Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Faleristika » Řády, vyznamenání a výkonnostní odznaky k určení

Vykupminci.cz
Numisargo

Řády, vyznamenání a výkonnostní odznaky k určení

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ještě Vás chci poprosit o vysvětlení, kde najdu příspěvky. U tohoto odznaku vidím, že je tam číslo 8, tj. 8 příspěvků. Ve skutečnosti vidím jenom jeden, ten Váš a jeden můj. Děkuji.
Registrovaný uživatel
Klikni si na svoj nick,hľadať príspevky užívateľa..
-s-
Moderátor
radox napsal
Ještě Vás chci poprosit o vysvětlení, kde najdu příspěvky. U tohoto odznaku vidím, že je tam číslo 8, tj. 8 příspěvků. Ve skutečnosti vidím jenom jeden, ten Váš a jeden můj. Děkuji.

http://forum.sfs.sk/viewtopic.php?f=344&t=1902&p=5240&hilit=st%C5%99elec+z+pu%C5%A1ky#p5240

Odznaky si můžete lehce dohledat sám. Vložil jsem odznaky Slovenské armády to by Vám mělo pomoci
Moderátor
https://filatelie-klim.com/cz/detail-salove-aukce/odznak-pro-strelce-1-tridy-plny-kov_57-16762
Registrovaný uživatel
děkuji
Registrovaný uživatel
Každý holt nemá hroší kůži, je ho škoda. :(
Registrovaný uživatel
3151 příspěvků a nezná:
"12) Uživatelé ani moderátor nesmí veřejně kritizovat práci jiného moderátora. Veškerá pochybení lze hlásit na emailu administrátora."

Moderátor to dělá ve volném čase a zdarma.
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Každý holt nemá hroší kůži, je ho škoda. :(

A má recht. Vůbec se mu nedivím. Za to, co si tu musel občas vyslechnout (i ta poslední reakce od Bretta stojí za to...).
Moderátor
Pro klid v rodině jsem to promazal. Je asi zbytečné na místě, kde se zabýváme faleristikou řešit osobní spory.Doufám, že se zde s novým moderátorem situace uklidní.
Na funkci moderátora sekce faleristiky doporučuji p. Bretta.
« Poslední úpravu provedl(a) Altmann v 23. 2. 2018, 16:46. »
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Na funkci moderátora sekce faleristiky doporučuji p. Bretta.

Pán Brett z viacerých dôvodov moderátorom byť nemôže. Ale je od Vás veľmi pekné, že máte taký strach o fungovanie tohoto fóra. Nebojte ono sa to časom nejak vyrieši. Bolo aj horšie.
Registrovaný uživatel
Citovat
Pán Brett z viacerých dôvodov moderátorom byť nemôže. Ale je od Vás veľmi pekné, že máte taký strach o fungovanie tohoto fóra. Nebojte ono sa to časom nejak vyrieši. Bolo aj horšie.


Proč pak ne? Kritizovat ano, ale převzít odpovědnost ne....

Přijde další moderátor a " Pán Brett" bude příjemný jako vždy a zase přijde další...
V první řadě dodržovat pravidla pán Brett. Chce se mi něco napsat, ale dodržím bod č. 1 z pravidel.
« Poslední úpravu provedl(a) taho v 23. 2. 2018, 17:46. »
Registrovaný uživatel
taho napsal
Proč pak ne? Kritizovat ano, ale převzít odpovědnost ne....

Přijde další moderátor a " Pán Brett" bude příjemný jako vždy a zase přijde další...
V první řadě dodržovat pravidla pán Brett. Chce se mi něco napsat, ale dodržím bod č. 1 z pravidel.

Taho – numizmatika je viac-menej "mimo mňa". Pekné zaujímavé medaile tie si ale rád pozriem a čo to o nich prečítam. To je snáď jediné miesto kde som si ťa mal možnosť nejako zaradil (kecareň sa nepočíta).

Som ale prekvapený čo to tu vypisuješ a aký si „krátkozraký“ ...
Je tu na fóre kopec bežne registrovaných užívateľov a tiež moderátorov, ktorých si vážim aj ako ľudí aj ako odborníkov vo svojej oblasti. Nehnevaj sa, ale robiť zo mňa nejakého agresora je trošku sprosté - nemyslíš? A ver mi, že čo sa týka sebareflexie a sebakritiky určite nie som pod bežným priemerom spoločnosti ...
Registrovaný uživatel
Bez Altmanna bych nakoupil "tunu" falz a o faleristice věděl starou belu. Vždy poradil a kolikrát obratem z domova.
Jsem přesvědčen, že jeho rady a přehledy budou citelně chybět. Jsem zvědav, kdo se moderátorství ujme.
Faleristika je úplně jiná liga než sbírání stolních medailí.
Pravidlo č. 12 jsi porušil. To je jasné.
V aukcích už se někdy ani nenamáhají sdělit, že jde o falzum. Ty časy, kdy skoro každý sběratel se pochlubil svou sbírkou a člověk mohl materiál nakoukat, jsou pryč. Mnoho odborníků zůstává, ale někteří jsou nenávratně pryč. Altmann je další v pořadí. Poradí z domova a další se nepoučí a budou těžce platit za objevení "Ameriky".
Každý nemá čas a peníze na objíždění aukcí doma a v cizině.
Nejsme spolek Mirků Dušínů.
Moderátor
Dostal jsem info o přítele ze Slovenska!
Indicie, tedy jen obecně jako pohádka.
Zde se mi podařilo několik faleristů varovat před nákupem slovenských odznaků a dalších dekorací. Upřesnil jsem je jako téměř bezcenné věci. No a najednou jsem zde nejmenovaným človíčkem napadán a celá moje práce jde " do kytek". Já ty lidí, kteří tyto věci nabízeli znám, oni zase znají mně, tváříme se jako přátelé no a najednou je zde Slovák, který mně zdržuje od práce a to co dělá považuji za mstu. Není to z jeho hlavy, třebas dostal i zaplaceno. Ale pokud si vše urovnáte, vše Vám do sebe zapadne. Nikoho zde nejmenuji neb bych mohl být i soudně napaden, ale sami přemýšlejte, dokonale zpracované útoky s rozmyslem a jistým stupněm znalosti této práce. 8)

Opakuji, nikoho nejmenuji. Jen se bojím, že nový moderátor jim půjde na ruku. Proti této mafii se těžko bojuje. :evil:
Registrovaný uživatel
Brett,
pokud nemáš nic k tématu "Řády, vyznamenání a výkonnostní odznaky k určení" tak nás přestaň unavovat. ;)
Registrovaný uživatel
ma toto nejaku cenu, fotky som dostal od pana co som kupoval košicke medaile, niesu moje...dakujem

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ze zvědavost jsem nahlédl do aukce Künkera. Souhlasím s názorem Altmana na sbírání KLDR. Co třeba Japonsko? Kultura velmi známá a propagovaná. Vyznamenání vypadá pěkně, 80€:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Co místo falz koupit třeba tohle 10€ za kus.
Registrovaný uživatel
40€ + provize + pošta

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
tomi napsal
ma toto nejaku cenu, fotky som dostal od pana co som kupoval košicke medaile, niesu moje...dakujem

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Zhruba som to porátal-30euro za všetko.
Registrovaný uživatel
Na jednej...neviem ktorej,ja som to nefotil je takyto punc

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Výrobní značka: ZUKOV - Závody umělecké kovovýroby Praha
Puncovní značka: Zajíc 3
Ryzostní číslo: 900
Registrovaný uživatel
Ahojte.
Chcel by som vás poprosiť o pomoc s určením tohoto odznaku. Podobá sa na RU odznak "nosičov zranených" , ale tento je číslovaný a orlica má rôzne odlišnosti.
Rozmer 55x45 mm

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Bohužel odznak je novoděl, ale jinak máte pravdu. Ale práce je to pěkná.
Registrovaný uživatel
bolo mi divné že orlica má len jednu hlavu a v pazúroch drží kosák a kladivo :( bude to asi nejaká propaganda :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > »

Sběratel.com » Faleristika » Řády, vyznamenání a výkonnostní odznaky k určení

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1