Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » TÉMA SKLO VŠECHNO SEM !!!

Vykupminci.cz
Numisargo

TÉMA SKLO VŠECHNO SEM !!!

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
DavidXXX napsal
http://www.sypka.cz/29-aukce-vytvarneho-umeni-starozitnosti-designu-zofin-praha/a55/d12800/#!prettyPhoto/0/
to snad nemyslíte vážně?


nepsal jsem jsem položka 46, ale položka 42
Registrovaný uživatel
DavidXXX napsal
nejlepé je fyzické porovnání.Doporučuji domluvit osobní schůzku,vysvětlit zdali by nemohli porovnat vázu pravděpodobně Rosipal 1913.

odkud jste ?
Registrovaný uživatel
Pro Wjema:
http://jablonecky.denik.cz/galerie/jiri_suhajek.html?mm=2062850
taky by se mi líbil,nějaký ptáček,ještě se vracím k Hospodkovi,ted jsem si uvědomil,že váza výška 50cm je ojedinělá,dá se říci,že je to unikat, v takové výšce.Tyto vázy dělala sklárna většinou ve výšce 25cm-35cm.vázy v těchto výškách velký výskyt.Omlouvám se,že jsem přehlednul výšku Vaší vázy50cm.To bych ji dal doma čestné místo,doporučuji..
Registrovaný uživatel
http://www.antiquestore.cz/cs/vazy/3178-vaza-josef-hospodka.html
výška vázy 32,5.cm.
Registrovaný uživatel
najbližšie čo som našiel https://www.willhaben.at/iad/kaufen-und-verkaufen/d/salviati-karaffe-krug-henkelkrug-delphin-fisch-murano-glas-antikglas-1900-169990453/
Registrovaný uživatel
ano,murano,gratuluji máte postřeh do detail,bravo!
Registrovaný uživatel
Dobrý DavideXXX mám tu jednu Vázu a půl litr věděl by jste o tom nějaké informace? Popřípadě někdo jiný?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
váza alexandrit,Železný Brod,Miloslav Klinger.
Registrovaný uživatel
Dobrý den Davide,
Mám tyto dva kusy skla, popelník a váza po babičce. Prosím o informaci kdo a kdy pokud možno. Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
popelník hutní sklo sklárny Jan Beránek,váza po babičce,skvost,prozatím nevím jaká sklárna,není náhodou značená?udělejte ještě pár snímku.
Registrovaný uživatel
Děkuji za odpověď, váza značená není. Tady jsou další fotky.Zítra bych popřípadě nafotil i zespodu. Děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
indicie napovídají na sklárnu Rudolfa Hlouška ,Železná Brod,řezané,broušené a matované,ojedinělý tvar vázy,nikdy jsem nic podobného neviděl,doporučuji se obrátit na muzeum Železný Brod,zdali ji nemají v depozitáři,nádhera,opravdu ojedinělý kus.Dejte vedět protože mě zajímá,až budete dělat dotaz,neptat se na hodnotu,nemůžou, nesmí Vám podavat tyto informace.
Registrovaný uživatel
Díky za tip, obrátím se s dotazem do muzea v Železném Brodu. Samozřejmě Vám poté dám vědět. Hezký večer.
Registrovaný uživatel
Dobry den Davide............potřebuji poradit vyrobce , výška 20cm díky :'(

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
lisované sklo,Vladislav Urban,Soubor Moravia 1968,sklárna Rosice.
Registrovaný uživatel
http://www.cs-sklo.cz/ceskoslovenskesklo/25-STARE-CLANKY-OLD-ARTICLES/1021-Vladislav-Urban
Registrovaný uživatel
Zdravím, tak mi přišla odpověď z muzea v Ž. Brodě a nejsem o moc chytřejší. Cituji " tento typ výbrusů dělala více firem a nejen v Železném Brodě,
pokud váza nemá žádnou značku je nemožné stoprocentně určit její původ." :(
Registrovaný uživatel
to je mi líto..má váza zespoda nějakou značku?
Registrovaný uživatel
nemá žádnou značku.
Registrovaný uživatel
Takhle vypadá zespod.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
bohužel neporadím je mi to líto..
Registrovaný uživatel
Nic se neděje Davide. Já Vám moc děkuju za nasměrování k Rudolfu Hlouškovi. Pohledal jsem na netu jeho výrobky a bylo jich mnoho neznačených a co se týče typu opracování velmi podobných, dokonce i ta jamka ve spodu u některých byla. Třeba je váza od něj nebo taky ne, ale to nic nemění na tom, že jí mám rád :) Ještě jednou díky.
Registrovaný uživatel
ještě zkuste oslovit UPM Praha.Váza opravdu ojedinělá,moc se mi líbí,popřípadě udělejte ještě dotaz na muzeum Harrachov a muzeum Jablonec nad Nisou.Pokud bych náhodou našel dám vědět,někdy určím sklo třeba až po roce i více.hlavně ji neprodávejte,někdy náhoda pomůže.Tipoval bych období kolem roku 1930-1940.může být též starší.
Registrovaný uživatel
DavidXXX napsal
lisované sklo,Vladislav Urban,Soubor Moravia 1968,sklárna Rosice.
..................děkuji :'(
Registrovaný uživatel
Zdravím všechny a prosím, zda mi mi někdo pomohl s určením hodnoty tohoto masivního skleněného korbelu z 19. století. A o jaký styl zbobení se jedná? Předem děkuji všem, kdo poradí

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... > »

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » TÉMA SKLO VŠECHNO SEM !!!

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1