Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Staré lžičky

Vykupminci.cz
Numisargo

Staré lžičky

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, prosím o radu co to je za lžičky jestli jsou stříbrné odkud pochází a jakou mají cenu.. Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/oceneni-hodinek-a-oprava_post_-436410#post436410
Registrovaný uživatel
Skúste to kvalitnejšie nafotiť, ale viem, že Vaše lyžičky sú na 100% strieborné:-) Ak by Vám ich ohodnotili a budete ich predávať, kľudne mi môžete napísať na mail evica.hornikova@gmail.com Zbieram strieborné predmety a i keď nie sú celá sada, veľmi sa mi páčia:-) Určiť cenu však ponechám iným, aby neboli reči, že ponúkam málo:-) V každom prípade je dôležitá aj ich váha v gramoch.
Registrovaný uživatel
Je jich 9

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den, najde se tady nějaký človíček který by mi dokázal něco povědět o těchto lžičkách? Děkuji
Registrovaný uživatel
Punc Rakousko Uherský Diana asi 800/000. Chtělo by to lepší foto puncu. Cena za stříbro 700,-. Pokud dáte na Aukro od koruny, trh si určí cenu sám :-) myslím tak 1200,-. Pokud budete chtít prodávat zde, dejte pevnou cenu. Za výše napsanou bych měl zájem.
_______________
Registrovaný uživatel
Děkuji, ještě mám jeden dotaz, na nějakých je kitka a na nějaký slon nebo co to je a vedle něj je myslím malá trojka ostatních

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Vedle je značka výrobce - zlatníka.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
Díky moc

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Starožitnosti » Staré lžičky

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1