Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Černá listina » Slovensko-Ukraina tandem

Vykupminci.cz
Numisargo

Slovensko-Ukraina tandem

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Pred rokom mal som prijemny kontakt z clovekom na Slovensku ktory mi naradil jedneho obchodnika z Ruskim/SSSR materialom z Ukraine. Sem-tam i dohodli sme sa na cene, pan ziadal platenia do predu, ja som zaslal platenia cez Western Union, i tak, material neprisiel. Vselijake slubi, ze je to zaslane, foto obalky ktora bola adresovana na mna (bez znamok - znaci lem bola obalka "pripravena"), znaci - zostal som na kraji rozpravke bez takych 500.00 $.

Do dnes stihaju slubi, ze to ten v Ukrajine nedodrziava slubi, potom som dostaval i oficialnu zmluvu ze ak sa dlh do x,y dna nevyplni - bude to potom cez advokata sa riesovat - no nic do dnes.

Tuna sa mena tychto chalanov:

Valerij Sitnikov: aksiomacoins@gmail.com
aksiomaukraine@ukr.net
(The error that the other server returned was: 550 550 <aksiomaukraine@ukr.net> not used (state 14).),

Anna Zlatohlavkova из Чехии,

Valerij Sitnikov alias Jiří Simon, info: od jedneho taktiez postihnuteho Slovaka: podviedol. Bolo by potrebné ukončiť tie jeho podvody a podať na neho trestné oznámenie na Ukrajinu, nech sa ukončí tá jeho nekalá činnosť),


Ma niekto z Vas nejake informacie o tychto menach a/alebo skupine alebo jedneho cloveka (z niekolkima menami) - a taktiez, jak sa dostat oficialne k nim, pretoze u mna jesto lem niekolko e-mail, na ktore oni neodpovedaju, no na stastia, mam kompletnu adresu v Ukraine gde som zaslal penize (M.Zitomir, vul. Kiivska,20).

Budu velmi rad ak niekto z kolegov mi da nejake informacie.

s uctou vsetkim ludom dobrej duse
Miloje
Registrovaný uživatel
Milco jsi naivní jako malé dítě. To je stejné jako hodit peníze do kamen a čekat že vypadnou mince.
Ukrajinská policie se tím nebude zabývat, maximálně se pokusí Tě pumpnout o další peníze.
Registrovaný uživatel
Milco.
Nikdy nerob obchod s ukrajincami. Myslim,že tie mince nikdy neuvidíš.
Registrovaný uživatel
Mam kamarada z Ukrajiny, je absolutni normalni chlap.
At' jsem Rus a jestli bych bydlel v tom okoli, tak te opravdu bych pomohl bespecne s mincemi nebo necim jinem.
Ale bydlim ve Praze.
« Poslední úpravu provedl(a) Dento v 18. 3. 2012, 12:13. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Černá listina » Slovensko-Ukraina tandem

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1