Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » sklenena figurka - kominicek

Vykupminci.cz
Numisargo

sklenena figurka - kominicek

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
mohol by som poprosit znalych o pomoc s povodom, vekom,
pripadne cenou? ak nejaku ma s tou ulomenou rukou.
dik.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
Mne pripada ako ozdoba na vianocny stromcek...posadit ho na konarik
Registrovaný uživatel
Jaroslav Brychta,Železný Brod,figurka sestavená z korálku,jedna ruka chybí a tahaná z tyčinek-černá.Kolem roku 1921-1927,škoda,že je poškozená,cena od 5.000czk i více.
Registrovaný uživatel
cena bez poškození,tak jsem to myslel...
Registrovaný uživatel
dakujem pekne hlavne za urcenie.
posobilo to na mna ''prvorepublikovym'' dojmom,
nechcel som to len tak vyhodit.
_______________
Registrovaný uživatel
DavidXXX napsal
Jaroslav Brychta,Železný Brod,figurka sestavená z korálku,jedna ruka chybí a tahaná z tyčinek-černá.Kolem roku 1921-1927,škoda,že je poškozená,cena od 5.000czk i více.



Davide, vy jste zešílel... :shock:
Registrovaný uživatel
packa napsal
DavidXXX napsal
Jaroslav Brychta,Železný Brod,figurka sestavená z korálku,jedna ruka chybí a tahaná z tyčinek-černá.Kolem roku 1921-1927,škoda,že je poškozená,cena od 5.000czk i více.



Davide, vy jste zešílel... :shock:
Packo já si myslím, že nezešílel ... Figurky od Brychty jsou dost ceněné mezi sběrateli a vím to z vlastní zkušenosti. Měl jsem jich pár a protože to nesbírám, tak jsem to dal na aukci a nestačil jsem se divit kolik jsem dostal za kusy v bezvadné zachovalosti. No a prodaly se i s poškozením, tedy stačilo jen doplnit drátkem odpadlé části . Takže David nezešílel a tady ti dávám odkaz .... http://www.sypka.eu/glass-figure-of-a-man-with-cylinder/a59/d13826/
« Poslední úpravu provedl(a) lachtan v 15. 5. 2017, 4:55. »
Registrovaný uživatel
lachtan napsal
packa napsal
DavidXXX napsal
Jaroslav Brychta,Železný Brod,figurka sestavená z korálku,jedna ruka chybí a tahaná z tyčinek-černá.Kolem roku 1921-1927,škoda,že je poškozená,cena od 5.000czk i více.



Davide, vy jste zešílel... :shock:
Packo já si myslím, že nezešílel ... Figurky od Brychty jsou dost ceněné mezi sběrateli a vím to z vlastní zkušenosti. Měl jsem jich pár a protože to nesbírám, tak jsem to dal na aukci a nestačil jsem se divit kolik jsem dostal za kusy v bezvadné zachovalosti. No a prodaly se i s poškozením, tedy stačilo jen doplnit drátkem odpadlé části . Takže David nezešílel a tady ti dávám odkaz .... http://www.sypka.eu/glass-figure-of-a-man-with-cylinder/a59/d13826/


Milý Lachtane, vy snad nevidíte ten rozdíl?
Jsou "skleněné figurky" a skleněné figurky, tak jako ve všem (nejsou hodiny jako hodiny!)
Drátkované figury ze skleněnách komponentů (z vašeho odkazu) JSOU VELMI CENNÉ (sám právě tuto a tenisového hráče vlastním). Jsou to snad první z návrhů J.Brychty - opakuji NÁVRHŮ, protože osobně Brychta osobně nikdy žádnou nedělal.

To co jsem dal Tocomabyt je běžná figurka, kderé se vyráběly v tisících - a stále vyrábějí - tažením ze skleněných tyčí nad plamenem. Cena nepoškozených, starých, může být cca 500Kč.
Zničený kominíček, je bezcenný
Registrovaný uživatel
Sorry, zkracoval jsem text a vyrobil tím tři chyby :(
Registrovaný uživatel
packa napsal
Sorry, zkracoval jsem text a vyrobil tím tři chyby :(
Uvidíme, třeba to David nějak doplní. Pořád od něj čekám odpověď na můj dotaz ohledně kamejí, co jsem mu dal do sekce SKLO VŠECHNO SEM a pořád nic ... třeba si toho nevšiml ;)
Registrovaný uživatel
železnobrodské sklo -tělo tažené z tyčinek,bílé z korálku.Období,které jsem uvedl odpovída.dle návrhu Jarosklava Brychty-nevím zdali ji dělal osobně a nebo,někdo z okolních chalup,-mačkárny byly skora v každé chalupě na železnobrodsku...
Registrovaný uživatel
Včera ukončená aukce na A

http://aukro.cz/jaroslav-brychta-kominik-zelezny-brod-sklo-i6820643830.html
Registrovaný uživatel
dakujem kolegovi packa za presny odhad.
kominicek mrzacek sice dostal poslednu sancu,
ale nezvratnemu osudu sa nevyhne.
_______________

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » sklenena figurka - kominicek

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1