Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka známek » Sháním....

Vykupminci.cz
Numisargo

Sháním....

Moderátoři: dejvy, ikanek, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Moderátor
Už jsem to sem někdy dala, ale do jiného tématu.
Pokud by někdo měl nějakou fakturu za známky nebo jakýkoliv filatelistický materiál, kde by nebylo konkrétně uvedené jméno (často jsou faktury do tisíce korun bez jména), tak bych za ně byla vděčná. Mohly by byt i vstupenky z výstav (filatelistické u nás i venku). Bohužel jsem se na naše nedostala a určitě máte doma třeba ze Žďáru. Vše rok 2016. Předem děkuji!
papaja.pavla zavináček seznam.cz
Moderátor
Nezapomeňte na mě ;) Vstupenky (2*) ze Sběratele nebo ze Žďáru nebo jiné fil. akce vítané! Fakturky za zásobníky, známky a jiné....díky.
Registrovaný uživatel
Copak, někdo proplatí?
Moderátor
Ano proplatí :) a platí stále! Fakturky za matroš i materiál (zásobníky a jiné).
Moderátor
Klucí nezapomeňte na mě! Faktury za cokoliv z filatelie.
Moderátor
pavlinka napsal
Klucí nezapomeňte na mě! Faktury za cokoliv z filatelie.

Stále platí!
Registrovaný uživatel
ja nejake faktury mám čo som si objednával s aukcií material,známky a to s akeho roku potrebuješ?
Moderátor
Letošek. Zásobníky, známky, hawidky, albumy- prostě vše kolem dokola ;) Vstupenka na Sběratel do Blavy (do Prahy už mám), na výstavy apod. Letos už to sháním naposled. Bůhví co bude příští rok.
Moderátor
tomos napsal
ja nejake faktury mám čo som si objednával s aukcií material,známky a to s akeho roku potrebuješ?

Máš něco?
Registrovaný uživatel
ahoj to mám staršie ale keby som niečo objavil dám ty vedieť.....
Registrovaný uživatel
ahoj kluku máš-li ještě zájem napiš na můj mail nebo zavolej na telefon určitě se dohodneme Jirka z Moravy 775633694 nebo mail jiriwinterling@email.cz PS v příštím týdnu to musím vyzvednout
pavlinka napsal
Klucí nezapomeňte na mě! Faktury za cokoliv z filatelie.

Stále platí!
Moderátor
Platí stále! Fakturky, doklady z pošty za známky aj., zásobníky , hawidky.....Díky!

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Poptávka a nabídka známek » Sháním....

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1