Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Náměty a připomínky » Stříbrná tabaterka označení

Vykupminci.cz
Numisargo

Stříbrná tabaterka označení

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím nemohu nikde dohledat jaké je to označení.. Nevěděl by jste někdo prosím poradit? :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tne torjlístek patrně atypická výrobní značka. Tři číslice jsou označení ryzosti a ten trojúhelník puncovní znakča určující ryzost. A je to pouzdro na cigarety.
Registrovaný uživatel
Zdravím tak jedno pouzdro na cigarety podobné této tabaterce mám. A jelikož v této krabičce je zrcátko a zbytky pudru tak to bude nejspíše ta pudřenkaa...
gorila napsal
Tne torjlístek patrně atypická výrobní značka. Tři číslice jsou označení ryzosti a ten trojúhelník puncovní znakča určující ryzost. A je to pouzdro na cigarety.
Registrovaný uživatel
A prosím když ten trojlístek podle vás atypická výrobní značka tak by jste mi mohl o ní říci více?
gorila napsal
Tne torjlístek patrně atypická výrobní značka. Tři číslice jsou označení ryzosti a ten trojúhelník puncovní znakča určující ryzost. A je to pouzdro na cigarety.
Registrovaný uživatel
A tabaterku hned jak dohledam tak také přidám ta má totiž krásně čitelné označení

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
:)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Marilynka23 napsal
A prosím když ten trojlístek podle vás atypická výrobní značka tak by jste mi mohl o ní říci více?
gorila napsal
Tne torjlístek patrně atypická výrobní značka. Tři číslice jsou označení ryzosti a ten trojúhelník puncovní znakča určující ryzost. A je to pouzdro na cigarety.


Nemůžu, protože je značka nečitelná - chce to lepší fotky.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Náměty a připomínky » Stříbrná tabaterka označení

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1