď... Obávám se však, že Váš obraz v současné měně nedosáhne ani této cenové hladiny...
Ve větších tuzemských či světových aukcích tento autor vidět není a za těch 20-30 let mu tu vyrostla obrovská konkurence v podobě nepřeberného počtu akademicky studovaných či nestudovaných modernistů, kteří tvoří "bajvoko" podobným stylem. Zbývá jen doufat ve vrtochy štěstěny (třebas se ještě výrazně v budoucnu proslaví) a napříště zásadně nekupovat (moderní) obrazy v prodejních galeriích...
Registrovaný uživatel
Zajímalo by mě jak ho nejlépe prodat...Co by jste mi doporučil?
Moderátor
Človeče, nevím... Když to dáte na Aukro, získáte tak maximálně 3-5 000 Kč. Do lepších aukcí berou soudobé modernisty povětšinou neradi a starožitníci či vetešníci Vás s tím nejspíš "vyhodí". Já bych si to osobně nechal a "doufal"... ovšem, těžko se řídit podle mě, kterýžto nepociťuje naléhavou finanční potřebu.
Nevím, proklejte sebe či své předky, kteří to tenkrát koupili a ulevte si tím...
Registrovaný uživatel
Tak tedy asi počkáme. Děkuji:)
Registrovaný uživatel
pekny. a jestli to dat taky do galerie nebo napsat kratkou spravu v nejakych novinach?
Registrovaný uživatel
...dobrý den, za tento obraz Vám nabízím 30.000,- Kč včetně dopravy v rámci ČR...
Registrovaný uživatel
Dobrý den, již jste obraz pana Stiburka prodal ? Pokud ne, měl bych zájem. Díky

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Prosím ohodnotit Stibůrek

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1