Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Rakousko » první korespodenční lístek razítka

Vykupminci.cz
Numisargo

první korespodenční lístek razítka

Moderátoři: babygulka, kolo101, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
předkládám k diskusi i pro potěšení KL č1 s hezkým otiskem vlakového razítka má někdo i další tratě? Jak již asi víte už z RU nic jiného nedělám a snažím se dát dohromady otisky nejrůznějších razítek na této emisi. Zajímalo by mě zda existuje i razítko pro druhý směr a to z Bodenbachu do Dresden, teoreticky by to tak mělo být ta zatím čauky Jirka z Moravy Zatím mám cca 42 listů s nejrůznějšími razítky od řádkových, přes náprstkové až po ozdobné pokud to stihnu popsat budou co nejdříve na Exponetu/

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ahoj Jirko,pekna vlakova pečiatka.Ja osobne som pečiatku Bodenbach-Dresden ešte nevidel a nema ju ani Votoček v monografii,takže asi taka nebola.Ak ju niekto ma tak to bude velmi vzacne.Pozri tu je aj chybotist s vlakovou pečiatkov Dresden-Bodenbach.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
Také jsem něco objevil, ať tu něco přibude.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
dobré odpoledne kluci to jste mi neměli dělat ukázat mi takové skvosty před vánocemi pokud by se vám mě sželelo byl by to pro mě krásný dárek, ale je mi jasné, že to jsou ozdoby vašich sbírek ale čert nikdy nespí a tak pokud by to bylo volné rád se zúčastním dražby. Jinak podle mě musí existovat i razítka opačným směrem já vlastním vlaková razítka z Velkého Meziříčí do Studence tam i nazpět a navíc měli razítka pro každý den to je co. V každém, případě jsou to nádherné doklad poštovnictví na našem území i když ty vlak jezdily jak se jim zachtělo Tak se oba mějte a přeji příjemné a spokojené prožití Vánočních a Novoročních svátků
Jirka z Moravy
Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Rakousko » první korespodenční lístek razítka

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1