Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Shánka - staré VHS a BETA kazety

Vykupminci.cz
Numisargo

Shánka - staré VHS a BETA kazety

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Pokud je to stále aktuální, nabízím k výkupu velké množství originál VHS kazet ve výborném stavu v angličtině...
Registrovaný uživatel
spanel22 napsal
Vážení Přátelé,

Pokud máte doma náhodou staré BETA, VIDEO 2000 a VHS kazety (max. do první poloviny devadesátých let) se zahraničními Filmy a byli by jste ochotni je darovat prodat, prosím, ozvěte se mi, sdělím podrobnosti


Pokud je vaše poptávka stale aktuální napište mi prosím na elektro.strnad@email.cz a já vám pošlu seznam.
Registrovaný uživatel
Ahoj všem,

jakou může mít prosím Vás zhruba hodnotu sbírka asi 500 VHS kazet, kde jsou pohádky, cestopisné filmy z celého Světa, české i zahraniční filmy atd?

Díky za info

Tom
Registrovaný uživatel
Dobrý den,nemáte někdo nahodou ve videotece film z roku 1965,který tu.v té době běžel v kinech s českým dabingem pod názvem Nebe nad hlavou.Film sháním s českým dabingem nebo titulky...Ráda se finančně odmenim
« Poslední úpravu provedl(a) sarkazraje v 29. 11. 2017, 21:29. »
Registrovaný uživatel
Dobry den, shanim jakykoliv film na Beta kazete.

Dekuji
Registrovaný uživatel
Mohu nabídnout VHD kazety spolu s VHD přehrávačem Thorn EMI z roku 1984.
Registrovaný uživatel
SHÁNÍM
Superset 94´
hudba
hudební pořad ČT z roku 1994
Zdravím, sháním někoho, kdo by měl ve svém archivu natočených "zřejmě ještě na VHS kazetách" pár dílů starého hudebního pořadu České televize z názvem MUSIC CLUB - SUPERSET 94´ z roku 1994. Byl to kdysi žebříček 20 nejprodávanějších zahraničních desek na našem trhu.......... Sháním ucelené díly, ne rozkouskované, ale celý pořad. ČT to bohužel už nemá zájem reprízovat, z důvodu stáří pořadu a z licenčních důvodu. Ptal a prosil jsem je o to, ale marně. .......... takže bych byl moc rád, pokud se tady najde nějaký "sběratel" tohoto klenotu, který by tuto hitparádu měl ještě natočenou? Zřejmě tipuju člověka mé generace 40-cátníka, který 90 léta pamatuje? Díky moc. S pozdravem PETR
Registrovaný uživatel
dobrý den po tatínkovi mám dvě krabice VHS máte někdo zájem
Registrovaný uživatel
mam doma 64 beta kazet jsou nektere nahrane i nove jsou tam pohádky i filmy jestli ma někdo zajem
Registrovaný uživatel
kovarskej napsal
mam doma 64 beta kazet jsou nektere nahrane i nove jsou tam pohádky i filmy jestli ma někdo zajem
. A pořad Superset, tam asi nemáte?
Registrovaný uživatel
didi napsal
dobrý den po tatínkovi mám dvě krabice VHS máte někdo zájem
. Nahrával tatínek také nějaké hudební TV pořady z 90 let? Sháním pořad SUPERSET ( viz můj inzerát )
Registrovaný uživatel
Ahoj všichni zdravím. Chci se zeptat, kde bych mohl sehnat film z roku 1987 "Real men" opravdoví muži...kde by byl původní český dabing a v pozadí slyšet anglicky dabing.. prosím pokud by někdo věděl nebo měl tento film. Ozvěte se na rada.tesik@seznam.cz. díky moc s pozdravem Radek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, mám k odběru plno VHS kazet. Dabing, pohádky a různé filmy. Kdyby měl někdo zájem ozvěte se.:-)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Shánka - staré VHS a BETA kazety

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1