Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » Stolní medaile a plakety

Vykupminci.cz
Numisargo

Stolní medaile a plakety

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
dobry vecer , mohol by som poprosit k akej prilezitosti sa tato stolna medaila udelovala a priblizne aku ma hodnotu? Nemozem ju nikde dohladat. Dakujem
_______________
Registrovaný uživatel
foto

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
Dobrý den, prosím vás nevíte, jakou to má přibližnou cenu ?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
pro satestsat121
http://www.nume.cz/salova-aukce/cns-praha-59-929
Registrovaný uživatel
pro ToGi
http://www.nume.cz/salova-aukce/km-numis-002-2169

Nemohu rozluštit autora.
Registrovaný uživatel
ještě pro ToGi
nemohu rozluštit autora plakety
v odkazu chybí obrázek, jsou tam jen rozměry, možná to bude jiná... viz předchozí
Výstava už skončila, ale zkusit se poptat...
http://www.vcm.cz/pardubicka-zlata-prilba/
Registrovaný uživatel
dakujem velmi pekne Taho... Super, viem , co to je .. No ja mam bronzovu, cize tam cena bude urcite nizsia... Este raz vdaka... Ja som to hladal 2. vecere za sebou, potom som to vzdal :P
_______________
Registrovaný uživatel
Pro Taho
Moc děkuji za odpověď. Výroba: mincovna Kremnica Autor: J.Kulhánek, Rozměry: 10cm x 4cm
Registrovaný uživatel
V Haimannově slovníku je uvedená s rokem ražby 1946. Pardubice se ze Zelenou bránou.
Kulhánek nepatří mezi vyhledávané autory, ale tuhle plaketu jsem nenašel. Možná pro nějakého
Pardubičáka by cenu měla. Netroufám si odhadnout, ale bude to v řádu 100 korun. Je to ale vaření z vody.
Registrovaný uživatel
Prosba.
V Ag jsem jí našel, ale v bronzu ne.
Nesign.(Hollmann) - paladium českého národa 1638/1938 Stará Boleslav, 26 mm.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Líbila se mi tato současná plaketa 59x38, 59,62 g, materiál???, autor ???, místo ???.
Jednostranná.
Můj nástřel. Něco s M. Terezií a nebo dovoz z Ruska Kateřina Veliká.....
Obracím se na vás s prosbou, zda nevíte místo a nebo něco bližšího. Děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Je to M. Terezie a ta budova je Tereziánská vojenská akademie ve Vídni.
Existuje podobná dobová dvoustranná plaketa. Viz. např. zde nebo zde.

Zajímavé je jiné zakončení věže vlevo na tvé jednostranné verzi oproti těm dobovými plaketám. Odpovídá to fotkám z toho odkazu z wiki.
_______________
˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod
Registrovaný uživatel
Ander děkuji. Originál vypadá mnohem lépe.
Asi nějaký upomínkový předmět v etui. Zkoušel jsem hledat i na jejich stránkách a nic.
Možná někdy přidám originál :D .
Registrovaný uživatel
Začaly se mně líbit medaile ČNS a tak si občas nějakou pořídím.Zajímaly by mě nějaké poznatky o této z Budějovic.Vím,že byly raženy ve stříbře 900/1000 a váha by měla být 29,5 gramu.
Ta moje nemá punc,nevím ani zda má mít a váží pouze 24,63 g.Údajně mělo být vyraženo pár kousků z bronzu a postříbřeno.Kolik a váhu však nevím.
Ještě bych prosil o doporučení nějaké literatury ohledně těchto spolkových medailí

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
V publikaci 80 let ČNS je udáno bronz postříbřený váha 25,6 gr. cca 20 ks.Jinak publikací zabývající se medailemi ČNS je více,možno je zakoupit na pobočkách.
Registrovaný uživatel
Valhubert-díky,váha je sice trochu vedle,ale u medailí to bývá dosti často.Nemyslím,že by to bylo falsum.Bude to tedy postříbřený bronz.
Registrovaný uživatel
Dobrý večer tuto stříbrnou medaili mám doma tak až budu doma můžu ji zvážit. Když tak mi napište na mail B.Tupy@seznam.cz abych nezapomněl ;)
« Poslední úpravu provedl(a) Dirgas666 v 5. 12. 2018, 18:01. »
Registrovaný uživatel
Dobry den , chcel by som poprosit o urcenie pribliznej hodnoty tychto francuzkych medaily v tomto stave. Dakujem

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
satestsat:
poslal som ti mail so skoncenymi aukciami tychto medailovych zetonov.
_______________
Registrovaný uživatel
Dakujem, cize 10€ maju hodnotu obe spolu?
_______________
Registrovaný uživatel
nejsou to medaile,ale nouzové mince v hodnotě 2 a 5 solů
Registrovaný uživatel
Ano, dakujem..
_______________
Registrovaný uživatel
zdravím priatelia - dlhšie som sa neozval,ale teraz na sviatky vám posielam môj najnovší prírastok a to jest samozrejme Kremnica - Hieronymus Fuchs - krásna to strieborná medaila na priateľstvo b.l.(z r.1740) priemer 45mm a váha 21,7g a pýtam sa -skadiaľ to prišlo? tá móda robiť medaile na priateľstvo? a prečo? a prečo práve v tých časoch?(17-18.st.) kto vie - nech povie,alebo poradí nejakú literatúru. budem povďačný za ďalšie vedomosti.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
prvé,čo ma napadlo - fašistické Taliansko - bohyňa Pallas Aténa? asi môže byť ,hore je bez pochyby rímska zbroj a tá prilba? Musolini mal veľmi podobnú na viacerých medailách,čo som videl - môj názor - je to Talianske
pzberatel napsal
Vie niekto poradit co je toto za plaketu? 5x6cm, nie je nijako znacena, druha strana je hladka bez napisu.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Co ta lipova snitka vpravo dole? Ostatne dle Altmanna je to cs. mezivalecna plaketa.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... > »

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » Stolní medaile a plakety

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1