Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » Stolní medaile a plakety

Vykupminci.cz
Numisargo

Stolní medaile a plakety

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Priatelia,chcel by som vediet ako sa da zistit ci konkretne tato medaila,je original z roku 1930- Dolná brána v Kremnici,totiz tychto medaili bolo urobenych viac ako dost,zial bez original etui.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Poprosil by som vas o urcenie autora repliky tejto znamej medaili,rok kedy bola vyrazena a co znamena cislo na hrane 173 ale nie su to klasicky pisane cisla ale ako typ Poor Richard v mape znakov..Dakujem.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobry den,priatelia chcel by som vas poprosit o ohodnotenie a ocenenie tejto medaile Ján Koniarek - Medaila k výročiu založenia Pribinovho kostola v Nitre 1933.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Koniarek:

https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/koniarek-pribina-27675x1
Registrovaný uživatel
Dakujem za informaciu,sice sa tam viacej hadali ako sa dopracovali k nejakej cene :D ,kazdopadne som rad za pomoc. P.s. Mam 52r. uz mozem tykat? ;-)
Registrovaný uživatel
Ahoj všetci! Prosím o ocenenie tejto medaile, poprípade viac info k nej, pretože nikde neviem nič nájsť.

PRVÝ KOZMICKÝ LET OBČANA SLOVENSKEJ REPUBLIKY - SOJUZ TM - 29, MISIA ŠTEFÁNIK 20. - 28. FEBRUÁR 1999 MIR.

Materiál: striebro
Priemer: 6 cm

Ďakujem!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
pro Vilko - tykání určitě ano.

pro Letarebs - říkal jsem si: "Tu už jsi viděl."
http://www.burza-minci.com/node/150699
S největší pravděpodobností jí razili v Kremnici, zkuste tam. Jestli to byla "soukromá objednávka", tak vám informace nedají. To samé je u nás.
Registrovaný uživatel
Taho: Väčšia pravdepodobnosť je, že keď to hodím na viac webov, niekto si ju všimne a povie viac :) Preto je to aj na burze mincí.
Registrovaný uživatel
Nepodařilo se rozluštit komu patří iniciály autora?
Registrovaný uživatel
Letarebs,neviem identifikovat inicialky mena,tak som hladal pod H.J.,K.J v mudrej knihe a nic ani tuk,keby sa podarilo rozlustit skratky,sme mu na stope.
Registrovaný uživatel
Neviem, či je toto podpis autora, no pre istotu pridávam :) Mincovňa Kremnica je jasná.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
GÁSPÁR-ILLÉŠOVÁ Gabriela - Predsedníčka Slovenskej výtvarnej únie.
Pripomína mi to GG I.Nemohla by to byť ona?
Už som jej raz písal,neozvala sa.
-s-
Moderátor
vypada to tak, i ja to tak cetl (GGI), jen jsem nic nenasel. navic je i clenou "Združení medailérů Slovenska":

http://www.au-mince.cz/Zdruzenie_medailerov_Slovenska.htm
Registrovaný uživatel
Jestli myslíte Haimannův slovník, tak tam má jednu medaile vyobrazenou a vypadá to, že stani má pravdu.
Další jsem v rychlosti hledal na netu, ale neúspěšně.
Registrovaný uživatel
Tady je.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dielo hore je od nej Gabriela Gasparova - Illesova vola sa O nicom pre vsetkych I-III. Tu je medaila vola sa ASTRONOMY (200$) :http://www.medialiagallery.com/artists/Gasparova-Illesova/Gasparova-Illesova_07.html
« Poslední úpravu provedl(a) William v 19. 1. 2017, 13:10. »
Registrovaný uživatel
A je to.
Ještě ta replika. Dělá to na mě dojem udělované medaile nějakou VŠ u nás. Ten motiv jsem někde viděl, ale bohužel nemám žádnou extra databázi :(
Moderátor
ja na tyhle veci (medaile) moc nejsem, ale ti komari mi prijdou vtipni, libi se mi to
Registrovaný uživatel
Super. Ďakujem všetkým za pomoc :)
Registrovaný uživatel
Vilko napsal
Poprosil by som vas o urcenie autora repliky tejto znamej medaili original medaila http://www.pribramsko.eu/detail02.php?ID=4733 ,rok kedy bola vyrazena a co znamena cislo na hrane 173 ale nie su to klasicky pisane cisla ale ako typ Poor Richard v mape znakov..Dakujem.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Poslal jsem dotaz do Příbrami.
Jinak jsem jí nalezl v běžící aukci.
"Hornictví Symposium Hornická Příbram ve Vědě a Technice 1983 Karel VI.- postříbřený tombak, průměr 50mm

Medaile je uvedena v katalogu medailí ČSUP pod číslem: VP-69. H-12

číslovaná na hraně - nízké číslo 13"
Registrovaný uživatel
Dakujem Taho,klobuk dolu uz som ani nedufal,ze sa to da zistit. ;-)
Registrovaný uživatel
Chlapi mam pre Vas jeden oriesok. Nedavno som natrafil na jeden krasny predmet, ktory som si musel kupit. Zial predajca o nom takmer nic nevedel, nevadilo mi to.

Toto je ten typ drobnosti, kde neriesite ci stoji 5 alebo 50€ proste vas zaujme

Podla mojho nazoru sa jedna o profesionalny odliatok urceny pre muzea, ktory ma predstavovat nejaku ( mne zatial neznamu ) medailu. Predpokladam, kvoli sposobu prevedenia a typu pisma ze sa jedna o 19. storocie, co si o tom myslite vy. Viem ze to asi nerozluskneme ale zaujima ma Vas nazor a ci ste sa s niecim podobnym uz stretli.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
vo svete numizmatiky sa rad naucim nieco nove od skusenejsich.
Registrovaný uživatel
ja som tusil, ze to bude tazky oriesok
_______________
vo svete numizmatiky sa rad naucim nieco nove od skusenejsich.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... > »

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » Stolní medaile a plakety

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1