Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Sklárna a autor?

Vykupminci.cz
Numisargo

Sklárna a autor?

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, prosím o určení této vázy, v. 19cm. Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
krásný sběratelský kousek,vyhledáván sběrateli.Sklárna Moser,návrh Vladimír Míka,rok 1963.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, děkuji za určení, jsem mile překvapen. Poprosil bych ještě o určení těchto tří váz, mělo by se jednat o škrdlovice prví asi Vízner v- 22cm a druhá v-50cm autora(ku) neznám, třetí v-25cm průměr 15cm, pokud by to bylo možné i odhad ceny, děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
1.snímek:Vízner model 7218/22-patří mezi unikát cena 17.000czk i více.2.snímek -neznám.3.SnímeK.Vízner model 7407/22 cena 8.000czk,tež se na trhu neobjevuje.Pěkný sběratelský kousky.
Registrovaný uživatel
Zdravím, děkuji DavidXXX za informaci.
Registrovaný uživatel
Zdravím, prosím o pomoc s určením autorů těchto váz, zelená v. cca 40cm, kulatá modrá průměr cca 20cm, a třetí v. cca 35cm myslím, že by mohlo jít o Horu. Děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
zelenou neurčím,nevím.Koule Pavel Hlava návrh 1980,model 8032 Škrdlovice,třetí opravdu je jedná o návrh Hory.
Registrovaný uživatel
Děkuji za pomoc, je šance dohledat u té zelené autora? Mám se třeba obrátit na pana Svobodu ve sklárně Karlov? I když na jeho návrh mě to nesedí.
Registrovaný uživatel
osobně bych se přiklonil k návrhu P.Ježka.
Registrovaný uživatel
zelená váza s nálepy topas- Petr Hora,návrh z roku 1979 Škrdlovice.
Registrovaný uživatel
super, děkuji moc.
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
nevíte, prosím, o jakou sklárnu (Moser?) by se mohlo jednat - mám tyto párové skleničky.
Nemám k nim žádné informace. Děkuji za případné odpovědi!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
musím Vás zklamat,nejedná se o Moser-zlacení tvz.oroplastika neodpovídá,kterou používá skl.Moser.
Registrovaný uživatel
Děkuji za odpověď, taky se mi to úplně na sklárnu Moser nezdá, brus je ovšem takový "moserovský". Mám je na slavnostní příležitosti, jsou efektní, tak jsem jen chtěla vědět, zda by je někdo mohl přibližně určit.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Sklárna a autor?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1