Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Antikvariát » Školní atlas pro Protektorát Čechy a Morava (1941)

Vykupminci.cz
Numisargo

Školní atlas pro Protektorát Čechy a Morava (1941)

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, dostal se mi do rukou protektorátní školní atlas z r. 1941, stejné vydání jako zde: https://www.s-antikvariat.cz/prodano/11541-schulatlas-fuer-das-protektorat-boehmen-und-maehren-9840.html
Má někdo, prosím, představu o přibližné hodnotě tohoto vydání? Nikde ani u nás ani v zahraničí jsem jej v nabídce (a v podstatě ani zmínce) nenašel. Děkuji předem za jakoukoliv informaci.
Registrovaný uživatel
otázka mala znieť inak,za pár korún som kúpil,koľko môžem na ňom zarobiť?
Registrovaný uživatel
nick1: Vy jste zřejmě jasnovidec, že víte, odkud atlas mám a dokonce snad i za kolik "pár korún" jsem ho "kúpil", že? Ne, nevíte vůbec nic, netušíte, jestli jsem ho zdědil, jestli se ptám sám za sebe nebo třeba za člověka, který se na mě obrátil s dotazem, ale neodpustíte si rýpavou poznámku. No nic, myslel jsem, že na slušně položenou otázku dostanu slušnou odpověď, nestalo se tak. Škoda.
Registrovaný uživatel
Zial tak to chodi....ja teraz co davam za Masu Halamovu....tak zena sa uz chce so mnou rozviest....a viem, ze kseftari to kupuju za par centov...
Registrovaný uživatel
Proboha, já jsem se jenom slušně zeptal, jelikož jsem tu podobné (rozumně zodpovězené) dotazy viděl. Omlouvám se velice, že jsem si dovolil vyrušit vás všechny z vašeho vzdychání o tom, jak jsou všichni kšeftaři a jak chce každý "zarobiť"...ach jo. Mimochodem, já tu knihu opravdu doslova našel a chtěl jsem pouze alespon orientační informace, tak jsem se zeptal na "odborném" fóru. Nikomu jsem ji neukradl, nikomu ji necpu, nenabízím ani nenutím za milion dolarů. Jen jsem položil otázku. Nic víc. Děkuji, a nyní můžete pokračovat ve svých akademických debatách.
Registrovaný uživatel
Asi nam usli nervy, za seba sa ospravedlnujem. Pardon.
Registrovaný uživatel
Sweetsen, nic si z toho nedělej oni kluci sběratelský občas zapomenou, že největší kšeftaři jsme my sběratelé a přes to nejede vlak. :D No a s tím atlasem ti nepomůžu , protože fakt nevím ale asi to nebude dobrej kšeft. Možná výměna s někým, kdo to sbírá za věc , co sbíráš ty. Přiznám se , že jsem sběratel a kšeftař, někdy i keťas a vůbec se nestydím :D
« Poslední úpravu provedl(a) lachtan v 4. 7. 2018, 16:56. »
Registrovaný uživatel
janpeter napsal
Asi nam usli nervy, za seba sa ospravedlnujem. Pardon.


Děkuji, to jsem opravdu nečekal, omluva přijata. Já vás asi v principu, chápu, jen jsem nečekal takovou "sodu". Nicméně na to 1. vydání Káji Maříka už se raději ptát nebudu :)
Registrovaný uživatel
O.K.
A opytali ste sa toho antikvariatu zakolko ho predali? Alebo nech vam oni ocenia ten vas atlas.
Registrovaný uživatel
janpeter napsal
O.K.
A opytali ste sa toho antikvariatu zakolko ho predali? Alebo nech vam oni ocenia ten vas atlas.


Nejdřív jsem se chtěl informovat tady, zkusím asi i antikvariát. Když, tak dám vědět.
Moderátor
Potřeboval bych, ale nevím jak to vypadá, okopírovat mapu Maďarska. Nebo prostě tak aby tam byla slovensko-maďarská hranice a hranice maďarsko-rumunská. Čert ví na kolika to je mapách.
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Potřeboval bych, ale nevím jak to vypadá, okopírovat mapu Maďarska. Nebo prostě tak aby tam byla slovensko-maďarská hranice a hranice maďarsko-rumunská. Čert ví na kolika to je mapách.

Podívám se a dám vědět.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Antikvariát » Školní atlas pro Protektorát Čechy a Morava (1941)

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1