Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Odznaky » Sieg Heil

Vykupminci.cz
Numisargo

Sieg Heil

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Prosím znalé věci,o jaky odznak se jedná??? Kosočtverec 4-4 cm,material bílý kov, v opise Sieg Heil + svastika + SS a váha 26,6 gramm.................na rubu uchyt na šroub a značeno Wolfschanze a RZM /v kruhu/. Nikdy sem nic takego neviděl...............poradíte ? :lol:
Registrovaný uživatel
foto

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Doplňte revers. Takový odznaků jsou tisíce.Mohl by to být odznak vyrobený při nějaké stranické akci, dále jako !ohňové pochody" sportovní a branné akce atd.
Zde mi to však připomíná odznak vyrobeno made Poland.
Doplňte zadní stranu prosím. Děkuji. :evil:
Registrovaný uživatel
Zatím děkuji a přikladam foto
Registrovaný uživatel
foto

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Nevím, já chápu, že poslechnout někoho nemusí být vždy příjemné. Mohu napsat: "Zbavte se toho"!

Já vzpomínám na dobu, kterou jsem trávil ve Waršavě a na rynku se v jednom krámku prodávala krásná mrkev atd a vedle v krámku s cibulí měl pan cibulář krabici s válečnými kříži Polskými, Železnými kříž a množstvím plukovních odznaků. Moje kolegyně mně vzala ke známému výrobci, který mi na můj dotaz řekl asi toto:
"Vyrobím Vám co chcete, ve stříbře i zlatě, ale zlato si musíte dodat". Bylo to o řádu Virtuti Militari. Tak jsem si koupil pěkné manžetové knoflíčky, alespoň něco. Věřte-nevěřte, ale nemám a nechci Vás nějak poškodit.
Registrovaný uživatel
Dekuji za odpověd,Vašeho názoru si cením,jelikož Vy tomu rozumíte............a zbavit se- to mě nebolí,ja tyto věci nesbírám a jenom dotaz byl,protože mi jej dnes ráno nabídl jeden kolega a chtěl sem vědet co to je!!! A na G sem jeden načel ,ale SH je v červeném poli /as smalt/ a kříž je černej v bílém poli................a to by právě mohl byti origo.................toto je asi jen polotovar -bez smaltu/barvy/...................a bude to asi něco podobnýho pro členy NSDAP......................akorát me zaráží že vzadu je značka RZM-ale bez čísla!!!
Moderátor
Poláci a Litevci dělají lepší věci než v originálu. Jsou to parchanti.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Poláci a Litevci dělají lepší věci než v originálu. Jsou to parchanti.


Plne súhlasím. ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Odznaky » Sieg Heil

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1