Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Tatry

Vykupminci.cz
Numisargo

Tatry

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím,potřebuji poradit................asi Tatry a podpis je Gallas J..............zna jej nekdo?? A má obraz i nejakou kvalitu ?? Olej na plátně :lol:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dalsí foto :oops:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
A ten podpis vám nešel vyfotit?
Obraz posíláte 2x, podpis by neuškodil,
fm
Registrovaný uživatel
Ty hory dobré, ale stromy jak kulisy z pohádky odpoledního , dětského představení .
Registrovaný uživatel
filomena napsal
A ten podpis vám nešel vyfotit?
Obraz posíláte 2x, podpis by neuškodil,
fm
Ano podpis nafotím zitra a dam sem, zatim sem jej popsal je to J Gallas............šlo mi oto,zdali jej nekdo zná,zatim sem na int dohledal jen jeden obraz od něj-tetřevy :'(
Registrovaný uživatel
Tak zde je podpis.........hůře vidět,splívá s barvou obrazu..................kdo to je ??

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zase až tak s barvou obrazu nesplývá, jen si myslím, že poslední písmeno je č,
ale ani tak jméno nevím,
Gallač, Sallač?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Obraz ze špatné fotky výše je něco jako dětské jemné párky. Dá se to jíst, jsou nevýrazné, bez koření, bez chuti a nelze určit, co v tom je.
Registrovaný uživatel
filomena napsal
Zase až tak s barvou obrazu nesplývá, jen si myslím, že poslední písmeno je č,
ale ani tak jméno nevím,
Gallač, Sallač?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem........díky paní za info,spiše me ale zajíma jestli je obraz malovan "profesionalneji" nebo amaterský................dle toho bych odhadl cenu :oops:
Registrovaný uživatel
Jak můžete odhadovat cenu k prodeji podle toho, že vám někdo anonymně na internetu napíše, že dle něho je to "profesionálnější" či "amatérské"??? Jak víte, kdo vám tady radí, a jak má on sám nastavené mantinely? Jak poznáte, že se to "profesionálnější" nebo "amatérské" nezdá nějakému amatérovi, co o tom sám nemá ani šajna?
Pokud se chcete se živit prodejem obrazů, tak se vzdělejte v oboru a stůjte si za svým byznysem svojí ctí.
Tohle už je fakt vrchol! Co to tady je?
Poradna pro překupníky, nebo co?
Jako pardon, ale tohle mě nadzvedlo!!!
Registrovaný uživatel
Pani vážená,vim že tomu dost rozumíte, já dělám starožitnosti krátce cca 30let, a nikdy sem se neptal na cenu obrazů ani ničeho jinýho,vim ze jedna vec je cena,a druhá peníze na stole!! Tady sem jen chtel poradit protože zas taková mazanina to není /jiní vystavuji horší hrůzy/ jestli se to líbí i jinym,ne jen mě.............ono je to SVK a kamarád z Trenčína mi řekl že to nemaloval asi amater...............tak sem si to jen chtel nechat potvrdit..................a estli sem vás nasral,tak se omlouvám....................ale mě o cenu nejde !!! A taky mě zajimá zdali nekdo zna toho Gallase ? Na NT sem našel minimum-1obraz :| :(
« Poslední úpravu provedl(a) narval v 13. 12. 2017, 21:02. »
Registrovaný uživatel
bobinek21 napsal
Pani vážená,vim že tomu dost rozumíte, já dělám starožitnosti krátce cca 30let, a nikdy sem se neptal na cenu obrazů ani ničeho jinýho,vim ze jedna vec je cena,a druhá peníze na stole!! Tady sem jen chtel poradit protože zas taková mazanina to není /jiní vystavuji horší hrůzy/ jestli se to líbí i jinym,ne jen mě.............ono je to SVK a kamarád z Trenčína mi řekl že to nemaloval asi amater...............tak sem si to jen chtel nechat potvrdit..................a estli sem vás nasral,tak se omlouvám....................ale mě o cenu nejde !!! A taky mě zajimá zdali nekdo zna toho Gallase ? Na NT sem našel minimum-1obraz :| :(


Po 30ti letech v oboru "starožitník" nepoznáte, jestli je obraz od amatéra, nebo ne???
Tak to je výkon, tedy :roll:
O tom, že obraz ani nenafotíte tak, aby se k tomu dalo něco říct, ani nemluvě... fakt smutné.
« Poslední úpravu provedl(a) Kolemjdouci v 13. 12. 2017, 21:30. »
Registrovaný uživatel
Umělecky kvalitní obraz , chcete-li " profesionální " , to prostě není . Mám -li sdělit svůj názor na plná ústa.
Vhodné do obýváku, " nad sedačku " , neboť ve většině domácností to tak prostě lidé dělají. Zkrátka nad " sedačkou " by mělo něco viset.
Registrovaný uživatel
stepe napsal
Obraz ze špatné fotky výše je něco jako dětské jemné párky. Dá se to jíst, jsou nevýrazné, bez koření, bez chuti a nelze určit, co v tom je.


Co by v nich bylo, když se to jmenuje dětské párky. U krůtí rolky je také jasné, že je z krůty.
Moderátor
bobinek - nebobinek , arogantní jsou oba stejně :)

bobinek21 napsal
packa napsal
stani napsal
nebobinek.. ;)
-s-



Já tedy nějaký zásadní rozdíl mezi ne a ano bobinkem nevidím
-----------tak si dej brýle a chytrej si jak hovno!!!!! :roll:
Moderátor
Vše co se týkalo nebobinka jsem smazal. Díky Stani, že sis toho všimnul.
Ale pravý a oficiální bobinek by se občas měl výrazově také poněkud krotit...
Registrovaný uživatel
Ja se snažím krotit,ale nadzvedne mě když nekdo "chytrý" napiše že nevidí rozdíl................a co ta pauza mezi nickem a číslem ??? A ještě mě nazve líným!!!

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Tatry

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1