Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Rakousko » Rakousko - razítka

Vykupminci.cz
Numismatika

Rakousko - razítka

Moderátoři: babygulka, elle, kolo101, regula_jan.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Někde se tu psalo o půlených známkách, taky jednu mám, bohužel je to jenom na výstřižku.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
dr_colombo napsal
Možná se zeptám blbě, ale chtěl bych se trochu víc věnovat razírkům u starého Rakouska, nedá se najít něco víc o tomto na internetu?? Vím, že existuje google, ale třeba mi někdo poradí a já ušetřím spousty času. Děkuji moc :-)

dobrý večer hodně razítek se slovenskou stopou je v katalogu Klein 1867 - 1900
a také v monografii Votoček díly 13+14 a samostatné Slovensko č. 15 Jirka z Moravy
Moderátor
jeste doplnim kolegu. Samozrejme Muller na klasiku a Uhry na VI.emisi.

ale spise je dulezitejsi otazka: ktere obdobi, jaka specializace, jaka zeme... uffff toto je silene, ale take silene nadherne :-)
nejaky maly pokus o razitka je na mem webu...

..... ale obecne vzato. Razitka klasickeho Rakouska je neverending story ... do slova a do pismene ! Takze gratulace a pevne nervy :-)
Něco z poslední doby. Pezinok (Bazin - Gudlin 100 bodů)

Obrázky:

tak zase něco pro zaryté razítkáře, tady je taky jedno i když se mi nedaří jej v žádném katalogu najít třeba mi s s bodovým oceněním pomůžete předem díky za námahu Jirka z Moravy
pokud by to zajímalo více lidí zkusím nají ještě i jiná razítka
Obrázky:

« Poslední úpravu provedl(a) gnilretniw v 19. 9. 2015, 12:06. »
Registrovaný uživatel
Wolfsberg-Korutany/ body nevím,nemám literaturu.
Registrovaný uživatel
už jsem ho našel je v Kleinovi pod č. 5959 za 250 bodů a k tomu ještě Zdice
taky za 250 odů č.60/88

Obrázky:

Registrovaný uživatel
odcházím na pár hodin od PC a tak tady jsou dvě ozdobná razítka Jirka z Moravy

Obrázky:

Moderátor
Byl by prosím někdo ochotný, poslat mi obrázky (skeny, foto) razítek Turnova? Mám k dispozici jen naši Monografii a rád bych si něco ověřil. Díky moc předem za kolegu.

Můj email: ikanek (kyselá ryba) email tečka cz.
Registrovaný uživatel
ikanek napsal
Byl by prosím někdo ochotný, poslat mi obrázky (skeny, foto) razítek Turnova? Mám k dispozici jen naši Monografii a rád bych si něco ověřil. Díky moc předem za kolegu.

mám jen Kleina to znamená 1867 - 1890 pokud stačí mohu poslat Jirka z Moravy
Moderátor
gnilretniw napsal
ikanek napsal

mám jen Kleina to znamená 1867 - 1890 pokud stačí mohu poslat Jirka z Moravy

Určitě to kolegovi pomůže, díky ještě jednou. :)
Registrovaný uživatel
pane Ikanek bohužel jsem dobře nepřečetl vaši prosbu v Kleinovi je jen odkaz na druh razítka takže bych mohl poslat jen odkaz na to jak vypadají, ale samotné vyobrazení jako ve Votočkovi v Kleinovi není Jirka z Moravy
Moderátor
gnilretniw napsal
pane Ikanek bohužel jsem dobře nepřečetl vaši prosbu v Kleinovi je jen odkaz na druh razítka takže bych mohl poslat jen odkaz na to jak vypadají, ale samotné vyobrazení jako ve Votočkovi v Kleinovi není Jirka z Moravy

OK, tak to prosím pošlete tak jak to tam je. Já tuto referenci vůbec neznám.
Registrovaný uživatel
pane kolego tady jsou skeny z katalogu Klein 1867 - 1890 do správné polohy si je musíte přetočit sám mě to nejde Jirka z Moravy

Obrázky:

Moderátor
Díky.
Registrovaný uživatel
pane Ikanek našel jsem tu jedno předfilatelistické razítko TURNAU na 2 emisi neměl by jste pro toho svého známého zájem? jde o 10 kr II.typ výstižek 110 kč?
Jirka z Moravy

Obrázky:

Registrovaný uživatel
dobré odpoledne vím, že by tento příspěvek měl být spíše v chlubírně ale myslím, že tímto nám rakušáků neudělám hanbu co vy na to malá ukázka z mé nabídky zatím se mějte rád se podívám i na jiná razítka Jirka z Moravy

Obrázky:

Registrovaný uživatel
ikanek napsal
Díky.

dobrý večer pane Ikanek nabídl jsem vám výstřižek s razítkem Turnau prosím o odpověď mám tu zájemce Jirka z Moravy
Moderátor
gnilretniw napsal
pane Ikanek našel jsem tu jedno předfilatelistické razítko TURNAU na 2 emisi neměl by jste pro toho svého známého zájem? jde o 10 kr II.typ výstižek 110 kč?
Jirka z Moravy

Obrázky:

Promiň, ale nějakým nedopatřením jsem toto přehlédl. Já mu fotku přepošlu a pak dám vědět.
Registrovaný uživatel
gnilretniw napsal
dobré odpoledne vím, že by tento příspěvek měl být spíše v chlubírně ale myslím, že tímto nám rakušáků neudělám hanbu co vy na to malá ukázka z mé nabídky zatím se mějte rád se podívám i na jiná razítka Jirka z Moravy

Obrázky:

dobré odpoledne tak ukázka je prodána a už zbývá jen tato fotka díky sběrateli Jirka z Moravy
Moderátor
gnilretniw napsal
Jirka z Moravy

Obrázky:

Kolega má zájem, bohužel mu teď blbne Internet a tak nákup zajistím asi raději já. Napiš mi prosím email s celkovou částkou a způsob platby, na ikanek (kyselá ryba) email tečka cz.
Registrovaný uživatel
ikanek napsal
gnilretniw napsal
Jirka z Moravy

Obrázky:

Kolega má zájem, bohužel mu teď blbne Internet a tak nákup zajistím asi raději já. Napiš mi prosím email s celkovou částkou a způsob platby, na ikanek (kyselá ryba) email tečka cz.

dobré ráno pane ikanek vámi sdělený mail je neplatný a tak zde je odpověď jak jsem již uvedl v nabídce cena je 110 kč + 45 za dop.dopis č.účtu 1011927746/6100 VS 2478 mějte se Jirka z Moravy
Registrovaný uživatel
ikanek napsal
gnilretniw napsal
Jirka z Moravy

Obrázky:

dobré ráno pane ikanek vámi sdělený mail je neplatný a tak zde je odpověď jak jsem již uvedl v nabídce cena je 110 kč + 45 za dop.dopis č.účtu 1011927746/6100 VS 2478 mějte se Jirka z Moravy
Registrovaný uživatel
dobrý den,
prosím, nedovedl by jste někdo určit cenu, je to mimo moje zaměření....
děkuji.

Obrázky:

Registrovaný uživatel
300 a možno aj viac za ten široky okraj.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 > »

Sběratel.com » Rakousko » Rakousko - razítka

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1