Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Starozitne figurky

Vykupminci.cz
Numisargo

Starozitne figurky

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobry den, po babicce mam doma modro-bile figurky, tematika nejspis rokoko. Maji nejakou cenu? Dekuji.
Registrovaný uživatel
Zde foto.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Mě to připadá ve stáří do cca 30 ti let, někdy po převratu 89...
Moderátor
Tyto figurky, převážně však generality a panovníků si vozil z NDR můj kolega. Lotr, prodával to jako starou Míšeň Na Buštěhradu a jiných akcích. Pochopitelně, že se mohu mýlit.
Registrovaný uživatel
Bohuzel nemaji zadnou znacku, jen zespodu na te madam je velke B. Nasla jsem, ze by se mohlo jednat o Duchcovsky
porcelan, ale zda jde o original, to tezko rict.
Registrovaný uživatel
Druhá věc je chyba většinou těch, co se ptají že nevyfoti spodní část, kde je značka. Ale říkat to pořád dokola to už mně nebaví, je to marné, je to marné :P
Registrovaný uživatel
[Psala jsm vyse, pouze na jedne z nich je velke B. quote=lachtan]
Druhá věc je chyba většinou těch, co se ptají že nevyfoti spodní část, kde je značka. Ale říkat to pořád dokola to už mně nebaví, je to marné, je to marné :P
Registrovaný uživatel
Zde.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Vždycky foťte, protože B může být vtlačené, malováno atd. atd., myslím, že to bude nová věc... možná se ještě někdo ozve, já moc porcelán nedělám...
Registrovaný uživatel
Moc diky!
lachtan napsal
Vždycky foťte, protože B může být vtlačené, malováno atd. atd., myslím, že to bude nová věc... možná se ještě někdo ozve, já moc porcelán nedělám...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Starozitne figurky

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1