Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Naše papírová platidla » Slovenské bankovky - anuláty

Vykupminci.cz
Numisargo

Slovenské bankovky - anuláty

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Stretol sa niekto s niečím takýmto u slovenských bankoviek napr. 20Sk z 2006 séria V00000000 s pretlačou VZOR či aj SPECIMEN?
Registrovaný uživatel
Ne sice z roku 2006, ale neco a neco uz videt bylo :)
Registrovaný uživatel
dakujem Ti za odpoved a nevies po kolko sa nieco take predava. Mam taketo doma z kazdeho roku vydania, tej ktorej bankovky a na jednych je pretlac "SPECIMEN" a na druhych "VZOR" a na niektorych je to oboje. Mohol by si mi napisat ako vlozim tamtie obrazky do prispevku? Vdaka!
Registrovaný uživatel
Jarci napsal
dakujem Ti za odpoved a nevies po kolko sa nieco take predava. Mam taketo doma z kazdeho roku vydania, tej ktorej bankovky a na jednych je pretlac "SPECIMEN" a na druhych "VZOR" a na niektorych je to oboje. Mohol by si mi napisat ako vlozim tamtie obrazky do prispevku? Vdaka!

Chces je prodat? Jestli ano, posli mi obrazky na vasek.riha@gmail.com a urcite se domluvime.
Registrovaný uživatel
rihav napsal
Jarci napsal
dakujem Ti za odpoved a nevies po kolko sa nieco take predava. Mam taketo doma z kazdeho roku vydania, tej ktorej bankovky a na jednych je pretlac "SPECIMEN" a na druhych "VZOR" a na niektorych je to oboje. Mohol by si mi napisat ako vlozim tamtie obrazky do prispevku? Vdaka!

Chces je prodat? Jestli ano, posli mi obrazky na vasek.riha@gmail.com a urcite se domluvime.
pytal sa ta aj nieco ine...... :twisted:
obrazky vlozis podla tohto navodu https://www.sberatel.com/diskuse/topic.php?id=1254 8)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
áno jasné, by som tam chcel vložiť tie scany tak preto sa pýtam, a nevieš po koľko sa predávajú tieto anuláty?
Registrovaný uživatel
takze vkladam obrazok toho anulátu napr. 20Sk z 2006
Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
tu sú všetky nominály:
Obrázek vložený uživatelem
20Sk - 2006
Obrázek vložený uživatelem
50Sk - 2005
Obrázek vložený uživatelem
100Sk - 2004
Obrázek vložený uživatelem
200Sk - 2006
Obrázek vložený uživatelem
500Sk - 2006
Obrázek vložený uživatelem
1000Sk - 2007
Obrázek vložený uživatelem
5000Sk - 2003
Registrovaný uživatel
Jarči napsal
áno jasné, by som tam chcel vložiť tie scany tak preto sa pýtam, a nevieš po koľko sa predávajú tieto anuláty?

Za vsechny by to nekolik destitek tisic urcite bylo. Pokud je chces prodat, mel bych zajem...
Registrovaný uživatel
to by ma zaujimalo jak sa k tomu nekto dostane...to davaju jakoze nejakym bankarom len tak ako darcek z tlaciarne ci co?
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
jano789 napsal
to by ma zaujimalo jak sa k tomu nekto dostane...to davaju jakoze nejakym bankarom len tak ako darcek z tlaciarne ci co?

To jsme vlastne docela dva, neni nic divnyho, kdyz narodni banka prodava anulaty bankovek, ktery uz platny nejsou... I kdyz ono to u vas na Slovensku s korunama uz dlouho trvat nebude :)
Registrovaný uživatel
rihav napsal
Jarči napsal
áno jasné, by som tam chcel vložiť tie scany tak preto sa pýtam, a nevieš po koľko sa predávajú tieto anuláty?

Za vsechny by to nekolik destitek tisic urcite bylo. Pokud je chces prodat, mel bych zajem...

koľko by si za ne dal?
Registrovaný uživatel
jano789 napsal
to by ma zaujimalo jak sa k tomu nekto dostane...to davaju jakoze nejakym bankarom len tak ako darcek z tlaciarne ci co?

dá sa povedať, že asi áno, ja ich mám z každého roku vydania tieto bankovky, ako som písal, sú s označením "SPECIMEN" alebo aj "VZOR"
Registrovaný uživatel
Jarči napsal
jano789 napsal
to by ma zaujimalo jak sa k tomu nekto dostane...to davaju jakoze nejakym bankarom len tak ako darcek z tlaciarne ci co?

dá sa povedať, že asi áno, ja ich mám z každého roku vydania tieto bankovky, ako som písal, sú s označením "SPECIMEN" alebo aj "VZOR"

Posli mi na email, jake presne chces prodat (idealne i s fotkami) a ja ti emailem zase odpovim 8)
Registrovaný uživatel
rihav napsal
jano789 napsal
to by ma zaujimalo jak sa k tomu nekto dostane...to davaju jakoze nejakym bankarom len tak ako darcek z tlaciarne ci co?

To jsme vlastne docela dva, neni nic divnyho, kdyz narodni banka prodava anulaty bankovek, ktery uz platny nejsou... I kdyz ono to u vas na Slovensku s korunama uz dlouho trvat nebude :)


vraj sa to bude távať.... ale asi len bankárom :(
Registrovaný uživatel
rihav napsal
Jarči napsal
jano789 napsal
to by ma zaujimalo jak sa k tomu nekto dostane...to davaju jakoze nejakym bankarom len tak ako darcek z tlaciarne ci co?

dá sa povedať, že asi áno, ja ich mám z každého roku vydania tieto bankovky, ako som písal, sú s označením "SPECIMEN" alebo aj "VZOR"

Posli mi na email, jake presne chces prodat (idealne i s fotkami) a ja ti emailem zase odpovim 8)

máš Skype alebo ICQ? ak áno, dohodneme sa cez ICQ či cez Skype
Moderátor
rihav napsal
jano789 napsal
to by ma zaujimalo jak sa k tomu nekto dostane...to davaju jakoze nejakym bankarom len tak ako darcek z tlaciarne ci co?

To jsme vlastne docela dva,


Tak to jsme už tři :D
Registrovaný uživatel
drahí páni kolegovia, dá sa povedať, že tieto bankovky slúžili ako vzorové bankovky keď sa tlačili. Normálne majú všetky ochranné prvky ako skutočné bankovky.
Registrovaný uživatel
preco 50sk na obrazku nema vytlaceny specimen a cislo 67 ako ostatne? 8)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
;)
jano789 napsal
preco 50sk na obrazku nema vytlaceny specimen a cislo 67 ako ostatne? 8)

Nema to ale sa to na licovej strane sa nachadza "067". Ked sa vratim z grilovacky tak poslem scany aj licovej casti.
Registrovaný uživatel
to je v pohode.nerob si starosti.mna to len tak zaujalo :D
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
jano789 napsal
to je v pohode.nerob si starosti.mna to len tak zaujalo :D

Janči tu máš obrázok licovej strany 50Sk ako som Ti sľúbil... ;)
Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pecka, akú starú debatu som našiel....Škoda, že som vtedy o tom nevedel :D Že pár desiatok tisíc korún by to spravilo..malo tam byť pár 100tisíc korún by to urobilo....A ak je to z jednej sady všetko, že ani jedno číslo nie je rozdielne, tak ešte viac....
Registrovaný uživatel
Prodám anuláty bankovek SR - perforované SPECIMEN: 20 Sk, 50 Sk, 100 Sk, 200 Sk, 500 Sk, 1000 Sk, 5000 Sk. Pokud máte zájem, pošlu foto... :)
Registrovaný uživatel
můžete mi prosím poslat foto ? hdvorak14@gmail.com

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 > »

Sběratel.com » Naše papírová platidla » Slovenské bankovky - anuláty

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1