Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Protektorát - cena ?

Vykupminci.cz
Numisargo

Protektorát - cena ?

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
rozhodl jsem se rozpustit svoji sbírku Protektorátu, ocenil jsem ji na cca 200.000.- ale dle katalogu Pofis 2000. Můžete mi někdo - prosím - poradit, zda v posledním katalogu Pofis 2013 jsou nějaké výrazné změny v cenách ( ať už nahoru či dolů ) .... tedy zda má cenu si ho kupovat, nebo ceny zůstaly přibližně stejné?
Děkuji moc za odpověď
Registrovaný uživatel
Mimo témy - off topic, ale ak by som mal zbierku v takejto katalógovej hodnote, tak by som s nákupom katalógu neváhal.
« Poslední úpravu provedl(a) Misos v 28. 9. 2015, 19:40. »
Registrovaný uživatel
Není to off - topic ..... jen jsem chtěl vědět, zda se něco dělo s cenou, protože představa, že budu všechny ty archy, hvězdičky, křížky, podkovy, desková čísla a pod. počítat znovu ....no, nechci to dělat zbytečně, kdyby ty výkyvy byly nepatrné ...
.... koneckonců za to nedostanu nejspíš ani 30 % ... :'(
Registrovaný uživatel
Ak už katalóg nebudete potrebovať, predáte ho možlo lepšie a ľahšie ako tie známky...
Registrovaný uživatel
Nový katalog rozhodně nebude na škodu, ale pokud to chcete prodat nutně jako celek, tak si asi opravdu moc nepomůžete. Pokud tam jsou i lepší (případně špičkové) věci, tak prodej po částech může ve výsledku dopadnout o dost lépe, i když se běžné věci třeba neprodají. Jen to bude potřebovat víc práce a víc času.
Za některé položky bych zaplatil i nad katalog, ale není jich mnoho.
Registrovaný uživatel
Bohužel nevím, co máte na mysli špikovou věcí - já to mám, jak jsem to nasbíral .... což je komplet v miniaturách, věchny kupony, většina DČ, cca 250 archů a spousta dalšího... jen přetiskovou si nechám, tam jsou vcelku dobré věci, ale část je neověřena, tudíž nebudu riskovat....
Registrovaný uživatel
Například celé (2x50zn) archy libovolných doplatních a některá hledaná desková čísla přetiskových, doplatních a služebních (např. o těch je zmínka až v novém katalogu), zajímavé celiny a celistvosti. O zkusmých tiscích, nevydaných meziarších apod. nemluvě.
Registrovaný uživatel
No, tak katalog jsem si nakonec pořídil....oproti roku 2000 perfektně zpracovaný, tedy alespoň pro mne - oceněny rohové 4 bloky i celé archy. Ty archy jsem vůbec nevěděl jak počítat, tak jsem bral jen cenu známek, popř. kuponů a DČ - takže jen na archovině mám v katalogu rozcíl víc než 25.000.- ......
Registrovaný uživatel
Ocenění archů je fajn (chybí mi např v pofisu ČSR I.), jen je otázka, jaké jsou tam sumy - jelikož archy obecně mě celkem zajímají, z aukčních portálů vím, že klasické běžné známky BuM se dají sehnat i za cenu cca 100-200,- za arch (teď šla někde hromada archů **, kde byla finální cena 75,-/arch)
Registrovaný uživatel
běžné jsou cca 100-150 ... kuponové, popř. doplatní či novinové samozřejmě více...
Registrovaný uživatel
zdravim .mate ještě nějake archy zn.protektoratu .třeba doplatnich ,-děkuji

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Protektorát - cena ?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1