Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » Súťaž

Vykupminci.cz
Numisargo

Súťaž

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 13 14 15 16 17 18 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Já vím, že je místní kolegové mají, třeba Listopad má pěkný kus ze začátku ražby a jiní by také něco určitě vyštrachali...
Moderátor
No jo ale když jste to hned na začátku zabil že chcete vidět neokoukaného... ;)
Registrovaný uživatel
Je to jen zbožné přání, groše tohoto panovníka se neokoukají. 8)
Moderátor
Pokud se nepletu, tak původně se do soutěže mohly dávat i groše z fotek (nemusejí tedy být přímo z konkrétní sbírky) Myslím si, že u tohoto panovníka toto pravidlo právě splní původní Archyho záměr. Takže hledejte fotky Ludvajze. :lol:
Registrovaný uživatel
v tom případě přihlašuji do soutěže tuto šílenost, která se v roce 2002 vydražila v Mnichově u Lanze za 725 EUR ... :mrgreen: :mrgreen:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
kekule - bláznivý kousek a ještě bláznivější cena
hádám, že to bude "východočeské" falzum ze 70. let minulého století
Moderátor
Jak pises, bude to urcite take proflaknuty V. Bures. Tento kousek Nechanicky presne nepopisuje, nejblize je to falzu c. 19, nektere znaky to ma spis podobne s falzy Ladislava (16-17), s ostatnimi Ludviky (20-21) je podoba mensi. Nicmene Nechanicky v popise casto uvadi u prezentovanych typu i ruzne dalsi odchylky, je jasne, ze v knize neni vse (jista podoba tu je napr. se 17-tkou, kterou Bures puvodne ryl jako Ludvika, pak si to ale rozmyslel a predelal ji na Ladislava).
Registrovaný uživatel
je okoukaný ale dám ho do soutěže.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Náhodou super, na KH slušný, a prima, že se ho podařilo repatriovat do vlasti. Chtěl jsem si koupit tenhle typ s měsíčky na Aurei ale pán co mával číslem vypadal hooodně sveřepě....
Registrovaný uživatel
zakolik vymával
Registrovaný uživatel
u KH nemíš tak šetřit...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Plíšek z brnění. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
to Listopad, šel v prosinci 2013 s poplatkem za 42 T. Podobný stavem tvému.
Moderátor
petr1596 napsal
Chtěl jsem si koupit tenhle typ s měsíčky na Aurei ale pán co mával číslem vypadal hooodně sveřepě....

:mrgreen: já číslem nikdy nemávám ale když něco chci tak ho naopak držím pevně jako skála :mrgreen:
Registrovaný uživatel
No tak to mě aspoň těší, že ho má slušný člověk a když už ho má, tak ho nebude dražit příště! Tak to gratuluji aspoň opožděně...
Moderátor
Díky, pořídil jsem ho zejména pro studijní účely, později půjde opět do světa.
Registrovaný uživatel
Až přijde jeho čas, klidně nabídněte, rád bych si na ně založil chovatelskou stanici a chybí mi samička.
Registrovaný uživatel
Někteří taky "pumpujou" :twisted: :twisted: :P :P :twisted: :twisted:
Kucera napsal
petr1596 napsal
Chtěl jsem si koupit tenhle typ s měsíčky na Aurei ale pán co mával číslem vypadal hooodně sveřepě....

:mrgreen: já číslem nikdy nemávám ale když něco chci tak ho naopak držím pevně jako skála :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Jen nabídka, neříkej že zrovna ty jsi jiný. Když něco chceš tak se taky zeptáš ne? Rozhodně jsou tady vlezlejší lidi než jsem já....
Registrovaný uživatel
tak doufám že jednou budete taky pumpovat a ne se stydět
Registrovaný uživatel
No, kdybyste neměl skrytý mail, tak bych Vám něco poslal, abychom to neřešili na soutěži. Myslím že už mám napumpováno...
Registrovaný uživatel
cirf@atlas.cz
Registrovaný uživatel
Zajímavé kousky, škoda, že nejsou u mne ve sbírce ;)
Tak co, popojedem? (ukončíme soutěž s Ludvíkem)
Moderátor
No mali by sme ísť ďalej... na niečo ľudovejšie. :)
Moderátor
aha, treba Ladislava ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 13 14 15 16 17 18 >

Sběratel.com » Pražské groše » Súťaž

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1