Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Sraz sberatel.com v Brne (asi zari)

Vykupminci.cz
Numisargo

Sraz sberatel.com v Brne (asi zari)

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravim,
chtel bych usporadat sraz uzivatelu z sberatel.com v Brne nekdy na konci zari no a rad bych se zeptal, kdo by sel ? Mozná přijde i oliver :)
Registrovaný uživatel
Brno mám přes celou republiku, takže nepojedu ....
Moderátor
jojo, ja prijdu jak sem slibil. termin snad bude nakej rozumnej... koncem zari totiz zacina semestr... kdyby nekdo chtel nahodou dorazit z vetsi dalky nabizim moznost prespani na luxusni IKEA pohovce (plati jen pro ty, ktery znam...)
Registrovaný uživatel
:D
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
oliver napsal
jojo, ja prijdu jak sem slibil. termin snad bude nakej rozumnej... koncem zari totiz zacina semestr... kdyby nekdo chtel nahodou dorazit z vetsi dalky nabizim moznost prespani na luxusni IKEA pohovce (plati jen pro ty, ktery znam...)


Zkus navrhnout termin ty, ja mužu prakticky kdykoliv....
Moderátor
ok, promyslim to... nakej patek navecer by sel, nebo ne?
Moderátor
oliver napsal
moznost prespani na luxusni IKEA pohovce (plati jen pro ty, ktery znam...)


:o ...to som prekvapený...u teba voľná pohovka ????.... :mrgreen: :mrgreen:
Moderátor
ty se nediv a koukej prijet taky :)
Moderátor
8) 8)
Registrovaný uživatel
Takze o tom zatim nikdo ani neuvazuje ? :(
Moderátor
no zcela evidentne tu zavladlo stejne nadseni jako kolem nekonaneho letniho setkani v KH...

to se nediv, okurkova sezona, nekdo se rejpe v zahradce, jinej v manzelce, teda pardon, chtel sem rict, ze musi, teda vlastne chce s rodinkou na dovolenou k mori, aby se tam za nesmyslne penize vyvaloval (pri stejne teplote jaka je tady) jako krizenec tulene a kytovce vyvrzenyho na plaz (kradmo pri tom jednim ockem sledujice, jestli se manzelka nekouka a druhym ockem silhajice po modernejsich modelech), dalsi, ponekud chytrejsi alespon co se financni stranky tyce, si chrochta blahem na tom jedovatem slunicku nekde na zahradce ci na chalupe, mladi, jeste optimisticti jedinci (tj. s nedostatkem informaci) se na koupaku ci u rybnika kochaji pohledem na spore odene a na tak tak zletile (a to kdovi jestli) slecinky... a nebozatka mince - jedine vdecne, verne a vecne jdou proste stranou a trpelive a bez zasti cekaji, az vsem temhle individuim dojde, ze leto je muska jenom zlata, mameni pekelne... a pak zas sve ztracene syny potesi na srdci i na dusi, az na podzim zjisti, ze se nikam nezakutalely, ze cekaji jen na neho a ze s vekem jen a jen krasneji...

proste... dalo se to tusit, ale nechtel sem sejckovat a taky sem trochu doufal, ze to aspon v tom Brne dopadne jinak...

neves hlavu, zkusime to na podzim, uz je za dvermi...
Registrovaný uživatel
facctory napsal
oliver napsal
moznost prespani na luxusni IKEA pohovce (plati jen pro ty, ktery znam...)


:o ...to som prekvapený...u teba voľná pohovka ????.... :mrgreen: :mrgreen:


:shock: No kapitalista jeden,on má volnú pohovku. :lol:
Registrovaný uživatel
oliver napsal
no zcela evidentne.............................

proste... dalo se to tusit, ale nechtel sem sejckovat a taky sem trochu doufal, ze to aspon v tom Brne dopadne jinak...

neves hlavu, zkusime to na podzim, uz je za dvermi...


Zasnu pri tvem vyliceni leta :mrgreen: (nepremyslel si o roli spisovatele ? ;) )Mas pravdu, pokckam a zkusim vyzvu znovu obnovit v polovine zari...
Moderátor
dik, spisovatelstvi si necham na duchod... az budu chytrejsi a zacnou me trapit takove zbytecnosti, jako napr. gramatika ;)

ono se to tady zas rozproudi, uvidis, jak bude ted horsi pocasi... teda pravda, ze zas kdo rad houbari, bude mit ted asi furu prace
Registrovaný uživatel
...... :) ...jj,souhlasím Oliver by byl spisovatel,jako vyšitý....he he popis léta je dobrý.... Oli,Oli......vím,že na nás ženský nadáváš,ale myslím si,že by ti ten nějakej modernější model prospěl 8)
Registrovaný uživatel
nooo Miša nejdem polemizovať o stretnutí v Brne ,olivera som nevidel v živote :roll: ,ale ženská by bola dobrá z obdobia stredoveku má len dve povinosti držať..... :lol: ........ :mrgreen: . moderná to nie to už vieme ako dopadol ;)

Taktiež je možné ,že sa trošku mýlim, :roll: ale to nepredpokladám. :)
« Poslední úpravu provedl(a) grofik v 18. 8. 2008, 11:30. »
Registrovaný uživatel
:lol: oliver neviem či sa dočkám Tvojej odpovede nakoľko to spisuješ už pol hodinu :lol:

Teda zrejme si to prečítam ,ale asi až večer to je škoda , je dobre pokiaľ človek ide za prácou dobre naladený. :D
Moderátor
ne ne drahy grofik... mas naprostou pravdu... ja bych potreboval asi neco jako japonku... ver tomu, ze bych se k ni choval mnohem lip nez kdejakej japonec (usuzuju alespon podle toho, co jsem videl v jednom dokumentu nedavno)... tu emancipaci nam byl cert dluznej... podas prst... sezerou ruku...

moderni model zkratka neni pro me... ja bych potreboval stary model v novem nabliskanem provedeni... tak bych to asi videl... jenze tyhle veci se proste nevyrabeji, vysly z mody a stare modely uz lezi staleti na vrakovistis... uznej, jit je vykopavat by asi mirne zavanelo perverzi...

a ty grofik neprijedes do brna? IKEA pohovka ti neni dobra? mam jeste nafukovaci madracku... do rana vzdycky splaskne, hehe...
Registrovaný uživatel
:lol: :lol: :lol: ..pardón,ta představa Grofika na tvé specielní madračce mne rozesmála.....
Administrátor
Michaela napsal
:lol: :lol: :lol: ..pardón,ta představa Grofika na tvé specielní madračce mne rozesmála.....


Tes se popadam za bricho :mrgreen: . Ja verim, ze by madracka alespon hodinu nafoukla vydrzela :D
_______________
https://www.infofila.cz/ ... on-line magazín plný filatelie a sběratelství
https://eshop.infofila.cz/ ... eshop pro všechny sběratele
https://pomfila.cz/ ... eshop na filatelii, filokartii, numismatiku, notafilii, odznaky
https://www.worldphilately.com/ ... katalog - ceník poštovních známek
https://www.filokartie.cz/ ... on-line magazín plný filokartie
http://www.numin.cz/ ... on-line magazín - numismatika - notafilie
Registrovaný uživatel
.....hehe,davám jí tak 30 minut, Grofik není žádný lehký chlapec... :mrgreen:
Moderátor
pokud nepraskne hned jak lehne (ta madracka), tak vydrzi tu hodku dve...
Registrovaný uživatel
oliver napsal
pokud nepraskne hned jak lehne (ta madracka),

:mrgreen: :P
Registrovaný uživatel
:roll: Dáma a Páni som asi mimo kurz,niekto tu spomínal "vinné sklípky" tam som mal záujem objaviť sa čiže Brno som bral stretnutie mimo moju sféru záujmu. :?

Apropo zrejme o dva týždne pôjdem Tábor-Písek na spiatočnej ceste som mal záujem ochutnať nejaké nealko aj v hlavnom meste Moravy. :D

Zasa na druhú stranu všetko je v pohybe tak nevylučujem ani novú alternatívu stretnutia mne osobne vyhovuje miesto aj mesto. :D
Moderátor
grofik !!! jedna akce nevylucuje prece druhou... az budes v brne, dej vedet. pokud das vedet pozde, prinejhorsim ti reknu, ze nemam cas, snad se neurazis. pokud se domluvime dostatecne dopredu, rad te uvidim... vim o jedne vyborne zahradce s tocenym nealkopivem :mrgreen:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Pokec o mincích » Sraz sberatel.com v Brne (asi zari)

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1