Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Spojené typy - dotaz na cenu

Vykupminci.cz
Numisargo

Spojené typy - dotaz na cenu

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den všem, měl bych dotaz na následující trojici známek. Dle katalogu Pofis by se mělo jednat o spojené typy II a III (dle mého osobního názoru, ale můžu se plést).
Zoubkování 13 3/4 z obou stran. Prostřední známka je ale z levé strany poškozená.
Má to ve stavu v jakém to je, nějakou cenu? Respektive kdyby se jednalo o dvojité spojené typy, našlo by si to svého kupce?

Podotýkám, že ať je cena jakákoliv, i nulová, určitě si známky ponechám pro potěchu v albu. Ale ať si tam můžu připsat, na lístek, jakou to může mít cenu. edná se o můj objev v hromadě známek.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Horní známka
Registrovaný uživatel
horni znamka - detail

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
prostredni znamka

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
spodni znamka

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den, cena podle katalogu je 25000,- Kč za svislé dvoupásky zoubkování A: Řz 13¾.
Registrovaný uživatel
Děkuji moc
Moderátor
No s takýmto veľkým defektom strednej známky to z ďaleka nedosiahne.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
Rozhodl jsem se, že ty spojené typy prodám.
Přemýšlel jsem nad cenou:

Pozitivum:
Dle mého měření by se mělo jednat o řádkové zoubkování 13 3/4 , viz fotografie.
Katalogová cena spojených typů je 25000,- Kč za svislé dvoupásky zoubkování A: Řz 13¾.
Zde se jedná o dvakrát (!) svislé spojené typy II.+III t.j. minimálně 50.000 Kč, opomineme-li unikátnost tohoto trojbloku.

Negativum:
Prostřední známka je vlevo brutálně poškozená. Nejlépe je to vidět na fotkách jak měřím perforaci. Nejde tedy o investiční položku, ale jen něco do hluboce specializované sbírky.

Prodal bych to za 10.000 Kč. Poštovné by bylo zdarma (poslal bych to jako cenné psaní) Pokud by měl někdo zájem, tak můj email je nemec26ZAVINACseznam.cz
Vážnému zájemci to pak ještě nafotím ze všech stran, než by došlo k obchodu, pokud by teda byl zájem.

PS: Pokud jsem dal moc velkou cifru, tak mi tu nenadávejte, musím taky živit rodinu :)
Reálnou představu o ceně tu ale napsat můžete :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak slevuji na 8 tisíc :)
Registrovaný uživatel
Poslední sleva: prodám za 4 tisíce :)
Registrovaný uživatel
Prodám za 2 tisíce. Kdyby to nebylo poškozené, tak to dám do nějaké tuzemské aukce. Takhle by to mohlo někomu pomoci rozšířit studijní sbírku. Pořád si myslím že dvojité spojené typy i v tomto stavu jsou unikát. Proto to zkusím za tuto cenu. 2 tisíce je dost peněz ale najít něco podobného je také kumst.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, mám zájem, ale máte skrytý e-mail tak pošlete na můj váš kontakt.
Děkuji.
Registrovaný uživatel
Poslal jsem Vám email.
Registrovaný uživatel
Hlásím pro pořádek, že položka je již prodaná, viz předchozí dva komentáře.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Spojené typy - dotaz na cenu

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1