Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Nové mince » Prvý návrh na jubilejný svätováclavský dukát od Josefa Šejnostu z roku 1923

Vykupminci.cz
Numisargo

Prvý návrh na jubilejný svätováclavský dukát od Josefa Šejnostu z roku 1923

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 3 4 5 6 7

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Mily kremnican , toto mozno funguje na bm, kde kazdeho s odlisnym nazorom asi mazete.
uz 10:57 si pisal ze mudrejsi ustupi. A mudrost ti asi chyba, stale si tu, stale v tej istej teme , nicim prinosny, len ti asi trha srdce ze tu sa neospevuje to co blahorecis na bm, ze sa ti tu kazi biznis a zaznieva kritika. To si taky zaslepeny? :mrgreen: :lol:
Ani na anderove slova o desatrocnej licencii zoubka, ani o striebornych, nevies zareagovat .
Naco sa tu hras? Uz je to trapne a tvoj slovnik? Za ten by si mal uz banánik na bm co? :mrgreen:
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Asi to bude chcieť škrtiaci obojok, normálny nestačí .
Registrovaný uživatel
:shock: :shock: :roll: :twisted: :mrgreen:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Byt tu korytnacka uz to tu je zavrete, ale ja mam s tebou trpezlivost .
Kremnican Len sa dalej prejavuj. Mozno ta marlennka pochvali ;)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
....
Registrovaný uživatel
Pekny podvečer pan kremnican.Tu medailu radšej nebudem komentovat.Ale mam na vas niečo doležitejšie. SLUŚNOST.Vy ste prišli do cudzieho "domu"a už od dveri kričite a uražate tych čo su tu už roky.Čo pozitivne a mudre ste priniesli ?Prečitajte si svojich 15 prispevkov a trocha porozmyšlajte.Trocha viac zakladnej slušnosti asi nezaškodi.
_______________
Registrovaný uživatel
Vy ste majiteľ tohto domu alebo jeho hovorca ? A tí čo sú tu roky urážať môžu ? Základná slušnosť mi nechýba, no prejavujem ju ľuďom ktorí si ju zaslúžia . O Vás si myslím že ste pravý numizmatik , súdiac aj podľa Vášho pôsobenia na BM takže toto Vám nesvedčí . Ja som navrhoval úpravu fóra aby sa to vrátilo k pôvodnej téme , aby sa tieto žabomyšie naťahovačky skončili no niekomu to zrejme vyhovuje.
Registrovaný uživatel
Kremnican ty uz musis byt zufaly, stale si nepochopil ze jediny co to tu natahuje si TY ?
Precitaj si po sebe prispevky , hodnota nula nula nic + slovnik tragéda ;)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
Kremnican ty uz musis byt zufaly, stale si nepochopil ze jediny co to tu natahuje si TY ?
Precitaj si po sebe prispevky , hodnota nula nula nic + slovnik tragéda ;)

keby si nereagoval na ich príspevky, debata by bola už dávno skončená, prispievaš sem rovnakými príspevkami ako oni. Máš na to pozerať s nadhľadom nie sa nechať stiahnuť do podobných debát.
Registrovaný uživatel
Skusim to ;)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Pan kolega .Ak pridem k niekomu na navštevu /tak ako ste sem včera prišli aj vy/tak je asi prirodzene že sa spravam k hostitelovi kultivovane s uctou.To je asi ten najzakladnejši prejav slušnosti.Tak aspon mna to tak niekedy davno učili.
_______________
Registrovaný uživatel
S odstupom času by som si dovolil uzavrieť vzájomné výmeny názorov na tomto fóre s tým že máte všetci ktorí ste na mňa útočili pravdu. Jediné ospravedlnenie ktoré ma v tejto chvíli napadá že som z dediny .Neviem ako to chodí v spoločnosti . Jano má pravdu - slovník tragédia . Nedospel som na jeho úroveň - úroveň moderátora na sberatelovi . Ešte raz mi všetci ROZUMNÍ ktorých som urazil prepáčte a sľubujem že sa už nenechám zatiahnuť do podobných nezmyselných debát ktoré vznikli aj mojou vinou . Ďakujem za pozornosť .
Registrovaný uživatel
Nedá mi nerypnut, pozrite aká je cena medaily teraz. Z tých 1200 eur už je 950 alebo 900 a to sú dva mesiace od toho vášho bububu.
Registrovaný uživatel
Je to tak.Udělalo to pár lidí a uvidíme,jak to bude dále.Přijde mi ted ,že o to dokonce ani není zájem.Proti předešlému obrovskému ,ale kdo ví jak to všechno bylo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Každopádne sa medaila zhodnotila, zobekova verzia aj pri vyššie uvedenej sume o cca 80 percent, kremnická aj o čosi viac.

Táto diskusia je plná emotívnych príspevkov, a to pre mňa nie sú žiaľ príliš objektívne názory.

Najväčšie poučenie som si zobral z jediného príspevku, v zmysle, že najvzácnejší na drahej minci je kupec, ktorý ju za tú cenu kúpi.
« Poslední úpravu provedl(a) Shimy v 2. 8. 2015, 9:36. »
Registrovaný uživatel
aktuálna predajná cena na BM 570 eur.
Teraz hovorte o zhodnotení.
Registrovaný uživatel
Dik za aktualizaciu,
Nieje to uz mensia cena ako nakupna?
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Sa mi zdá že to bolo 560 eur.
Registrovaný uživatel
Stále je to len cena ponuková. Reálne sa tieto medaily predávajú výrazne pod emisnú cenu. Nakoniec aj tak skončia ako cena zlata + malé percento.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 3 4 5 6 7

Sběratel.com » Nové mince » Prvý návrh na jubilejný svätováclavský dukát od Josefa Šejnostu z roku 1923

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1