Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Chlubírna - filatelie » Slovenský štát 1939-1945, Protektorát Čechy a Morava 1939-1945 a Nemecká okupácia Poľska tzv. Generalgouvernement 1939-1944

Vykupminci.cz
Numisargo

Slovenský štát 1939-1945, Protektorát Čechy a Morava 1939-1945 a Nemecká okupácia Poľska tzv. Generalgouvernement 1939-1944

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 > »

Autor Příspěvek
Moderátor
zalozenie novej temy...
spojky z harceka Detom 1944 - vodorovna a zvisla

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Moderátor
Andrej Hlinka 1939 30yA zvisly raster v lepe, v 4-bloku ojedinele, ov. Sablatura

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Moderátor
posledna znamka z GG, 10Zl+10Zl Krakow-Wavel, nezubkovana, rohova, velmi tazko sa zhana!!! chyba vacsinou v GG i ked ma nizky katalog 8)
(vcerajsi prirastok do zbierky)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Moderátor
Sluzobna seria z roku 1940

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Moderátor
emisia Hrady a zamky z roku 1941,
krasny priehradkovy list v harcekovej uprave, toto sa velmi tazko zhana, dokonca tieto veci su velmi hladane a ziadane v Polsku 8)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Moderátor
emisia 400. vyrocie smrti N. Kopernika z roku 1943
priehradkovy list v harcekovej uprave

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Moderátor
dufam ze sa pripoja i ostatny zberatelia Protektoratu ci uz Slovenskeho statu, tak sup sup...
_______________
Moderátor
Poslouchej, Babygulka, já tedy o Slovenskom štátu nemám moc povědomí, ale proč si raději neopatříš celý harček (až tak drahý zase není)... no, harček (pseudoharček) - v podstatě jde o totéž jako ten Koperník v GG...
Moderátor
Wjem harceky mam podla harcekovych poli myslim ze ich bolo 8, najvzacnejsi je prvy, niekedy sa oznacoval ako I. typ, skor spojky je problem zohnat, kedze su vytrhnute iba z toho harceka :-)
_______________
« Poslední úpravu provedl(a) babygulka v 17. 6. 2011, 19:19. »
Moderátor
No dobře, ale když mám celý dotyčný nejvzácnější typ harčeku, proč se ještě "zahazovat" s nějakými vytrženinami...
Moderátor
preco kedze som mal poskodene harceky, tak som zachranil aspon tie spojky...mas nieco z tohto obdobia?
_______________
Moderátor
Zatím ne... i když docela zvažuji, jestli bych nemělo jít do tohoto harčeku (aršíku), páč Michel ho jsice ako aršík - block nevede, ale mně se přitom docela líbí... Nerad bych měl v aršíkové sbírce za Slovensko jen ten první Váš oficiální aršík někdy ze začátku 90tých let...
Moderátor
nove SR nezbieram...ani ma to nelaka, skor klasika, zbieras harceky - arsiky? ci mas vyhradene obdobie?
_______________
Moderátor
Aršíky neboli harčeky celý svět do r. 1945...a dále od každé země první tři až čtyři aršíky-harčeky, v případě, že vydaly první aršíky-harčeky až po válce. ...Ovšem výjimku činím v případě Německa, kde mám i spoustu poválečných, a dále v případě některých jiných zemí, když se mi některé konkrétní aršíky nadmíru líbí:-) Třebas tuhle Gibraltar, kterýmižto prvními třemi aršíky mě luxusně a noblesně vyzásobil Dejvy a sehnal i mého oblíbeného generála Elliotta, kterýžto se zjevil na Gibraltarském aršíku s pořadovým číslem (dle Michlu) až 8... :P Díky, Dejvy ;)
Moderátor
Gibraltar ma krasne znamky... tuto krajinu zbieram len prilezitostne...
_______________
Moderátor
Jakpak, že Gibraltar jen občas?... Vždyť máš na něj přímo odkaz :P V zakončení svého nicku...
Moderátor
ad Wjem: není zač :lol:

Kdybys měl zájem, dostala se mi do ruky Španělská Andorra Mi Bl. 1.
A pokud bys chtěl něco extra, mám tady Turecko Mi Bl. 1 až 5 :mrgreen:.
Moderátor
Dejvy, jdu do toho...beru veškerou prezentovanou nabídku...zvlášť to Turecko se moc často nevidí...cenu respektuji ;)
Moderátor
no zalozena nova sekcia a riesi sa tu Turecko :-) :-)... kto bol na prvom harceku urcite Kemal Ataturk alebo Ismet Inonu druhy prezident?
_______________
Moderátor
Ataturk, chlapče, jestli mě paměť nezrazuje...žel, nemám u sebe nyní žádný katalog :P
Registrovaný uživatel
Když už tu jsme u aršíků, nově hledám aršíky Jižní Afriky(RSA) Blokč.1 a 2(JIPEX 1936) v katalogu Michel záznam pro * 10Mi€(č.1) a 6Mi€(č.2)
Díky za nabídku ;)
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
« Poslední úpravu provedl(a) Dracek v 17. 6. 2011, 21:11. »
Moderátor
Ono se to nezdá, ale sehnat třebas první blocky zemí jako Papua, Fidji či Severní Korea není žádná "pudel"... :D Tedy myšleno v HiFi kvalitě, ** + Sonderstampely s perfektním lepem **... A to ani nemluvím třebas o Africe...
Registrovaný uživatel
Věřím, docela dlouho a těžko jsem hledal Severní Vietnam Blok č.1(Lenin)a to ho v minulosti u nás bylo dost...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Moderátor
soc tabor isiel pekne hore pretoze je uz zaniknuty...
_______________
Moderátor
Tak první Severovietnamské bohužel nemám... :'(

Babygulka, ale máš pravdu, Tvé téma jest nutno obrátit opět správným směrem... Slovensko, s vyjímkou blocků-aršíků-harčeků nesbírám, nicméně v otázce BuM bych nějaké specialitky měl, žel v současnosti nikoliv v zobrazitelné formě...

Například rohový (pravý roh archu) 4blok Heydrich orazítkovaný nepochybně pravým pražským štemplem s datumem srpen 1941!!! Mám podobné, ofrankované razítkem s letopočtem 1943, ale tenhle vyjímečný, jedenačtyřicátý mi tedy nedá spát... :P

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 > »

Sběratel.com » Chlubírna - filatelie » Slovenský štát 1939-1945, Protektorát Čechy a Morava 1939-1945 a Nemecká okupácia Poľska tzv. Generalgouvernement 1939-1944

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1