Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Faleristika » Řády, vyznamenání a výkonnostní odznaky k určení

Vykupminci.cz
Numisargo

Řády, vyznamenání a výkonnostní odznaky k určení

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Věděl by někdo o co se jedná? :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Berte to prosím rozumně. Je to asi kopaný kus. Bohužel jen torzo něčeho a zde se ani nehodí hádat Pro Vás památka, ale jinak zcela bezcenný kousek kovu.
Registrovaný uživatel
Ano, což to já vím, že je v tomto stavu je to takřka bezcenné, ale jen mě zajímalo co je to za odznak, nikde jsem ho totiž nemohl dohledat. ;)
Moderátor
To je právě ten problém.- Zde to je část odznaku, chybí aversní štítek, je to jen část odznaku a z toho nelze rozeznat, o co vlastně jde. Napsal jsem tedy, že jde o torzo, nebo lépe o část nějakého odznaku- Více z toho nepoznáme, nerozeznáme.
Registrovaný uživatel
Vše nej do nového roku, hlavně zdravíčko.A už se na mě nezlobte..

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
:mrgreen: Tak jste mi připomněl vnuka. Také jsem jej rád oblíkal do vojenského, škoda, speciálně on by vojnu potřeboval. Jinak nemám proč se zlobit
Registrovaný uživatel
Asi stejná úchylka...
Registrovaný uživatel
Já si myslím že je to torzo hasičského odznaku.
http://www.lusik.com/index.php?prehled=3&idmince=698
Moderátor
Lusik77 napsal
Já si myslím že je to torzo hasičského odznaku.
http://www.lusik.com/index.php?prehled=3&idmince=698


To je ten problém vkladatele. Vloží odznak a neupozorní na detaily, například písmena a další. Mám zbývá si vše ostatní dohledat. Je to tak trochu pýcha, nebo lajdák? Já osobně, pokud vím rád poradím, ale zde není ani slušný obrázek, ale rád bych poděkoval za snahu.
Moderátor
Domníval jsem se, že to rameno je uříznuté, ale pozorným pohledem jsem zjistil, že to je jen ohnuté. Chtělo by to opravdu lepší obrázek
Registrovaný uživatel
Pane Altmann, velice jste mě zklamal a odradil mě od stránky sběratel. com. Myslel jsem, že je to stránka na které jsou chytří a slušní lidé, kteří dokážou pomoc ostatním. Já si myslím, že ty fotky jsou dobré a že je z nich poznat, že je odznak ohnutý a že jsou tam nějaká písmena, která jsou vidět na první pohled. Já vím, že je to jen můj názor, ale aspoň jste mi to mohl napsat, ať zašlu lepší foto a ne mě tady pomlouvat, že jsem nějaký pyšný lajdák :( .Tyto fotky jsem dával i na jinou stránku a nikdo s nimi neměl problém. Zítra tedy zašlu lepší foto a zkusíme to znovu.

Lusik77, děkuji za vaši snahu. Teď už se můžu alespoň od něčeho odpíchnout.
« Poslední úpravu provedl(a) Pivopit v 1. 1. 2019, 23:23. »
Registrovaný uživatel
Dle mého názoru je tato stránka solidní, ať se na mě nikdo nezlobí, ale určovat tady každý plech vykopaný v lese, to snad ne...Ten hnus, co jste tady dal se hodí maximálně do sběru.
Registrovaný uživatel
Vúbec nechápu, jak někoho může napadnout otravovat tady s takovýma hovadinama
Registrovaný uživatel
Altmanne,já si myslím,žes udělals pro tyto stránky dost a jelikož pivopit píše,žes ho od těchto stránek odradils,tak mám pocit,že ve své práci pro tyto stránky zdárně pokračuješ. A pro Lusik77:ty tvoje stránky-no paráda.
« Poslední úpravu provedl(a) Perk v 2. 1. 2019, 8:24. »
Moderátor
Vy by jste se střepu lahve chtěli určit celou lahev. Pouhý obrázek bez další spolupráce to určit nelze. Pan Lusík podobný odznak má a tak nám velmi pomohl. Spolupráce musí být oboustranná, jinak to nefunguje .Např. to ohnutí, zde jste měl sám upozornit neb obrázek moc čitelný nebyl.
Jinak jsme amatéři, tyto věci dělají přátelé po zaměstnání ve svém volném času, dobrovolně a zcela zdarma, ale nikolive na počkání.
Registrovaný uživatel
No minimalne to mal pan pivopit narovnat a odfotit tak,možno by to pomohlo...Ale asi to nespravil preto že je to pre ludstvo nenahraditelný artefakt zo svateho glalu a mohol by ho poškodit......
Registrovaný uživatel
Pivopit oříznutí je otázka chvilky. Pro ty co mají dotykové displeje to tak nevadí, ale těch je zatím minimum.
Platí Altmannovo:
"Jinak jsme amatéři, tyto věci dělají přátelé po zaměstnání ve svém volném času, dobrovolně a zcela zdarma, ale nikolive na počkání."

Nic si zde nenalhávejme, bez Altmanna zde, by tato složka fungovala minimálně.
Faleristů znalců tady mnoho není a je to také o čase.
Moderátor
Přátelé,
také si prosím uvědomte ( a já to přiznávám), že nemohu vše znát a všemu rozumět. Ale i tak prosím obrázek musí být vždy čitelný obě strany. Je Vás zde více šikovných sběratelů a tak víte, že určování je vždy poněkud složité. Jsem vždy rád, když někdo vystoupí a určí odznak či vyznamenání tak jako to zde udělal p. Lusík
Moderátor
Pivopit: Toto vlakno potvrzuje, že zde "jsou chytří a slušní lidé, kteří dokážou pomoci ostatním". Jinak by se Vasim vyfocenym "šrotem" nikdo vážně nezabýval. Pokud víte o sběratelských stránkách s lepším obsahem a odborným vedením, dejte odkaz.
Registrovaný uživatel
Abych to trochu upřesnil. Jsem začínající sběratel numismatiky. Když jsem našel tento odznak, měl jsem z něj velikou radost, ale nikde se mi nedařilo ho určit a tak jsem ho dal na tyto stránky a myslel jsem si, že ty fotky jsou pěkné. Chápu, že je ve špatném stavu, ale myslím si že od vás není hezké hned psát takové věci, jako že je to šrot. Já jsem nemohl tušit, že jsou ty fotky špatné a že mě tady kvůli tomu hned začnete pomlouvat. A chci se tedy zeptat jestli má ještě smysl sem přidat lepší fotky a jestli se vůbec najde někdo, kdo bude chtít ten údajně "šrot" určit?
Registrovaný uživatel
A já samozřejmě vím, že to děláte jen ve svém volném čase a ne počkání. Ale nic takového jsem ani nechtěl. A ani neříkám že to někdo z vás musí dokázat určit. Já jen doufal, že se najde někdo jako Lusik77 kdo by mohl vědět co by to mohlo být.
Když se vám můj příspěvek nelíbil, mohli jste mi to napsat a ne se hned začít rozčilovat.
Registrovaný uživatel
Přece jenom jsme lidi a ne zvířata a dokážeme se rozumně domluvit.
Registrovaný uživatel
Pivopit postavme se k tomu jako chlapi. Doufám, že tím někoho neurazím, dnes člověk neví :) .
Trochu jsme se poškorpili a zakopejme válečnou sekyru. Posílejte dotazy dále a občas vydržte nějakou poznámku. Já na Sběratele chodím x let a občas taky dostanu sodu.
Jestli u tohoto koníčku vydržíte, tak možná časem poznáte některé z nás i osobně.
Moderátor
Pokud jde o faleristiku, tedy medaile, vyznamenání, tak sem dejte vše co potřebujete roztřídit. Odznaky do odznaku je zde také rubrika. Já chápu, že máte velkou radost z nálezu, ale přece jen nález je radostná záležitost, ale jinak jde o torzo,. celkem bezcenné. Neházejme flintu do žita, první pokud se prostě nepovedl. Jinak i já zde občas dostanu kapky, ale již jsem se zocelil :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Tak to zkusíme znovu ;) . Prosil bych o určení tohoto odznaku. Odznak je dole ohnutý, chybí mu střed a na šířku má 5cm. Na hoře jsou čitelná písmena OB - mezi OB je nějaká čárka a já si myslím, že by to mohl být ulomený kus písmena Č. To OB mi někdo napsal, že by mohlo znamenat "obec baráčnická". Ale kdyby tam bylo opravdu OČB tak si myslím, že by to mohlo mít něco společného s Českými Budějovicemi, jelikož ten odznak jsem nedaleko nich našel. Pravdě podobně pochází z první republiky. A přidávám podobný odznak od Lusik77.

Děkuji za veškerou vaši snahu ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Sběratel.com » Faleristika » Řády, vyznamenání a výkonnostní odznaky k určení

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1