Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » South Arabia Kathiri MiBl.1

Vykupminci.cz
Numisargo

South Arabia Kathiri MiBl.1

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Moderátor
Nemohl byste se někdo, prosím, podívat do příslušného katalogu Michel, zdá dotyčný přiložený aršík South Arabia Kathiri je prvním aršíkem dané známkové země?
Díky předem za ochotu.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Ano i ne.
Je to aršík Mi A1A. Číselně je tedy až za aršíky Mi 1A a Mi 1B, všechny však vyšly ve stejný den (ještě s aršíkem Mi A1B, celkem tedy 4 aršíky).
Moderátor
dejvy napsal
Ano i ne.
Je to aršík Mi A1A. Číselně je tedy až za aršíky Mi 1A a Mi 1B, všechny však vyšly ve stejný den (ještě s aršíkem Mi A1B, celkem tedy 4 aršíky).


Aha, tak díky.
Registrovaný uživatel
Dobrý deň, posielam Vám sken ............... možno Vám to pomôž.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
enzer: Díky za další upřesnění.

Takže jestli to dobře chápu, tak zde v přiložené stránce (zřejmě Michel katalog?) již jsou tyto aršíky jinak číslovány a z původních aršíků A1A a A1B jsou nyní aršíky 2A a 2B (viz můj přiložený obrázek aršíku s jednou známkou), zatímco čísla 1A a 1B jsou určena jen pro aršíky obsahující vždy 2 známky.

Anebo je to naopak a v současnosti platí to co uvádí Dejvy?

Zřejmě máte oba jiné vydání Michelu. Ta Vaše ukázka je z Michelu vydaného ve kterém roce?
Registrovaný uživatel
Je to Michel rok 2013
Moderátor
Mám stejný Michel, ale vložená fotka je neúplná. Bloky Mi 2 jsou z další série.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » South Arabia Kathiri MiBl.1

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1