Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Rakousko » Rakousko - razítka

Vykupminci.cz
Numisargo

Rakousko - razítka

Moderátoři: babygulka, kolo101, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Někde se tu psalo o půlených známkách, taky jednu mám, bohužel je to jenom na výstřižku.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
dr_colombo napsal
Možná se zeptám blbě, ale chtěl bych se trochu víc věnovat razírkům u starého Rakouska, nedá se najít něco víc o tomto na internetu?? Vím, že existuje google, ale třeba mi někdo poradí a já ušetřím spousty času. Děkuji moc :-)

dobrý večer hodně razítek se slovenskou stopou je v katalogu Klein 1867 - 1900
a také v monografii Votoček díly 13+14 a samostatné Slovensko č. 15 Jirka z Moravy
Moderátor
jeste doplnim kolegu. Samozrejme Muller na klasiku a Uhry na VI.emisi.

ale spise je dulezitejsi otazka: ktere obdobi, jaka specializace, jaka zeme... uffff toto je silene, ale take silene nadherne :-)
nejaky maly pokus o razitka je na mem webu...

..... ale obecne vzato. Razitka klasickeho Rakouska je neverending story ... do slova a do pismene ! Takze gratulace a pevne nervy :-)
Registrovaný uživatel
Něco z poslední doby. Pezinok (Bazin - Gudlin 100 bodů)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Ve filatelii nelze nikdy zoufat. Budoucnost nám může přinést nádherná překvapení. (Máte-li nějaký zajímavý dokument k historii Židů na našem území do roku 1848, nabídněte.)
Registrovaný uživatel
tak zase něco pro zaryté razítkáře, tady je taky jedno i když se mi nedaří jej v žádném katalogu najít třeba mi s s bodovým oceněním pomůžete předem díky za námahu Jirka z Moravy
pokud by to zajímalo více lidí zkusím nají ještě i jiná razítka
Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) gnilretniw v 19. 9. 2015, 12:06. »
Registrovaný uživatel
Wolfsberg-Korutany/ body nevím,nemám literaturu.
Registrovaný uživatel
už jsem ho našel je v Kleinovi pod č. 5959 za 250 bodů a k tomu ještě Zdice
taky za 250 odů č.60/88

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
odcházím na pár hodin od PC a tak tady jsou dvě ozdobná razítka Jirka z Moravy

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Byl by prosím někdo ochotný, poslat mi obrázky (skeny, foto) razítek Turnova? Mám k dispozici jen naši Monografii a rád bych si něco ověřil. Díky moc předem za kolegu.

Můj email: ikanek (kyselá ryba) email tečka cz.
Registrovaný uživatel
ikanek napsal
Byl by prosím někdo ochotný, poslat mi obrázky (skeny, foto) razítek Turnova? Mám k dispozici jen naši Monografii a rád bych si něco ověřil. Díky moc předem za kolegu.

Můj email: ikanek (kyselá ryba) email tečka cz.

mám jen Kleina to znamená 1867 - 1890 pokud stačí mohu poslat Jirka z Moravy
Moderátor
gnilretniw napsal
ikanek napsal
Byl by prosím někdo ochotný, poslat mi obrázky (skeny, foto) razítek Turnova? Mám k dispozici jen naši Monografii a rád bych si něco ověřil. Díky moc předem za kolegu.

Můj email: ikanek (kyselá ryba) email tečka cz.

mám jen Kleina to znamená 1867 - 1890 pokud stačí mohu poslat Jirka z Moravy

Určitě to kolegovi pomůže, díky ještě jednou. :)
Registrovaný uživatel
pane Ikanek bohužel jsem dobře nepřečetl vaši prosbu v Kleinovi je jen odkaz na druh razítka takže bych mohl poslat jen odkaz na to jak vypadají, ale samotné vyobrazení jako ve Votočkovi v Kleinovi není Jirka z Moravy
Moderátor
gnilretniw napsal
pane Ikanek bohužel jsem dobře nepřečetl vaši prosbu v Kleinovi je jen odkaz na druh razítka takže bych mohl poslat jen odkaz na to jak vypadají, ale samotné vyobrazení jako ve Votočkovi v Kleinovi není Jirka z Moravy

OK, tak to prosím pošlete tak jak to tam je. Já tuto referenci vůbec neznám.
Registrovaný uživatel
pane kolego tady jsou skeny z katalogu Klein 1867 - 1890 do správné polohy si je musíte přetočit sám mě to nejde Jirka z Moravy

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Díky.
Registrovaný uživatel
pane Ikanek našel jsem tu jedno předfilatelistické razítko TURNAU na 2 emisi neměl by jste pro toho svého známého zájem? jde o 10 kr II.typ výstižek 110 kč?
Jirka z Moravy

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
dobré odpoledne vím, že by tento příspěvek měl být spíše v chlubírně ale myslím, že tímto nám rakušáků neudělám hanbu co vy na to malá ukázka z mé nabídky zatím se mějte rád se podívám i na jiná razítka Jirka z Moravy

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
ikanek napsal
Díky.

dobrý večer pane Ikanek nabídl jsem vám výstřižek s razítkem Turnau prosím o odpověď mám tu zájemce Jirka z Moravy
Moderátor
gnilretniw napsal
pane Ikanek našel jsem tu jedno předfilatelistické razítko TURNAU na 2 emisi neměl by jste pro toho svého známého zájem? jde o 10 kr II.typ výstižek 110 kč?
Jirka z Moravy

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Promiň, ale nějakým nedopatřením jsem toto přehlédl. Já mu fotku přepošlu a pak dám vědět.
Registrovaný uživatel
gnilretniw napsal
dobré odpoledne vím, že by tento příspěvek měl být spíše v chlubírně ale myslím, že tímto nám rakušáků neudělám hanbu co vy na to malá ukázka z mé nabídky zatím se mějte rád se podívám i na jiná razítka Jirka z Moravy

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
dobré odpoledne tak ukázka je prodána a už zbývá jen tato fotka díky sběrateli Jirka z Moravy
Moderátor
gnilretniw napsal
pane Ikanek našel jsem tu jedno předfilatelistické razítko TURNAU na 2 emisi neměl by jste pro toho svého známého zájem? jde o 10 kr II.typ výstižek 110 kč?
Jirka z Moravy

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Kolega má zájem, bohužel mu teď blbne Internet a tak nákup zajistím asi raději já. Napiš mi prosím email s celkovou částkou a způsob platby, na ikanek (kyselá ryba) email tečka cz.
Registrovaný uživatel
ikanek napsal
gnilretniw napsal
pane Ikanek našel jsem tu jedno předfilatelistické razítko TURNAU na 2 emisi neměl by jste pro toho svého známého zájem? jde o 10 kr II.typ výstižek 110 kč?
Jirka z Moravy

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Kolega má zájem, bohužel mu teď blbne Internet a tak nákup zajistím asi raději já. Napiš mi prosím email s celkovou částkou a způsob platby, na ikanek (kyselá ryba) email tečka cz.

dobré ráno pane ikanek vámi sdělený mail je neplatný a tak zde je odpověď jak jsem již uvedl v nabídce cena je 110 kč + 45 za dop.dopis č.účtu 1011927746/6100 VS 2478 mějte se Jirka z Moravy
Registrovaný uživatel
ikanek napsal
gnilretniw napsal
pane Ikanek našel jsem tu jedno předfilatelistické razítko TURNAU na 2 emisi neměl by jste pro toho svého známého zájem? jde o 10 kr II.typ výstižek 110 kč?
Jirka z Moravy

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Kolega má zájem, bohužel mu teď blbne Internet a tak nákup zajistím asi raději já. Napiš mi prosím email s celkovou částkou a způsob platby, na ikanek (kyselá ryba) email tečka cz.

dobré ráno pane ikanek vámi sdělený mail je neplatný a tak zde je odpověď jak jsem již uvedl v nabídce cena je 110 kč + 45 za dop.dopis č.účtu 1011927746/6100 VS 2478 mějte se Jirka z Moravy
Registrovaný uživatel
dobrý den,
prosím, nedovedl by jste někdo určit cenu, je to mimo moje zaměření....
děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
300 a možno aj viac za ten široky okraj.
_______________

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 > »

Sběratel.com » Rakousko » Rakousko - razítka

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1