Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Skleněné figurky

Vykupminci.cz
Numisargo

Skleněné figurky

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobry den. Prosim o pomoc s prirazenim autora a ocenenim pokladu z pudy. Neco jsem nasla na internetu, ale potrebuji si byt jista. Bylo to vse v jedne krabici, takze neco je bohuzel poskozene nenavratne, neco by se dalo "opravit" a neco je uplne. Take mam par "dilu", ktere nevim, kam prijdou. Za kazdou pomoc, nebo kontakt na nekoho, kdo se v tomto vyzna uz predem moc dekuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jaroslav Brychta. ale David xxx určitě doplní.
Registrovaný uživatel
https://cs.wikipedia.org/wiki/Jaroslav_Brychta
Registrovaný uživatel
Ano, to jsem si myslela. Otazkou je, na kolik se takove sosky ceni a zda maji sve kupce. Dekuji
Registrovaný uživatel
Dejna86 napsal
Ano, to jsem si myslela. Otazkou je, na kolik se takove sosky ceni a zda maji sve kupce. Dekuji
Necítím se kompetentní, abych se vyjadřoval k cenám. To udělá určitě David až si vašeho příspěvku všimne. Prodejné jsou určitě v nepoškozeném stavu .
Registrovaný uživatel
Je prosim mozne nejak Davida kontaktovat? Dekuji.
Registrovaný uživatel
Ja si myslím,že DavidXXX to vidí,alebo si toho určite všimne. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
;) tak jo. Mela uz bych nejakeho zajemce, tak at to nenadhodnotom, nebo naopak nepodhodnotim.
Registrovaný uživatel
Musíš vydržet, třeba je Davos ještě na dovolené. Nebo nevím co se stalo, většinou odpoví obratem.Já bych neprodával dokud to neocení ....
Registrovaný uživatel
Tak.
-s-
Registrovaný uživatel
No to urcite pockam ;)
Registrovaný uživatel
Dejna86 napsal
No to urcite pockam ;)
Ja se ptal Davose na jednu nepoškozenou a on to ocenil tuším na 1700 Kč, tak počkej ať neproděláš !Najdi si můj příspěvek kousek zpět ve SKLO VŠECHNO SEM.
« Poslední úpravu provedl(a) lachtan v 29. 8. 2018, 20:43. »
Registrovaný uživatel
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/tema-sklo-vsechno-sem-25725x31
Registrovaný uživatel
Jj to uz jsem nasla vcera, ale...neumim od sebe rozeznat original, repliky... Nekdo sosku nabizi za 500, nekdo za 900, nekdo i za 3000, co jsem tedy nasla na aukru...
Registrovaný uživatel
Jedna pani mi treba napsala (na jinem foru), ze si mysli, ze jde o repliky ze 70tych let, ne o figurky z 20tych let...tak nevim. Nazory se opravdu lisi...
Registrovaný uživatel
Dejna86 napsal
Jedna pani mi treba napsala (na jinem foru), ze si mysli, ze jde o repliky ze 70tych let, ne o figurky z 20tych let...tak nevim. Nazory se opravdu lisi...
David je znalý a jeho verdikt ber za 100 procentní. Nenech si radit jinde. Počkej fakt !!!
Registrovaný uživatel
nejde o žádné repliky figurek J.Brychty,figurky dělal i 70.letech 20.stol.Záleží hlavně na provedení figurek-kvalita..Brych.figurky jsou vyhledávány sběrateli.Osobně bych prodával jednotlivě,pouštěl bych je postupně ,ne najednou.Hodnocení:Karkulka 1700czk,čap poškozen ,nulová hodnota,Palmy 3X1500czk,žerík 2x 700czk,Husopaska pravděpodobně poškozená-jedná husička..100czk,-rozhodně nelepit vteř.lepidlem.,slon s míčem 200czk,srnka 1500-1700czk.
Registrovaný uživatel
Dekuji moc.
Registrovaný uživatel
Davide, da se s vama prosim spojit nejak jinak?/napr mail, messenger? Mam jeste dalsich par fotek a chtela bych prokonzultovat kazdou fotku. Dik moc.
Registrovaný uživatel
Pokud to teda nevadi a budete tak ochotny.
Registrovaný uživatel
nevadí...
kontakt:davidmullerRob@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Dobrý den, dnes se mi dostaly do rukou barevné skleněné figurky jako dar pro syna od starší paní. Rád bych věděl, zda paní nepřestřelila, když mu je věnovala.
Jedná se dvě skleněné figurky a dvě porcelánové.
Sleněné: - dva delfíni , opice
Ketamická: myška, anděl

Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobry den, prosim vedel by niekto urcit autora/vyrobcu a vek figurky psa s loptou?
Vopred dakujem za akekolvek blizsie informacie.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
colonial napsal
Dobry den, prosim vedel by niekto urcit autora/vyrobcu a vek figurky psa s loptou?
Vopred dakujem za akekolvek blizsie informacie.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Jaroslav Brychta
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
včera jsem si přivezl tuto sošku z foukaného skla. Je vysoká cca 20 cm. Je to něco zajímavého, nebo jde o bezcennou masovou produkci? Děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Skleněné figurky

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1