Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Socha Čínskeho boha

Vykupminci.cz
Numisargo

Socha Čínskeho boha

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
když bude kvalitní ostrá fotka tak každý slušný slovník, jen šáhnout do knihovny nebo na web...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
dostaly se mi do ruky tyto párové sošky, zda jsou ze slonoviny, kosti, či jiného materiálu nevím - budu doufat, že jsou ze slonoviny - jejich výška je 28 cm (bez podstavce) váha jedné je 650gr. na podstavci jsou nějaké znaky, ale ty nepřeložím :( Byly dovezeny z Číny asi před 40ti lety - myslíte si, že by to nakonec i slonovina mohla být?? líbí se Vám "umělecké zpracování" ..... můžou mít tyto sošky i nějakou cenu?? Děkuji Vám přátelé

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
ve slonovinu asi ani nedoufej...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Mám takú istú sošku a neviem o nej nič chcem sa spútať či ste o nej niečo zistili ?
Registrovaný uživatel
Vyvozní artikl z číny........................nová věc!!!
Registrovaný uživatel
Zdravim, prosim Vas niekto by mi vedel napisat viac o mojej soske ci to ma vobec nejaku hodnotu?

Dakujem
Registrovaný uživatel
Zdendo ty písmena nic neznamenají kdyby jste měla na spodku 2 obrázky nebylo to řezáno strojově a originál nebyl vystaven v chrámu tak by se jednalo o cenný originál, ale toto je to vzpomínkový předmět je to odlité z nějaké směsi rozdrcených kostí a pojidla nebo co :-D ale hodnotu to má do výše rozpočtu sběratele :-) moje teta je také sbírá, ale ta vám za ně asi nenbídne tolik kolik by jste čekala, tyto se prodávají za 20 a ještě jsou i větší 60 cm 4,2 kg a ty jsou za 50 dolarů.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Starožitnosti » Socha Čínskeho boha

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1