Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Signatura?

Vykupminci.cz
Numisargo

Signatura?

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
chtěla bych poprosit o pomoc s určením signatury a také názory na obraz..
60 x 49 cm. Děkuji za ochotu :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Je to rádoby expresionistický obraz , který chtěl sdělit světu " osamělost dvou lidí za městem ". Nicméně je to takové , jako z rodinného alba " když táta s mámou ještě nebyli svoji ".
Registrovaný uživatel
:roll: nevím proč, ale musela jsem si ho koupit...
filomeno jste tu ještě..je to dílo aspoň trochu povedené? :shock:
Registrovaný uživatel
princezna napsal
:roll: nevím proč, ale musela jsem si ho koupit...
filomeno jste tu ještě..je to dílo aspoň trochu povedené? :shock:


Dobrý den,
jestli se líbí vám, měla jste důvod si ho koupit, pak je to na místě.
Zpravidla se obklopujeme věcmi, které nás těší,
v případě obrazu je to možná skutečnost, že nám to něco, nebo někoho připomíná, někam nás to zavádí...
f.
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
děkuji za odpověď filomeno. Máte pravdu...všechny obrázky, které jsem si kdy koupila mám stále kolem sebe.
U některých dodnes sice netuším autory, :| ale jsem ráda, že jste mi tady mnohokrát pomohli s jejich určením :D
Registrovaný uživatel
princezna napsal
Dobrý den,
děkuji za odpověď filomeno. Máte pravdu...všechny obrázky, které jsem si kdy koupila mám stále kolem sebe.
U některých dodnes sice netuším autory, :| ale jsem ráda, že jste mi tady mnohokrát pomohli s jejich určením :D


To já se nacházím v podobné situaci.Sice mám 95% obrazů s určením autora ale taky nejsem schopný žádné obrazy přeprodat.
Registrovaný uživatel
jaran napsal
princezna napsal
Dobrý den,
děkuji za odpověď filomeno. Máte pravdu...všechny obrázky, které jsem si kdy koupila mám stále kolem sebe.
U některých dodnes sice netuším autory, :| ale jsem ráda, že jste mi tady mnohokrát pomohli s jejich určením :D


To já se nacházím v podobné situaci.Sice mám 95% obrazů s určením autora ale taky nejsem schopný žádné obrazy přeprodat.


:) Myslím, že je nás "takových" víc :lol: snad se nebude jednat o nějakou vážnou chorobu...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Signatura?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1