Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Staré jízdenky na vlak

Vykupminci.cz
Numisargo

Staré jízdenky na vlak

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Stani pokud myslíš ty čísla...tak to je datum jízdy :lol:
Registrovaný uživatel
Čau.To som tak celkom chápal.Asi 2.VIII.1963,ale tých typov je toľko,že o aký ide v tomto prípade,to netuším. :)
-s-
Registrovaný uživatel
Dobrý den, chtěl bych nabídnout sběratelům jízdenek 3 x balení po 100 kusech. Cena 380 Kč včetně poštovného za celek. V případě zájmu mě prosím kontaktujte na cmp@centrum.cz Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Starý jízdné řád. Při úklidu jsem objevil starý jízdní řád z období 1. světové války: ÖSTERREICHISCHES KURSBUCH SONDERAUSGABE EISEBAHN UND DAMPF-SCHIEFKURSE. ÖSTERREICH, UNGARN, BOSNIEN HERCEGOVINA UND IM OKKUPATIONSGEBIET. Juni 1917, Wien. Několik set stránek formátu 150 x 230 mm. Vložené letáky s opravami, zachovalost dobrá, pouze 1 lehce natržená zadní strana přebalu a žloutnutí papíru stářím.
Pokud by měl někdo zájem prodám za 300 Kč včetně pošty do ČR.
e-mail: fregatanovara@seznam.cz
Registrovaný uživatel
stani napsal
Čau.To som tak celkom chápal.Asi 2.VIII.1963,ale tých typov je toľko,že o aký ide v tomto prípade,to netuším. :)
-s-

Dobry večer stani -jedna se o běžnou zpatečni stanični jizdenku ,cesta trvale v tu dobu dele než dnes a tak proto plati 5 dni ,kdyby to byla skupina tak ta by měla klasickou jizdenku +přepravni rejstřík se to myslim jmenovalo a ktomu ješte sloužili sčitaci listky nemilim se ..jinak tato neni delitelna ,jinak se na druhe straně dala i ustřihnout ale to by musela byt verze 1/2 a 1/1 pokladni zustal jen mal ustrižek a cestuji měl čtvrtku jizdenky ,když ten mali ustřižek neprodala tak se nechaval a přikladal se k "učetnictvi " k pokladnimu deniku ,vunec sen najednu stranu bohužel nepochopil oco jde ale snad takto stači popis ...jina barva teto jizdenky byla zelinkava myslim ,tato i ostatni a i tento tip jizdenky po letech vybledne a tato i je ale barva je myslim zelinkava jinak 😁
Registrovaný uživatel
Upravit přispevek nelze 😑...tak u ty stanični to slo strihat to si jo a delnickych jizdenek se to netikalo ...tak snad chapete 😁
Registrovaný uživatel
Dobrý den
o víkendu se nám podařilo nalézt jednu známku bohužel jsem nikde na internetu nenašla žádnou podobnou tudíž jsem se chtěla zeptat zda by někdo z Vás nevěděl třeba z jakého je roku nebo jestli je někdo z Vás kdo je sbírá popřípadě zdali má nějakou hodnotu? Předem děkuji a přikládám fotku.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
1.1.1981............................s cenou to na nové audi nebude!!!!!!!!!
Registrovaný uživatel
Tak nové Audi mě nenapadlo jednu už máme. :) Spíš mě zajímalo právě z jakého je to roku protože nevím jak se dříve tyto jízdenky označovali datumově. Domnívali jsme se že je to rok 1961. Ale protože jsme nevěděli píšu sem.
Registrovaný uživatel
Nemáte prosím někdo představu, zda vlakové jízdenky s vytlačeným datumem 1911, 1912 a 1916 a znakem K.K.St.B (Císařsko-královské státní dráhy) na 3.třídu mají nějakou hodnotu? Za info děkuji!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Pár desiatok korún ti za to môže ponúknuť vášnivý zberateľ vlakových lístkov.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
Chtěl bych upřesnit, pár sto korun
Registrovaný uživatel
postacek22 jestli je chcete prodat, napište na cmp@centrum.cz Děkujeme

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Staré jízdenky na vlak

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1