Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Odznaky » Různé odznaky a medaile

Vykupminci.cz
Numisargo

Různé odznaky a medaile

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
mohla bych poprosit o názor, zda nějaké z odznaků a medailí (foto v odkazu) mohou mít nějakou hodnotu a případně, zda by někdo měl zájem?
Děkuji
http://janasimralka.rajce.idnes.cz/Odznaky/
Moderátor
Při nabídce musíte udat cenu, ale zde se opravdu ani nenamáhejte. je to opravdu jen památka na bývalé mládí.
Registrovaný uživatel
Vsak sa pyta na cenu :)
Moderátor
Já jsem se snažil velmi slušně a neurazit. Jistě to pochopila. Pokud ne, má možnost mi vynadat, ale zdá se, že dáma je inteligentní. No, ale nikdo Vám nebrání to ocenit, případně koupit,že.
Registrovaný uživatel
jj přesně tak. spíš jsem zjišťovala, zda a jakou mají hodnotu. Proto jsem sem ani žádnou sumu nepsala. :-) Každopádně děkuji za názor...vzhledem k tomu, že nemáme kde uskladnit, asi se s nimi rozloučíme. ;-) Nevíte zda by o ně někde měli zájem alespoň jako dar nebo ani k tomu se nehodí ??
Registrovaný uživatel
jsimralka:
mozte sa mi ozvat na email ?
_______________
Registrovaný uživatel
az tak sa mi to nezda celkom bezcenne....to nie su typicke odznaky komunistickych fabrik...podnikov, sportovych druzstiev.......dal som si len jeden do googla....ostatne sa mi nechce hladat....
http://www.antik-zlin.cz/antik-zlin/eshop/15-1-Sberatelske-predmety/0/5/5660-Stary-odznak-Tyrsuv-odznak-zdatnosti
Registrovaný uživatel
myslím si stejné. Např. Národní souručenství. Není nijak vzácný, ale nějaká koruna by taky za něj padla. Našly by se i jiné.
Moderátor
Naděje, to je to slovo. Dáváte paní naději. Ale ten Tyršův odznak ten za 99 Kč, Vy by jste jej koupili? Ono jedna věc je ocenit a druhá koupit. Vy jí dáte ty peníze? Jinak ano, odznak Souručenství je odznak z období Protentokrátu. Jistě, věci by se vybrali, ale druhá věc je prodej. Pokud paní pomůžete s prodejem budete "gentlemouni". Já se omlouvám, ale tyto drobné věci jsem opravdu nepočítal. Pokud má přístup na Aukro, ať z toho udělá 1-3 konvoluty od 1Kč ( například) a možná, že získá 500 - 1000Kč. Zde na tomto konkrétním příkladu vidíte, proč nerad něco oceňuji. Nezapomínejte na to, že ocenění nerovná se prodej za tu Vaši cenu,
Moderátor
http://forum.sfs.sk/viewtopic.php?f=100&t=7&p=8&hilit=protektor%C3%A1t#p8

On ani ten odznak Souručenství není žádná kvalita a proč ji je mnoho si pročtěte, může to být pro někoho zajímavé.

Jinak je ale pravda, že to co moje generace považuje za běžné, může vaše mladá generace považovat za vzácnější. Snad jsem se někoho nedotkl, mrzelo by mně to.
Registrovaný uživatel
Jejda, to jsem nechtěla, aby to tu vzbudilo takový rozruch. Všem moc děkuji za názory. Je mi jasné, že jedna věc je za kolik jsou odznaky na internetu nabízené a za kolik je reálně prodám (samozřejmě jsem také na internetu hledala a některé našla, ale ne všechny).
Jsem opravdu laik, takže jsem dotaz vznesla spíše, jestli náhodou není mezi odznaky nějaký, který by byl vzácný. Já si určitě vážím všech názorů. Díky Vám všem jsem schopná si udělat představu. ;-)
Moderátor
Naopak, myslím, ž 8) e to byla dobrá a slušná diskuze za kterou já osobně děkuji.
Registrovaný uživatel
Určite aj medzi zväzáckymi by sa našlo aspoň 5 po 10euro.Tyršove ak sú Mistrovský a Čestný, tak sú drahe a vzácne,tiež aj Fučíkov treba pozerať revers,nemusí tam byť bežný-Fučíkov čestný...Želám úspech pri predaji.
Registrovaný uživatel
Dobry den,
ma to nejakou cenu? Hodi se to nekomu? :)
zdravim

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jsou odznacky jeste k mání? mel bych zajem o album.
Registrovaný uživatel
Ano jsou jeste k mani. Napiste mi na email od22@post.cz a domluvime se.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Odznaky » Různé odznaky a medaile

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1