Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Stará zubarska vrtačka a stůl, gramofon, psací stroje, gramofonové desky

Vykupminci.cz
Numisargo

Stará zubarska vrtačka a stůl, gramofon, psací stroje, gramofonové desky

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobry den, dokázal by mi někdo poradit cenu těchto věcí?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Vrtačka cena zájmu, jinak veteš
Moderátor
Ta vrtačka, není to ona slavná M6?
Registrovaný uživatel
Každopádně, myslel jsem, že by si to mohl dát nějaký zubař jako raritu do ordinace, ale to by byl asi špatný nápad....Ale já bych jí bral, vystavil bych jí před koupelnou a když si děti nebudou chtít čistit zuby, jen bych ukázal prstem.DeNNI85 Jestli chcete prodat., měl bych zájem(Myslím to vážně)
Moderátor
Mint napsal
Každopádně, myslel jsem, že by si to mohl dát nějaký zubař jako raritu do ordinace, ale to by byl asi špatný nápad....Ale já bych jí bral, vystavil bych jí před koupelnou a když si děti nebudou chtít čistit zuby, jen bych ukázal prstem.DeNNI85 Jestli chcete prodat., měl bych zájem(Myslím to vážně)

Řikaš......domácí teror :) ..... myslíš,že ti ten hororový nápad na děti,žena schválí :)
Nebo je to jen tvz.,,úlet v mysli"
Moderátor
Když se ptám na cenu, materiál musí být čistý a foto jaksi upravené. To je jako se postavit na sběrný dvůr vše tam nafotit jak leží a zeptat se na cenu, celkově to je opravdu jen a jen odpad.
Registrovaný uživatel
barbar Myslím, že jo.Kalhoty doma nosím já....
Moderátor
Mint napsal
barbar Myslím, že jo.Kalhoty doma nosím já....


:) to máš správny přístup kamaráde a chválim ti ho,ale přeci bych ji docela i chápal, kdyby byla proti tvému ulitlému nápadů s vrtačkou na děti :)
Registrovaný uživatel
Vím, je to perversní...Ale účinné. Každopádně tady polemizujeme o věci která je možná už někde na smeťáku..

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Stará zubarska vrtačka a stůl, gramofon, psací stroje, gramofonové desky

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1