Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Faleristika » Řády, vyznamenání a výkonnostní odznaky k určení

Vykupminci.cz
Numisargo

Řády, vyznamenání a výkonnostní odznaky k určení

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Skontaktoval som sa s Pavlom Marcišom, dufam ze sa mi podari sa s nim stretnut. Potom budem o nieco mudrejsi.
Moderátor
ANO, on poradí jistě.
Registrovaný uživatel
2x Štátna zástava 3 st. a Pracovná medaila s dokladom v Ag
avers u oboch rovnaký

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tie co mam su menej cenne alebo novodobe alebo kopie? Myslim koreu. Dakujem.
Registrovaný uživatel
Laci78 napsal
Tie co mam su menej cenne alebo novodobe alebo kopie? Myslim koreu. Dakujem.

Po prvé Vaše sú cca 80.roky a výtvarná stránka je u nich nižšia,nie sú ani z drahých kovov.
Zberateľom záleží hlavne na tom,aby materál v zbierke bol nielen zriedkavý,ale podľa možností mal výpovednú hodnotu a bol pekný aj po výtvarnej stránke.Nechcem uraziť súčasne vyznamenania KĽDR,ale ich hodnota je značne nízka v porovnaní s tými,ktoré pre nich robil Sovietsky zväz v 50.rokoch.Mám v zbierke aj vyznamenania tejto krajiny 80.rokov,ale tie majú výpovednú hodnotu,lebo boli udelené všeobecne známym osobnosťam.
Registrovaný uživatel
Dakujem, ked viete povedat kde sa daju kupuit? Len cez internet alebo na burzach? Myslim starsie z 50 rokov a potom asi aj cena dnes bude asi dost vysoka. Viem kvalita obmedzenost = cena .
Moderátor
https://www.emedals.com/asia/korea
1. nejprve se zamyslete pro sbírat právě stát o kterém toho zase tak moc nevíme, jeho historie i kultura je nám cizí. Podívejte se na stránky eMedal, ty "plecháče" nabízí od 45 - do zhruba 65 dolarů. Naopak kvalitní kus s dokladem, staré stříbro 921 dolarů. Zde se musíte zamyslet co Vám tato vyznamenání říkají, jaký mají význam. To je takové učení. Obchodník Vás přesvědčí, že dnes to je levné a jednou to bude hodně drahé, nevěřte, nebude :oops: .
Moderátor
Zde je ten pěkný stříbrný kus za 921 dolarů a ten je již prodán!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den, nevíte co je toto za vyznamenání nebo odznak. Popřípadě hodnotu?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Jde o veteránský odznak, jaký tam je napsané. ALE zde bych nečekal, že jde o origo.
Nezdá se Vám nějak lehký, nejde o eloxovaný hliník či jiný kov. Tak se ptám, kde jste to koupila?
Origo odznak je nabízen tak za 150 euro. Zde jako replika se prodává za zhruba 15, ale koupí to jen někdo neznalý. Zkuste to nafotit kvalitně a celý odznak, přední i zadní stranu.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, děkuji za informace. Zakoupila jsem ho u starožitníka, v NOvém Bydžově, s dobovou krabičkou, váha se mi zdá dostatečně těžká. Pokusila jsem se nafotit lépe.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
ano, obrázek je pěkný. Pluk je slavný ve válce proti Napoleonovi se proslavil a je ctěný. Pluk bojoval v letech 1914-18 ale i ve době II. světové války a historie pluku je stále v patrnosti i dnešního Bundeswehru. Toto je takový lepším, pěkný medailon. Vy jste sběratelka? :roll:
Registrovaný uživatel
Ne, já osobně nejsem sběratel, ale tchán je a toto jsme mu koupili k Vánocům. Starožitník tchána zná, tchán u něj nakupuje a medailon měl zamčený v šuplýku právě pro fajnšmejkry. Předpokládala jsem, že se v tom starožitník vyzná, navíc si celkem pamatuje, co už tchán má, ale raději ověřuji. Navíc má tchán poměrně dost knih o vyznamenáních a odznacích a toto jsme nikde nenašli, ani na internetu jsem nic nenalezla. Proto jsem se obrátila na Vás.
Moderátor
Starožitní je prodejce, chce prodávat. Klidně mi pište domů, rád poradím neb to je můj koníček, možná i tchána znám. Signum zařídím.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Starožitní je prodejce, chce prodávat. Klidně mi pište domů, rád poradím neb to je můj koníček, možná i tchána znám. Signum zařídím.

Moc děkuji, časopis bude určitě skvělý dárek pro tchána, rád si knihy a časopisy pročítá, s internetem moc nekamarádí. Občas něco koupí na burze a pak po nás chce zjišťovat, co to vlastně koupil, tak jsem ráda, že mohu napsat o radu, až zase něco objeví, pokud to jeho zdravotní stav dovolí.
Moderátor
Klidně pište. Já vlastně nic jiného neumím jak říká paní Altmannová :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Dobrý den, tak se opět dotazuji. Tchán by rád věděl něco o této medaili. Koupil ji od nějakého ruského pána na burze. Tak kdybyste byl tak hodný. Na internetu jsem nic nedohledala. Snad bude foto dostačující. Děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
http://forum.sfs.sk/viewtopic.php?f=187&t=2089

Jde o novoděl této medaile, podívejte se, čtěte. Je to cena suvenýru.
Moderátor
https://www.numismat.ru/au.shtml?au=40

Zde ještě cenové info z prodejního katalogu. Pokud máte speciální dotaz, klidně mi napište i domů.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
http://forum.sfs.sk/viewtopic.php?f=187&t=2089

Jde o novoděl této medaile, podívejte se, čtěte. Je to cena suvenýru.

Děkuji.
Registrovaný uživatel
prosím u určení, případně ocenění. děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Prosím o určení případně ocenění, děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Prosím o určení a ocenění, děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Sám si v tom děláte nepořádek. Ten střelecký odznak jsem již někde určoval i s odkazem. ČSR střelec s pušky s mini. III. třída.
Registrovaný uživatel
Pane Altmanne, děkuji za napomenutí. Jak jste si jistě všiml, já jsem se jenom včera registroval, včera jsem byl poprvé na těchto stránkách a chtěl (chci) informace o vyše uvedených artefaktech. Přiznávám, že z neznalosti jsem to zadal do několiika (více) linků a asi jsem v tom udělal krapet guláš. Já se omlouvám a chci Vás požádat, že pokud již jste v minulosti některý odznak určoval, dejte mi, prosím, odkaz. děkuji

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Sběratel.com » Faleristika » Řády, vyznamenání a výkonnostní odznaky k určení

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1