Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Filokartie - pohlednice » stará fotografie

Vykupminci.cz
Numisargo

stará fotografie

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, HeliFox, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den. Mám po dědovi, který byl členem sokolské obce v Nymburce, tuto fotografii. Je to fotografie z IX. Všesokolského sletu z roku 1932. Pokud jsem dobře koukal, tak v první řadě, třetí zleva by měl být prezident Masaryk. Dokázal by někdo identifikovat někoho z dalších pánů na fotografii?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Jen dotaz, není obrázek špatně datován??
Registrovaný uživatel
Tím datem 1932 si nejsem jistý. Ovšem pak by fotografie musela být z roku 1926 z VIII. Všesokolského sletu, protože v roce 1938, kdy byl X.slet už byl Masaryk po smrti. Nevím, jsou to více méně mě dedukce. Jediné co o té fotce vím, že je že všesokolského sletu. Právě proto bych se rád dozvěděl o té fotografii něco víc.
Moderátor
Vzdávám se, ale obrázek bude určitě před Vám uváděným rokem.
Registrovaný uživatel
Podle čeho soudíte, že je ještě starší? Budu vděčný za jakékoliv vodítko.
Moderátor
Pretorian 000 napsal
Podle čeho soudíte, že je ještě starší? Budu vděčný za jakékoliv vodítko.

Možná, že oděv starých pánů odpovídá starší době. Nejsem si jistý, je to takový pocit a pocity to není to pravé ořechové :evil: :evil:
Moderátor
Pretorian 000 napsal
Podle čeho soudíte, že je ještě starší? Budu vděčný za jakékoliv vodítko.

Možná, že oděv starých pánů odpovídá starší době. Nejsem si jistý, je to takový pocit a pocity to není to pravé ořechové :evil: :evil:
Registrovaný uživatel
Mohl byste mi, prosím, poslat na mailovou adresu scan fotografie v lepším rozlišení? Myslím si, že jsem na ní poznal svého dědu. Děkuji.
Registrovaný uživatel
Pokud vydržíte do konce týdne, tak to není problem. Nascanuji a pošlu. Na jakou mailovou adresu?
Registrovaný uživatel
Promiňte, nevšiml jsem si, že už je zase můj mail skrytý...
gepostzavináčseznam.ce
Děkuji.
Registrovaný uživatel
Samozřejmě na konci adresy je z. :-)
Registrovaný uživatel
Ok, koncem týdne to tam budete mít
Registrovaný uživatel
Snad tohoto...? :?
Registrovaný uživatel
Já se omlouvám. Snažil jsem se sportovat a přivodil jsem si menší úraz na lyžích. Příští týden už bych měl odložit berle, tak se dostanu do města a nechám to.nascanovat.
Registrovaný uživatel
OK. Člověk míní a okolnosti mění. Sport je zkrátka daleko nebezpečnější zábava než filatelie či filokartie. Hlavně se dejte co nejdříve do pořádku. :)
Registrovaný uživatel
Ragnare 666, máte ještě to mizerné vydání Vinnetoua? Tam, kde jste se ptal na jeho hodnotu, přispívat nelze.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Filokartie - pohlednice » stará fotografie

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1