Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Chlubírna » Sbirka minci po 2 rokach..

Vykupminci.cz
Numisargo

Sbirka minci po 2 rokach..

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ahoj, take se musim pochlubit svou sbirkou...
Ja osobne si myslim, ze tato sbirka je docela dobra na to ze je mi 15 a ze me kapesne je 200kč ;)
Jen bych potreboval urcit cenu tech poslednich 3 minci... Děkuju
Předem se omlovam za kvalitu fota...

Hodne hezkych mincí a hodne štesti ve sbirani :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
no mas to pekne, ked som mal ja 15, tak som kapesne nemal a viac ma zaujimali spoluziacky ako mince :D
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Moderátor
citronek: Než tady vletí Dráček a celé to zkritizuje - Jestli Ti je opravdu 15 a dáváš to dohromady z malého kapesného - smekám. ;)

Ten tolar 1780 je novoražba, ale to asi víš. Potom tam vidím hodně Francouzů. ti byli obecně raženi dost mizerně, ale doporučil bych se zaměřit na lepší stavy. Některé kousky jsou ale ke způsobu ražby docela slušné.


Ty neurčené mince jsou:
1. Sasko, Jan Jiří (1615 - 1656), kiprový 48 krejcar 1621 (mincovnu nevím)
2. a 3. Bavorsko, Maxmilián I. (1598 - 1651), kiprový 48 krejcar bez letopočtu (1622), mincovna Mnichov
« Poslední úpravu provedl(a) jan322 v 8. 10. 2012, 16:03. »
Registrovaný uživatel
Dekuji... Opravdu je mi 15 :D.
Vetsinu jsem koupil od kluku ze tridy...
Ten tolar 1780 vim ze je novorazba, koupil jsem ho za 350kč a to si myslim ze je velmi slusna cena..
A ve tride nemame holky :(...

Jinak diky za určeni
Registrovaný uživatel
No když začíná a chová se tu slušně, tak v pohodě...

Jak to vidím líbí se ti Francie, tak se specializuj na její sbírání a netříšti volné peníze. Tři Německa bych schoval na později. Novoražbu MT bych prodal. Francii protřídit a časem doplňovat pokud to půjde ve slušných stavech a zejména minimálně přesně určitelných !!! Vím, že přeražby z 18.století jsou v nabídkách většinou nic moc, ale zase to u nás moc lidí nesbírá a spatný stav bude v budoucnu v případě nutnosti velký problém prodat. No zase mnohé vypadají ze znakové strany celkem slušně. Takže jen vydržet, zaměřit se na lepší stavy a ať tě to baví... ;)
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
« Poslední úpravu provedl(a) Dracek v 8. 10. 2012, 16:16. »
Registrovaný uživatel
Cenu nahodou nevite? :) u tech 3. Děkuju :)
Registrovaný uživatel
Vlastne ve skutecnosti sbiram Československo.. Pametni mince :) Francie byla spis okrajovka :D
Registrovaný uživatel
No když tě to baví tvoje věc, ale pamětní mince Československa koupím s penězi u obchodníka asi skoro najednou, to není o sbírání, ale jen o tom přijít a zaplatit...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
ok, zase nemam tolik penez, abych prisel k obchodnikovi a nakoupil tam X minci... :)
Moderátor
Jak říká Dráček, mince ČSR se dají koupit bez problémů. Sbírání Francie by bylo zajímavější ;)
Registrovaný uživatel
bohuzel Kamarad uz nema zadnou francii a za 1000kc se mi kupovat ks nechce :).
Registrovaný uživatel
Super nato,že maš 15 tak záber je slušný. Len tak ďalej a skus si niečo pozrieť aj od Habsburgov nech mám kolegu :D
Registrovaný uživatel
Kua, Jožino, to vás je tu málo?!
Citronek, vykašli sa na tú prekliatu dynastiu... :twisted: Uhorskó, Uhorskó je tá správna cesta... :mrgreen:
Ale nie, máš u mňa veľké sympatie, držím ti palce a pokračuj tak, ako ti radia kolegovia. Ja som sa v tvojom veku (vlastne som mal o pár rokov viac) zmohol akurát tak na Slovenský štát a pár drobákov FJI...no ale na druhej strane to tu ešte nebol internet a ani toto fórum ;)
Registrovaný uživatel
Děkuju Vam moc.. Treba se nekdy potkame na burze :)
Moderátor
no musim potvrdit net velmi pomaha zberatelom :-)
_______________
Registrovaný uživatel
Pánové (a dámy) .. nevíte, proč mám takový neodbytný pocit že ty mince nejsou od kamarádů ze třídy, ale spíš někde z lesa po kořenem ?? ..... :-) ....
Registrovaný uživatel
to není možná dojem, ale asi realita
nějaká ta Bavorska tu i již někdy tuším byla, ale jsem lenivý hledat zda zrovna tyto...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Tvrdí, že zbiera 2 roky...ak je to všetko, čo za ten čas pozbieral v lese, tak potom nič moc :lol:
Registrovaný uživatel
Nekazte zbytočne radosť.:D
Registrovaný uživatel
.... nojo no ..... poslední dobou jsem trochu alergický na to, když tu z nás někdo dělá pitomce .... :-) :-)
Registrovaný uživatel
citronek:

vidim ze tam mas nieco aj 2x,
ak by si mal zaujem o vymenu, napis mi na
jacisin76@yahoo.com
Registrovaný uživatel
kekule napsal
.... nojo no ..... poslední dobou jsem trochu alergický na to, když tu z nás někdo dělá pitomce .... :-) :-)


Býva to dosť často. :mrgreen: ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Ano, 3 mince jsou nalezene v lese... Bavorsko jsem tu daval před časem.

Francie byla koupena od kamarada ve třide.. OPRAVDU- nasel je ve sklepě (kupoval jsem 100kc/ks), ale jak jsem psal uz jsem je vsechny koupil.. :(

Hledam detektorem, ale nikdy jsem nalez neprodal ani to prodavat nechci!!!
Řekl bych, že jsem jeden s hledacu, ktery se snazi zanechat dobre jmeno..

Nevim jak mam udelat aby jste mi veřili... je to pouze na Vas jestli uveřite nebo ne!

to tocomabyt:
Mince zatim prodavat nechci, ale pokud bych neco prodaval, tak dam urcite vedet..

to kekule: Ve skutecnosti jsem je nasel asi 50cm od stromu a u zadneho kořenu...
Registrovaný uživatel
citronek napsal
to tocomabyt:
Mince zatim prodavat nechci, ale pokud bych neco prodaval, tak dam urcite vedet..


...tocomabyt chtěl měnit, nikoli kupovat :)
Registrovaný uživatel
to bylo mysleno, ze nechci vymenovat ani prodavat..
Proc se toho zbavovat kdyz nemusim ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 > »

Sběratel.com » Chlubírna » Sbirka minci po 2 rokach..

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1