Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Antikvariát » Staré negativy

Vykupminci.cz
Numisargo

Staré negativy

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
V pozůstalosti jsme našli v krabici, velmi staré negativy a moc by nás zajímal původ a jakou mají hodnotu, pro sběratele, podle nás jsou umělecké, nejdříve nám přišli jako ze starého filmu, což je možné, ale většinou je každý jiný, z jiného místa. Neměl by zde někdo radu, kam se obrátit, je mi jasné, že to určitě nebude zadarmo. Přikládám pár vzorků, bohužel moje tiskárna není extra kvalita, nejspíš mě budete radit, at je nechám někde vytiskonout, s tím počítám, ale co potom? Díky za radu. :lol:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Možná by i pomohlo, kdybyste uvedla rozměr toho negativu/filmu, velikost okénka, velikost a rozteč perforace a ty nápisy na něm (např. předposlední snímek).
Registrovaný uživatel
Žádný negativ nevidím.
Registrovaný uživatel
Packa má rychlou pravdu, jedná se o pozitiv. Pokud uvedete ty rozměry, znalí vám určí i typ promítačky. Třeba to bude taková ta dětská, jak se s ní dříve promítali pohádky na zeď a četl se u toho komentář. Možná existovaly i filmy s tématy, které jsou na fotkách.
Moderátor
To bude normálně z filmů. Není na čtvrtém od konce Chaplin?

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Antikvariát » Staré negativy

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1