Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Zajímavosti » Slovenské hasičské odznaky a vyznamenania

Vykupminci.cz
Numisargo

Slovenské hasičské odznaky a vyznamenania

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Pozdravujem všetkých zberateľov v Čechách aj na Slovensku!

Oslovujem všetkych tých, čo máte vo svojich zbierkach slovenské hasičské odznaky a vyznamenania na výmenu alebo predaj.
Ak disponujete týmto materiálom a chcete predať alebo vymenit, môžete ma oslovit cez tuto stranku. Mám záujem aj o kvalitné fotografie slovenských hasičských odznakov.
Na výmenu mám, Československé vyznamenania a rady a zopár českých, moravských a sliezských odznakov.
mail: militfaler@militfaler.sk
Registrovaný uživatel
zdravim vas, mam tu odznak, ktory zaradili na LP ako slovensky vojensky odznak, avsak par zberatelov mi odpisalo, ze s takymto porevedenim sa este v zivote nestretli, a ze je to asi hasicky odznak, tak teraz neviem :(
ak by niekto poradil, bol by som mu vdacny, dakujem:)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Hasičský odznak mosadzný mal môj starý otec. Jadro tvoril štátny znak (ale neviem, či brvná kríža boli zakončené takto, alebo boli rovné ...) ... nad znakom bol myslím trojlístok lipových listov, ten bol aj dole, ale v dolnej časti bol ešte priestor, do ktorého sa vložiť na mosadznom pásiku vyrazené číslo asi hasičského útvaru. Pripínal sa dvomi plochými prepichovadlami, ktoré boli na zadnej strane navarené vo vertikálnom smere ... spomínam si, že keď sa vyleštil mal neuveriteľný zlatý lesk ... ale dlho som ho už nevidel ... skúsim ho pohľadať - kôli porovnaniu.
Registrovaný uživatel
dik, uz mi ho urcili ako: vojensky odznak Slovenskej pracovnej sluzby

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Zajímavosti » Slovenské hasičské odznaky a vyznamenania

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1