Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Světové poštovní známky » Rovníková Guinea

Vykupminci.cz
Numisargo

Rovníková Guinea

Moderátoři: Akir, ikanek, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Moderátor
Nevíte někdo něco o známkách Rovníkové Guiney mezi lety 1972-79?
Registrovaný uživatel
Jenom že jich bylo hodně moc:) Emise hlavě pro sběratele, od ´71. Cituji z FAZZu:
"Jen za rok 1972 je registrováno 368 (!!) exemplářů, což je produkce zcela abnormální, jakou žádná normální poštovní správa dosud nikdy a nikde neuskutečnila."
Rozesmálo me to "normální"..;)
Moderátor
Co konkrétně? Vydání z té doby se dají rozdělit na "nežádoucí" a "ilegální".
Moderátor
Jaa-chym napsal
Jenom že jich bylo hodně moc:) Emise hlavě pro sběratele, od ´71. Cituji z FAZZu:
"Jen za rok 1972 je registrováno 368 (!!) exemplářů, což je produkce zcela abnormální, jakou žádná normální poštovní správa dosud nikdy a nikde neuskutečnila."
Rozesmálo me to "normální"..;)

Později takovýma výkonama proslula třeba Guyana-v roce 85 vydala 101 známek (mimo jiné) jen s orchidejema.O roku 86 ani nemluvě. ;) Jinak ta Guinea- to jsou plachty jak na trojstěžníku :lol:
Moderátor
dejvy napsal
Co konkrétně? Vydání z té doby se dají rozdělit na "nežádoucí" a "ilegální".


No, právě že mě zarazilo to množství vydaných známek. Na odklepnuto jsem našel známky, které jsem nenačel ve SCOTTovi - http://www.odklepnuto.cz/aukce/5190150/rep-de-guinea-ecuatorial-16x-vojenska-uniforma.html
Ilegální nebo nežádoucí. Hledal jsem nějaké francouzské uniformy a toto mi vypadlo.
Moderátor
Tyhle patří mezi nežádoucí.
Moderátor
Jinak mělo by jít o známky Mi 1181-1196; podle Scotta 7798-77113. Datum vydání 20.8.1977; hodně emisí z této doby je na trhu s razítky z roku 1974.
Pokud tu sérii ještě mám, mohu nabídnout za 16 Kč :).
Moderátor
Já bych to i bral. Napiš mi když tak na mail. Dík
Moderátor
Jinak to razítko 1974 mě zmátlo, že jsem to v katalogu nenašel

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Světové poštovní známky » Rovníková Guinea

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1