Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka platidel - bankovek » serie JK r.1961

Vykupminci.cz
Numisargo

serie JK r.1961

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím,poptávám jakou-koli bankovku r.1961 serie JK PODMÍNKOU!
Dále 10 Kčs r.1961 (serie JK není podmínkou)
Vše v rozumné kvalitě -nemám to na záložku do knihy.Díky za info
Registrovaný uživatel
chápu JK = iniciály a 1961 = rok narození ? ;-) - také jsem kdysi začínal s rokem 1970 (ČSR mince, falf dollar...)

- u 3 a 5,- 1961 asi se sériií nebude problém, ale 10,- 1961 ? - asi bylo myšleno vzor 1960, platná od 1961... => bohužel zde série pouze jednopísmenná... :-/
Registrovaný uživatel
...jójó je to ta ,začínám a toto mi přišlo jako dobrej "důvod" pro ženu ,aby mi něco pořídila hi hi.Jsem z Ústí n.L. a koukám,že Vy taky ,tak nebude problém se sejít a dát řeč na téma jak začít ... Mám samozřejmě 100% zájem o ty bankovky-už jsem si dnes něco na A" čku koupil tak aspoň můžete potom poradit ,kde jsem udělal chybu-chybičku hihiKontakt na mě -nevím kam ho dát ,četl jsem,že se to tady nesmí tak jak?
Registrovaný uživatel
doporučuji nejdříve koupit katalog bankovek (od Bajera) např. na aukru, přečíst a potom se vrhnout na nákupy
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
...hmmm pozdě už jsem to koupil ,ale vypadají dobře-prosím zasloužilé zběratele nesmát se (hihi) ,vlastně je to za pár stovek tak už jem prodělal víc.. Jo tu knížku si koupím a to mě napadá dotaz:jaký to má být Bajer je nějaký ročník vydání nebo dle čeho si mám vybrat -zajímají mě především naše mince a bankovky,tak proto se ptám,aby v té knížce nebylo jen např.Egypt a já nekoukal na nějaké plíšky -co jsem tady viděl ,jak se v tom ty chlapy můžou vůbec vyznat... Jinak díky za reakci.
Registrovaný uživatel
mimochodem,viděl jsem teď takový "katalog" a tam je např.:10 r.vydání 1956(plácnu) platnost od 1956 do 1967 např. Mám tomu rozumět tak,že tato bankovka se tiskla právě i v r. 1961?Nebo na všech těchto bankovkách je r. 1956.
Registrovaný uživatel
né je to 10 r.vydání 1953 platnost od 1953 do 1963
Registrovaný uživatel
...příklad ta 10,- 1916 co jste poptával...
"Vzor 1960 / platnost od 1.2.1961 do 30.6.1988"
- ano na všech je tisknut "1960", nehledě na to kdy byly vytištěny

To je i na novodobých, ale zde jsou např. starší vzory stahovány z oběhu k určitému datu...
např. 100,- vzor 1993, vzor 1995, vzor 1997

P.S. začněte zde radami pro začátečníky, projděte různé weby - dejte tomu pár dní, ne-li týdnů :-)
Registrovaný uživatel
jirka ul napsal
Zdravím,poptávám jakou-koli bankovku r.1961 serie JK PODMÍNKOU!
Dále 10 Kčs r.1961 (serie JK není podmínkou)
Vše v rozumné kvalitě -nemám to na záložku do knihy.Díky za info

Myslím si, že existuje jediná bankovka, ktorá vyhovuje vaším podmienkám - 3 Kčs 1961 séria JK.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
teda...a je k mání?
Registrovaný uživatel
jirka ul napsal
teda...a je k mání?

Určite je. Ale chce to trpezlivosť pri hľadaní. O tom je zberateľstvo. Tá moja je súčasťou dlhoročnej zbierky. Nie je na predaj. Ale ako hovorí kamarát - Všetko je na predaj, je to len otázka ceny. :)
Chcel som vám ukázať, že váš cieľ je dosiahnuteľný. Len musíte nájsť k nemu cestu ;)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Krása ,všem děkuji za rady a budu se těšit na čtení tady na foru,kde jsou užitečné rady od Vás takovým "zběratelům"jako jsem já hihi Snad se brzo budu moci pochlubit něčím ze své sbírky...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Poptávka a nabídka platidel - bankovek » serie JK r.1961

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1