Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » ROYAL DUX 40 TÁ LÉTA - PRODEJ

Vykupminci.cz
Numisargo

ROYAL DUX 40 TÁ LÉTA - PRODEJ

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Prodám 5 kusů sošek tanečnic z cca 30- 40 tých let naší porcelánky RD. Jsou absolutně nepoškozené a pochází z mé sbírky, Cena je 1500 - 1800 Kč za kus dle provedení dekoru. Pokud by někdo vzal celou sbírku naráz, tak cena 7000 Kč. Prosím zdržte se komentářů, že to je moc ... určitě není ! Osobní odběr šumpersko nejlépe.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jsou moc hezké Jirko a 7tis.je dobrá cena.
Nemáš náhodou porc.servisy z 30let,nebo nějaké staré sklo?
Registrovaný uživatel
jardelll napsal
Jsou moc hezké Jirko a 7tis.je dobrá cena.
Nemáš náhodou porc.servisy z 30let,nebo nějaké staré sklo?
Něco ze servisů mám, ale to si nechám. Jediné co mám ze skla je Brychta a ty skleněné figurky , co jsem tady kdysi dával na určení. Já už nevím kde to vlákno je, jestli ve starožitnostech, nebo Sklo všechno sem ??? Zkus si to najít. Byli tam kominíčci a pes Brychta a nějaké figurky zvířátek. Zkusím znovu nafotit.
Registrovaný uživatel
Figurky

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
No kdyby jsi chtěl nějaký servis pustit, tak jsem hoď fotku. Přece jenom se blíží vánoce... :-))
Registrovaný uživatel
jardelll napsal
No kdyby jsi chtěl nějaký servis pustit, tak jsem hoď fotku. Přece jenom se blíží vánoce... :-))
Servisy ne, to jsou vesměs památky po rodině. Možná jeden, ale to bych se musel dost rozmyslet a jediný je komplet, není to památka. Nafotím...
Registrovaný uživatel
Servis, značka žádná-- jen čísla.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nj.,hezký. Nemůže být značení uvnitř konvice? Jukni na to.
Registrovaný uživatel
jardelll napsal
Nj.,hezký. Nemůže být značení uvnitř konvice? Jukni na to.
Díval jsem se na všechny hlavní kusy a všude značení stejné. Jinak jsem tanečnice dal na Bazoš před cca hodinou a už se mi ozvali dva spekulanti s nabídnutou cenou 5500 Kč za vše. Napsal jsem jim, že pod 6000 Kč nepůjdu, že nespěchám :D
Registrovaný uživatel
Jo, za 6tis.to prodáš v pohodě. Chce to chvilku počkat.:-)
Registrovaný uživatel
Dávám ti odkaz na foto. Žena měla výstavu masarykovy mosty, Masaryk sedí u stolu a před sebou měl ten můj porcelán. Někde je i fotka, ale nemůžu to najít, tak zvlášť Masaryk a zvlášť servis 8) http://www.muzeumsilnic.cz/muzeum/masarykovy-mosty/?_gallery=gg-54-569 http://www.muzeumsilnic.cz/muzeum/masarykovy-mosty/?_gallery=gg-54-570
Registrovaný uživatel
lachtan napsal
Dávám ti odkaz na foto. Žena měla výstavu masarykovy mosty, Masaryk sedí u stolu a před sebou měl ten můj porcelán. Někde je i fotka, ale nemůžu to najít, tak zvlášť Masaryk a zvlášť servis 8) http://www.muzeumsilnic.cz/muzeum/masarykovy-mosty/?_gallery=gg-54-569 http://www.muzeumsilnic.cz/muzeum/masarykovy-mosty/?_gallery=gg-54-570
Ty fotky lze zvětšit, ale ženě jsem z toho servisu milostivě půjčil jen přátelskou sadu na ten večer a ostatní zůstalo doma. Pak si to tam chtěla nechat až do konce výstavy a já řekl ne ! Měl jsem strach, že to návštěvníci rozbijí ... jsme se trošku chytli kvůli tomu :D Ten Masaryk byl fakt, jako živý ... mrkni na ostatní foto, třeba jak je na koni :P
Registrovaný uživatel
Ten Masaryk nemá chybu. :-)
Jj., ten servis je hezký, škoda že není značný. Ta na levo židle u servisu z období Historismu je také pěkná. Mám podobné, ale bohužel jen tři.
Registrovaný uživatel
jardelll napsal
Ten Masaryk nemá chybu. :-)
Jj., ten servis je hezký, škoda že není značný. Ta na levo židle u servisu z období Historismu je také pěkná. Mám podobné, ale bohužel jen tři.
No já na ten historismus moc nejsem... ale to jsou muzejní věci, ne moje. Jinak ten servis jsem získal kdysi v tvém kraji. Ve vile tuším první vesnice před ČT ve směru od Lanškrouna. Nevím jak se jmenuje. Jedeš na Ú nad O a před Ú odbočíš doleva na ČT :D
Registrovaný uživatel
Jj., ten servis je hezký, škoda že není značný.... všechno nebylo značené Jaroušku, ale určitě to nikdo nedělal doma v kachlových kamnech, je tam pozlacení z pravého zlata :D
« Poslední úpravu provedl(a) lachtan v 9. 11. 2018, 12:24. »
Registrovaný uživatel
Před Českou Třebovou jsou Třebovice. Vím, že všechno není značené Jirko a u tohoto servisu je to škoda. Tím nechci snižovat jeho hodnotu, ale víš jak...
Registrovaný uživatel
Hošani jestli chcete vidět něco pěknyho................Soubor servis Klenčí 1860-1870 :lol:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
narval napsal
Hošani jestli chcete vidět něco pěknyho................Soubor servis Klenčí 1860-1870 :lol:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem


Hmm, moc hezký:-)
Registrovaný uživatel
To jo !
Registrovaný uživatel
Taky se Bobani pochlubím..
První secesní Altrohlau,
Druhé art deco Březová,
Třetí art deco Stará role

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Eichwald 1910

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tohle bohužel určené nemám..

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ten černej neni čssr ale Rakousko rep. tak 1920
Registrovaný uživatel
Taky pěkný. Hoši paňmáma přišla domů a když jsem jí řekl, že dám tanečnice pryč, tak jsem dostal kartáč , jak sviňa. Takže to padá a i z Bazošu jsem to stáhl. Jsem podpantoflák :D :P
Registrovaný uživatel
To se ani nedivím ano 7 neni bůh ví co.......................možna jeden měsíc nájem bytu. Já bych to neprodaval

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Starožitnosti » ROYAL DUX 40 TÁ LÉTA - PRODEJ

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1