Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Skrblíkov » Skrblík - Bosna dvojitý ptotichůdný přetisk

Vykupminci.cz
Numisargo

Skrblík - Bosna dvojitý ptotichůdný přetisk

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Vážený pane Veselý - Skrblíku !
Na Vaši žádost jsem Vám poslal výše uvedenou zn. před více jak 2 lety s tím, že mně ji ohodnotíte a prodáte. Nabídl jsem Vám 50 % provize z jakékoliv ceny. Co se stalo, že do dnešního dne jste toto nemohl vyřídit ? Prosím aspoň o vrácení známky.
Protože na mé meily neodpovídáte, činím tak touto cestou.
S pozdravem Rost. Vodárek Uh. Hradiště
vodarek.rostislav@seznam.cz
Moderátor
Nejsem oprávněný odpovídat jménem Skrblíka, ale přečtěte si více jeho příspěvků a asi si dáte dohromady, proč dostal svoji samostatnou rubriku a proč nereaguje na Vaše e-maily.
Registrovaný uživatel
Já si je přečetl a mám pocit , že budete smutný :roll:
Moderátor
Už se tu neobjevil asi 2 měsíce (pokud tedy nemá zase další nick - už jich má asi 10).
Registrovaný uživatel
Vážení, díky za Vaše " povzbuzující " názory . Já už jsem prastarý filatelista, s tímto jsem se tedy ještě nesetkal, ale myslím si, že obzvláště vzdělaní lidé nemohou být tak špatní. Třeba se jen něco přihodilo ?! Uvidím. RV UHD
Registrovaný uživatel
Byl jse m 4 měsíce v nemocnici,poto jsem nemohl reagovat na Vaše příspěvky.Známku stále mám,je nabídnutá v prodeji
Registrovaný uživatel
Vážený pane Skrblíku! Uplynul další rok a zn. Bosna Nr. 148 DD + K, zoubk. 12 1/2, kterou jsem Vám poslal s tím, že mně ji prodáte - stále není na světě. Prosím, už mně ji konečně vraťte. Měl bych pro Vaše studijní účely cca 300 ks krásných výstřižků Germanie, všech barev a vydání. Ale až po ukončení naší věci.
Zdraví R. Vod. UIHD
Registrovaný uživatel
Vodarek napsal
Vážený pane Skrblíku! Uplynul další rok a zn. Bosna Nr. 148 DD + K, zoubk. 12 1/2, kterou jsem Vám poslal s tím, že mně ji prodáte - stále není na světě. Prosím, už mně ji konečně vraťte. Měl bych pro Vaše studijní účely cca 300 ks krásných výstřižků Germanie, všech barev a vydání. Ale až po ukončení naší věci.
Zdraví R. Vod. UIHD

Koukám, že Skrblík je opravdu skrblík :mrgreen:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Skrblíkov » Skrblík - Bosna dvojitý ptotichůdný přetisk

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1