Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Faleristika » Ruské plakety, medaile + medaile Dokončení plynovodu

Vykupminci.cz
Numisargo

Ruské plakety, medaile + medaile Dokončení plynovodu

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
našel jsem ve sklepě ruské plakety a jednou medaili viz. odkaz
Bohužel neumím rusky a hlavně tomu nerozumím jestli mají tyto věci u nás nějakou cenu. Poté jsem ještě našel jednu medaili k dokončení plynovodu Sojuz. To už jsem našel o co jde, ale tady bych chtěl poprosit tak jak u těch ruských o ocenění, bohužel podle foto není úplně v nejlepším stavu.
Děkuji
https://habasshop.rajce.idnes.cz/Plakety%2C_medaile/
petr.konkolsky@seznam.cz
Moderátor
Tak ty medaile, to jsou divoké ražby, ale vím, že i toto sbírá, medaile na stuze je zajímavější, musíte najít kupce. Těžko se nechá ocenit.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
K té zlaté medaili jsem našel i knížečku, bohužel pro mne zase rusky. Tak kdyby náhodou někdo vědět. Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Pamětní medaile za dokončení stavby plynovodu "Sojuz" není to doslova, je název upraven.
Registrovaný uživatel
Altmann: Děkuji
Registrovaný uživatel
памяатная медаль за строительство магистрального газопровода союз.

pamätná medaila za výstavbu plynovodu únie=zväzu= sojuzu...
-s-
Moderátor
stani napsal
памяатная медаль за строительство магистрального газопровода союз.

pamätná medaila za výstavbu plynovodu únie=zväzu= sojuzu...
-s-


Stani,
názvy musí odpovídat i jazyku, název není možno přeložit doslovně. Některé složená slova, hlavně v němčině nejdou přeložit a za "Protentokrátu" se ani překládat nesmělo neb by z toho vznikl zmetek.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Faleristika » Ruské plakety, medaile + medaile Dokončení plynovodu

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1