Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Rakousko 1850

Vykupminci.cz
Numisargo

Rakousko 1850

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobry večer,dostala se mi do rukou emise 1850,zajimavá razítka,zvláště předposlední řádek poslední známka vpravo s razítkem TOKAY prsím o orientační cenu sestavy razítek děkuji zdejším odborníkum za radu a hodnocení děkuji Plaky

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
A ten Tokay má prúpich?
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
Plaky332 napsal
Dobry večer,dostala se mi do rukou emise 1850,zajimavá razítka,zvláště předposlední řádek poslední známka vpravo s razítkem TOKAY prsím o orientační cenu sestavy razítek děkuji zdejším odborníkum za radu a hodnocení děkuji Plaky

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

dobré odpoledne pane kolego je to moc hezká sestava kde se cena pohybuje od 30 kč do několika stovek, ale z předloženého skenu se dá těžko rozeznat druh papírů, určit lepší typy a podobně jinak na přesné určení ceny razítek je dobré se podívat do kat. Müller. a j ak se již ptal někdo přede mnou u známky s razítkem Tokay se podívejte jestli okraj známky nemá jemné zoubkování i když podle mne jde o běžný typ, ale jak jsem již psal bylo by potřeba lepších skenů pro jistotu posílám mail na upřesnění /jiriwinterling@email.cz/ jirka z moravy
Registrovaný uživatel
Plaky332 napsal
Dobry večer,dostala se mi do rukou emise 1850,zajimavá razítka,zvláště předposlední řádek poslední známka vpravo s razítkem TOKAY prsím o orientační cenu sestavy razítek děkuji zdejším odborníkum za radu a hodnocení děkuji Plaky

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
ještě jedna poznámka mrkněte se na moje vystavené položky v oddělení Rakouska na Aukru Jirka z Moravy

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Rakousko 1850

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1