Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Odznaky » sbírka odznaků na prodej

Vykupminci.cz
Numisargo

sbírka odznaků na prodej

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím odznakáře,
dostala se mi do ruky jedna sbírka, ca 5000 kusů, ale nevím, jaká je reálná hodnota - do odznaků nedělám. Je 1 Kč/ kus reálné? Má případně někdo zájem o komplet? Vím, že podnikové odznaky moc nefrčí, ale pro začátečníka možná dobré, ne? Nevím...
Fotky komplet mohu případně dodat.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Cena zde být musí, beru to tedy tak, že 1 ks odznak = 1 Kč! Uvidíte, zda se někdo ozve.
Registrovaný uživatel
Podnikové odznaky se prodávají po kilech, čemuž zhruba odpovídá cenové srovnání 1ks = 0.3h. Mně se osobně víc líbí ta alba než odznaky.
Registrovaný uživatel
jojo, je možné, že ta alba mají větší hodnotu, než ty odznaky. U známek to tak bývá dost často :-) Tak že bych odznaky vyházel a prodal jen alba? :-) just joking :-)
Registrovaný uživatel
Pozdravujem. Mal by som záujem o bližšie informácie, prípadne aj fotografie. Dakujem.
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
zaplatím 1 Kč za 1 kus za tyto podnikové odznaky: Mikov, Sandrik, Rostex, Prim, Igra, Směr, Ites, Igla, Tofa, Lipta, KDN, Dubena, KZ Semily (Kovozávody Semily), JAS, Kaden a Kovap.
Mám zájem pouze v případě, že těch odznaků bude alespoň 50, vzhledem k poštovnému.
Adalbert
Registrovaný uživatel
Zdravim vsechny, moc se omlouvam za nereagovani, uplne jsem na ten inzerat zapomnel. Uz je ti pryc za 5000 kc.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Odznaky » sbírka odznaků na prodej

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1