Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Filokartie - pohlednice » Šumperk a okolí

Vykupminci.cz
Numisargo

Šumperk a okolí

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, HeliFox, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
to Lachtan :
Ano jsem ze šumperka :) už 40let . Seš moc hodnej !! jsem naučenej , že co si sám neudělám tak nemám a tak se protloukám životem. Takže nerad někoho otravuji anebo chodím s prosíkem , nemyslím to zle , snad mě pochopíš . Jsem tak naučenej. Vážím si tvé pomoci ! nevolej mu , já tu sbírku nějak vybuduji tak jak jsem vybudoval mou sbírku bankovek.
Kdyby to třeba někde vystavil po kusech s nějakou cenou , tak bych do toho šel , ale takhle ne , nerad i někoho přesvědčuji aby něco prodal , každy by měl vědět co chce a kdyby to chtěl prodat , tak proto něco i dělá , nevím neznám ho , takže nechci posuzovat .
Už se do toho zaplétám ;)
----------------------------------------------------
Smith v pohodě já to přežiju :)
---------------------------------------------------------
to Ferko F : cože ?? to slyším poprvé pač na delcampu moc nenakupuji jak na ebayi , DĚkuji za info , mrknu na to
psal jsem mu , že nabízím 10 eur , ale to asi neklapne

myslíš toto co je v pravo ??
« Poslední úpravu provedl(a) mike-p74 v 8. 12. 2017, 18:30. »
Registrovaný uživatel
zakrouškováno to je ono ?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
to Lachtan :seš opravdu hodnej ! je to velmi lákavé ,bylo by to super mít takovou sbírku, ale kvůli financím určite né pro mě , tolik peněz bych dohromady nedal , to bych musel prodat sbírku bankovek a mincí a to bych neudělal nikdy !!! budu se opakovat , bylo by to super mít něco takového , když vím že těch pohledu o šumperku není anebo jsou velmi drahé
ještě jednou Děkuji , ale nemohu to příjmout
Registrovaný uživatel
mike-p74 napsal
to Lachtan :
Ano jsem ze šumperka :) už 40let . Seš moc hodnej !! jsem naučenej , že co si sám neudělám tak nemám a tak se protloukám životem. Takže nerad někoho otravuji anebo chodím s prosíkem , nemyslím to zle , snad mě pochopíš . Jsem tak naučenej. Vážím si tvé pomoci ! nevolej mu , já tu sbírku nějak vybuduji tak jak jsem vybudoval mou sbírku bankovek.
Kdyby to třeba někde vystavil po kusech s nějakou cenou , tak bych do toho šel , ale takhle ne , nerad i někoho přesvědčuji aby něco prodal , každy by měl vědět co chce a kdyby to chtěl prodat , tak proto něco i dělá , nevím neznám ho , takže nechci posuzovat .
Už se do toho zaplétám ;)
----------------------------------------------------
Smith v pohodě já to přežiju :)
---------------------------------------------------------
to Ferko F : cože ?? to slyším poprvé pač na delcampu moc nenakupuji jak na ebayi , DĚkuji za info , mrknu na to
psal jsem mu , že nabízím 10 eur , ale to asi neklapne

myslíš toto co je v pravo ??
Mike v pohodě, chtěl jsem ti pomoct.... myslel jsem, že začínáš a on možná má něco dvakrát... možná ho znáš, protože dělá i mince , šavle atd. Navíc se účastní i těch vašich akcí v kulturáku co dělají numizmatici pod vedením Dr, Holuba ... víš co myslím. Hele pokud něco seženu náhodou ohledně Šumperka, tak tě tady budu kontaktovat a třeba to vyměníme za pohledy silničních mostů ČR i z 80 tých let to je jedno z jakého období. JDE JEN O SILNIČNÍ MOSTY. Mám tady asi 30 pohledů ze 40 tých let, ale ty se netýkají Šumperka ... chceš to tak udělat, že tě tady budu kontaktovat, když něco seženu, nebo ne ? Taky nechci otravovat a vnucovat se ...
Registrovaný uživatel
Kmotre - veď ja len tak ;) Dnes sa na trhu so zberateľským materiálom pohybuje kde-kto ... zberatelia, obchodníci, investori ... Je finančne "lepšia doba", takže sem-tam niečo nakúpia aj rôzne organizácie, múzea ... Inštitúcie sú lepšie dotované, ako to bývalo ...
A čo sa týka tej mojej poznámky či by si si to pomyslel aj v prípade zbierky mincí, bankoviek, známok ... tak som v tomto smere realista a chápem aj čo to je likvidita na zberateľskom trhu ... ;)

Ja to stále hovorím - každý máme nejakú úchylku - by si sa čudoval, čo to so mnou robí, keď vidím krásnu pohľadnicu :oops: :mrgreen: :lol:
Registrovaný uživatel
Mike možná ho znáš , nebudu uvádět celé jméno ... Pavel Šku ..., já myslím, že bude mezi pohledáři dost známý... třeba se zbytečně snažím a ty ho znáš :D
Registrovaný uživatel
Brett napsal
Kmotre - veď ja len tak ;) Dnes sa na trhu so zberateľským materiálom pohybuje kde-kto ... zberatelia, obchodníci, investori ... Je finančne "lepšia doba", takže sem-tam niečo nakúpia aj rôzne organizácie, múzea ... Inštitúcie sú lepšie dotované, ako to bývalo ...
A čo sa týka tej mojej poznámky či by si si to pomyslel aj v prípade zbierky mincí, bankoviek, známok ... tak som v tomto smere realista a chápem aj čo to je likvidita na zberateľskom trhu ... ;)

Ja to stále hovorím - každý máme nejakú úchylku - by si sa čudoval, čo to so mnou robí, keď vidím krásnu pohľadnicu :oops: :mrgreen: :lol:
Já vím kámo, co to je.... vždycky, když jsem viděl krásné staré hodiny, na které jsem neměl a strašně si je přál, tak som vždy málem vystrie..ol ako som sa tahal za jahodu :D
Registrovaný uživatel
to Lachtan : uděláme to jak říkáš , to je super , když něco budeš mít tak určitě napiš , mám i email v profilu .
Já do kulturáku na ty akce nechodím, ale samozřejmě že o nich vím . Nikoho kdo se věnuje sběratelsví tady ze šumperka osobně neznám . Ale kdybych věděl jmeno anebo ho viděl tak třeba ho znám . Dělám cca 20let s lidma takže jich znám plno hlavně od vidění . Jezdil jsem 14 let na taxíku a ještě jako řidič sanitky a tak jsem poznal hodně moc lidi ze šumperska.
Když někde uvidím něco z mostama tak dám vědět .
takže Lachtan , kdykoliv piš , jsem na přijmu 24 hodin denně :-)
Registrovaný uživatel
lachtan napsal
Mike možná ho znáš , nebudu uvádět celé jméno ... Pavel Šku ..., já myslím, že bude mezi pohledáři dost známý... třeba se zbytečně snažím a ty ho znáš :D

jak jsem psal nikoho osobně ve sběratelství v šumperku neznám
spíše kdybych ho viděl tak bych možná věděl , mám pamatováka na lidi .
to jmeno nad tím budu přemýšlet , možná se mi ta moje kebule rozsvítí ;)
Registrovaný uživatel
mike-p74 napsal
lachtan napsal
Mike možná ho znáš , nebudu uvádět celé jméno ... Pavel Šku ..., já myslím, že bude mezi pohledáři dost známý... třeba se zbytečně snažím a ty ho znáš :D

jak jsem psal nikoho osobně ve sběratelství v šumperku neznám
spíše kdybych ho viděl tak bych možná věděl , mám pamatováka na lidi .
to jmeno nad tím budu přemýšlet , možná se mi ta moje kebule rozsvítí ;)
Jestli jsi jezdil s dročkou, tak znáš určitě i mne já myslím, že k přehlédnutí nejsem v Šumperku za ty léta :D Jestli máš otevřený mail, tak ti napíšu a dám číslo telefonu a můžeš mi zavolat :D
Registrovaný uživatel
to Lachtan : třeba něco takového ? dokonce tam jsou dva mosty jak silniční tak želežniční -
pro mou představu ať vím - http://www.earch.cz/cs/revue/silnicni-mosty-u-spalova
Registrovaný uživatel
Majku máš tam telefén na mne :D
Registrovaný uživatel
lachtan napsal
mike-p74 napsal
lachtan napsal
Mike možná ho znáš , nebudu uvádět celé jméno ... Pavel Šku ..., já myslím, že bude mezi pohledáři dost známý... třeba se zbytečně snažím a ty ho znáš :D

jak jsem psal nikoho osobně ve sběratelství v šumperku neznám
spíše kdybych ho viděl tak bych možná věděl , mám pamatováka na lidi .
to jmeno nad tím budu přemýšlet , možná se mi ta moje kebule rozsvítí ;)
Jestli jsi jezdil s dročkou, tak znáš určitě i mne já myslím, že k přehlédnutí nejsem v Šumperku za ty léta :D Jestli máš otevřený mail, tak ti napíšu a dám číslo telefonu a můžeš mi zavolat :D

bohužel jezdil :-( a už se doufám k temu nevrátím , zažil jsem tam toho hodně , začal jsem v roku 1997 a jezdil jsem s přestávkami do roku 2014 asi
někdy by jsme mohly pokecat to není problém ;) , do vánoc je u nás doma nepřetržitej provoz , někdy bych potřeboval aspoň na hodinu někam zmizet ;)
Registrovaný uživatel
Hele máš na mailu telefén, tak zavolej... Tady to nemá cenu plevelit ... znám hodně dročkařů a mám mezi nimi známý ... možná se dokonce známe ... alespoň si myslím, že třeba já budu známý dročkařům za ty roky , tady nebudu psát proč, třeba budeme oba překvapení, že se vlastně známe, jo a rychlíky taky znám a u rozvozu pacošů dělal KRMIČ, ale už je u silnic :D
« Poslední úpravu provedl(a) lachtan v 8. 12. 2017, 19:27. »
Registrovaný uživatel
Ne eee ty znáš Krmiče :-) s tím jsem vyrustal :-) a ted dělá u silnic jojo :-)
vydrž prťka , usnul mi malej a malá dělá čurbes , tak ji musím spacifikovat :-) , odepisoval jsem ti na email
zachvilku zavolám
Registrovaný uživatel
mike-p74 napsal
Ne eee ty znáš Krmiče :-) s tím jsem vyrustal :-) a ted dělá u silnic jojo :-)
vydrž prťka , usnul mi malej a malá dělá čurbes , tak ji musím spacifikovat :-) , odepisoval jsem ti na email
zachvilku zavolám
To si piš, že jo a chodili jsme na kuřátko pečený k vám na humusárku v nemocnici, kde se to papalo pomocí nožů broušených Laďou z patologie :D No a že mne znáš , to si myslím protože Krmič dělal původně u jedné složky, než přešel k saniťákům .... víš kde, ale tady to nepiš prosím tě :D
Registrovaný uživatel
lachtan napsal
mike-p74 napsal
Ne eee ty znáš Krmiče :-) s tím jsem vyrustal :-) a ted dělá u silnic jojo :-)
vydrž prťka , usnul mi malej a malá dělá čurbes , tak ji musím spacifikovat :-) , odepisoval jsem ti na email
zachvilku zavolám
To si piš, že jo a chodili jsme na kuřátko pečený k vám na humusárku v nemocnici, kde se to papalo pomocí nožů broušených Laďou z patologie :D No a že mne znáš , to si myslím protože Krmič dělal původně u jedné složky, než přešel k saniťákům .... víš kde, ale tady to nepiš prosím tě :D

já jsem jezdil v zábřehu na sanitce a do šumperka se mi nechtělo , špatný peníze , ale kluky ze šumperka znám :-) a toho z patologie taky asi znám
jojo vím , ty jsi dělal s nim u složky?
teď mě malá lakuje nechty :-)
Registrovaný uživatel
mike-p74 napsal
to Ferko F : cože ?? to slyším poprvé pač na delcampu moc nenakupuji jak na ebayi , DĚkuji za info , mrknu na to
psal jsem mu , že nabízím 10 eur , ale to asi neklapne

myslíš toto co je v pravo ??


Ano, to zakruzkovane je to. Zabudol som, treba mat aspon 20 hodnoteni pozitívnych a myslim sa plati jednorazovo 5€ pre Delcampe a potom budes mat moznost robit nizsie ponuky (oficialne, tie ktore da ako moznost predajca). Kazdopadne sa na tom da dost usetrit, su predajcovia u ktorých je az 50% zlava z povodnej... Casom ak tam kupis toho viac a splnis podmienky tak si to tam urcite zriad
« Poslední úpravu provedl(a) ferko f v 8. 12. 2017, 19:45. »
Registrovaný uživatel
mike-p74 napsal
lachtan napsal
mike-p74 napsal
Ne eee ty znáš Krmiče :-) s tím jsem vyrustal :-) a ted dělá u silnic jojo :-)
vydrž prťka , usnul mi malej a malá dělá čurbes , tak ji musím spacifikovat :-) , odepisoval jsem ti na email
zachvilku zavolám
To si piš, že jo a chodili jsme na kuřátko pečený k vám na humusárku v nemocnici, kde se to papalo pomocí nožů broušených Laďou z patologie :D No a že mne znáš , to si myslím protože Krmič dělal původně u jedné složky, než přešel k saniťákům .... víš kde, ale tady to nepiš prosím tě :D

já jsem jezdil v zábřehu na sanitce a do šumperka se mi nechtělo , špatný peníze , ale kluky ze šumperka znám :-) a toho z patologie taky asi znám
jojo vím , ty jsi dělal s nim u složky?
teď mě malá lakuje nechty :-)
Jo a dělám pořád, jinak do Zábřeha od naší složky přešel J. Luka., nebudu psát celé jméno ... od nás ho vylili ... strašně chlastal, říkali jsme mu u té naší složky JÉŇA KOŘALKA :D
Registrovaný uživatel
ten deb.l Luka. je můj šef teď

ty tam teď ještě děláš ? ne eee :D :D
znám tam několik kluku - Davida , dědka , Mař. a další :-)
vydrž ještě chvilku , malá mi lakuje druhou ruku , musíme ji nějak spacifikovat abych měl chvilku klidu

to Ferko : tak to je pro mne důležitá infomace !!!!!!!!!!!!! DĚKUJI !!!!
mám 18 x hodnocení , takže musím ješte počkat
« Poslední úpravu provedl(a) mike-p74 v 8. 12. 2017, 19:52. »
Registrovaný uživatel
mike-p74 napsal
ten deb.l Luka. je můj šef teď

ty tam teď ještě děláš ? ne eee :D :D
znám tam několik kluku - Davida , dědka , Mař. a další :-)
vydrž ještě chvilku , malá mi lakuje druhou ruku , musíme ji nějak spacifikovat abych měl chvilku klidu

to Ferko : tak to je pro mne důležitá infomace !!!!!!!!!!!!! DĚKUJI !!!!
Já tě asi praštím Dědek jsem já a Davos Cí ...ř je můj nejlepší parťák, co jsem kdy měl a jediný kámoš, kterýmu věřím a Luk.s je pitchus panelákový to máš pravdu :D
« Poslední úpravu provedl(a) lachtan v 8. 12. 2017, 19:55. »
Registrovaný uživatel
jak je ten svet maly :D
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Materiálu je veľa ešte.....
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
jak je ten svet maly :D
Jano je malý, teď to s Majkem víme oba. A dokonce se známe moc dobře :D
Registrovaný uživatel
lachtan napsal
jano7B9 napsal
jak je ten svet maly :D
Jano je malý, teď to s Majkem víme oba. A dokonce se známe moc dobře :D

jojo byl jsem mile překvapen , jak je ten svět malej :)

děkuji za toto forum

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Sběratel.com » Filokartie - pohlednice » Šumperk a okolí

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1