Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Stará těžítka

Vykupminci.cz
Numisargo

Stará těžítka

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím, dokázal by prosím někdo určit reálnou cenu těchto těžítek?
Švagr je vystavil na net, aniž by se poradil. (Poslední těžítko by mělo být raritní, bylo ještě s velkou mísou, na které byly vybroušené erby SdP, vyneseno z vily Konráda Henleina v Liberci. (Je to pouze pro sběratele, nic tím nechci propagovat, ani podporovat.)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Na první fotce jsou samé krásné kusy. Nicméně mám pocit, že doba teď úplně těžítkům nepřeje. Ceny zhruba od osmi do dvanácti set za takto starý kus. Samozřejmě zvláštnosti asi jinak. To poslední si musí najít sběratele. A růžovky netuším.
Registrovaný uživatel
witko - děkuji!
Registrovaný uživatel
figurky železnobrodské sklo návrh Miloslav Janků..u těžitek nelze určit sklárnu.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, o poslední těžítko bych měl zájem, kdyby jej chtěl švagr prodat, ať mne kontaktuje na cmp@centrum.cz.
Registrovaný uživatel
Mint - Dobrý večer, adresu jsem mu předal.
Registrovaný uživatel
Ještě jsem zapomněl splnit všechny náležitosti, týkající se našeho svobodného konání, takže k tomu poslednímu těžítku prohlašuji : Zobrazené těžítko slouží jen sběratelským účelům. Nepodporuji ani nepropaguji tím žádná hnutí, zřízení, atd, která potlačují práva a svobody člověka.....(Např. aby nemusel psát nesmyslné bláboly když chce vystavit věc, která je součástí historie!)
Registrovaný uživatel
Fenir3 napsal
Ještě jsem zapomněl splnit všechny náležitosti.....

Naštěstí tady na Sběrateli na tyto hlouposti nehrajeme. Zatím. ;)
Registrovaný uživatel
Pokiaľ trend pôjde ďalej takým tempom neviem , neviem čo bude o rok-dva... ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Za rok, dva se tu budou muset nově příchozí uvést pozdravem allahu akbar......jestli to půjde takhle dál....
Registrovaný uživatel
Dobry den, pokud mate jeste nektera tezitka z fotografii, ozvete se mi prosim na mail:jitka.smid@gmail.com. Dekuji
Moderátor
Johnny napsal
Za rok, dva se tu budou muset nově příchozí uvést pozdravem allahu akbar......jestli to půjde takhle dál....

Anebo bude v záhlaví oslavné heslo na cara Putina!
Registrovaný uživatel
Dobry vecer, jesli se ne prodali tezitek ve tvaru zviratek od M. Janku rada bych je nakupit. prosim o informace na kasia@aquaprodukt.pl
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
objevila jsem toto prvorepublikové těžítko po dědovi. Mohu se zeptat, jakou má cenu? Výška kolem 6 cm. Ráda bych ho poslala nějakému sběrateli.
Děkuji Aja

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Starožitnosti » Stará těžítka

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1