Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Zápalky-Filumenie » sbírka

Vykupminci.cz
Numisargo

sbírka

Moderátoři: sberatel_ja, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
dobrý den mám doma sbírku zápalkových nálepek po prastríci.Obsahuje celá alba českých nálepek od roku 1945 až rok 1988 k tomu pět alb vývozních nálepek a dvě krabice od bot plné dalších zápalkových nálepek,pak plnou igelitovou tašku časopisů s názvem FILUMENIE zpravodaj českého filumenistického svazu obsahující spoustu informací.Dále spousty materiálu ke sběratelství a nějaké aršíky. prodám pouze jako celek.pppbbb22@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
mám vážný zájem o odkoupení nabízené sbírky nálepek. Prosím o zaslání návrhu ceny a o sjednání případné schůzky na prohlídku nabízeného materiálu. Děkuji

Pavel Kovařík
e-mail: kovarikpavel@atlas.cz
mobil: +420 724 066 832
Registrovaný uživatel
přibližnou cenu nevim tu bych chtěl znát od vás abych věděl jestli se to vyplatí prodávat a nabízet
Registrovaný uživatel
Než nechat ležet nebo vyhodit je vždycky lepší prodat, pro odhad je nutné sbírku vidět. Můžem se dohodnout na prohlídce?
Registrovaný uživatel
já jsem z Berouna,kdy by se vám ta prohlídka hodila?
Registrovaný uživatel
Příští týden pojedu ve středu nebo ve čtvrtek do Plzně, mohl bych se zastavit. Jak se vám to hodí? Zkusil bych si přizpůsobit program.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Zápalky-Filumenie » sbírka

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1