Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Antické mince » Taranovo kolo

Vykupminci.cz
Numisargo

Taranovo kolo

Moderátoři: Misak33, smith, tenzor.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím povedlo se mi od známého získat originál taranovo kolo (laténsý talisman) věděl by někdo jak jsou tyto talismany ceněny děkuji chci jen vědět jestli jsem při výměně prodělal nebo ne převedeno na peníze :)díky za každou odpověd budu rád ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Když tak Taranidovo. Byl jsi u toho když ho vykopal? :roll:
Registrovaný uživatel
Na zahranicnich aukcnich portalech se podobne veci daji sehnat se stestim velmi levne, radove ve stovkach Kc. Pokud by bylo prave, tak cenu ma hlavne historickou. Coz je mozne, ze o ni vymennou prislo..
Moderátor
Tovy: bejvavalo :)
nevim teda jak na eBayi, ale tam bych se nedivil, kdyby byla polovina nabidky padelky.
Registrovaný uživatel
z latenu su jednoznacne najviac cenene mince.
a aj tie (napr. Ag oboly s konikom) sa daju zohnat do 1000 kc.
taketo bronzove kolecka (a aj omnoho zaujimavejsie bronzy) su cenovo podstatne pod cenou minci.
navyse tato konkretna fotografia je z latenu dost diskutabilne.
_______________
Registrovaný uživatel
tenzor: ja to moc nesleduji. Je fakt, ze na ebayi bych tomu moc neveril..

Trochu odbocuji, ale kdysi jsem slysel, kolik stoji v CR bronzovy mec na "cernem trhu" - tisice EUR v prepoctu. Minuly rok jsem koukal na nejake aukce umeleckych artefaktu a byly tam super bronzove mece (nejkratsi mel 60 cm) vydrazene za 800-1000 EUR. Asi jsou tady nejake zajimavejsi, ale i tak jsem se divil, za kolik se da sehnat bronzovy mec a to legalne!

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Antické mince » Taranovo kolo

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1